Vyber feeder prutu 3.3m

Dobry den.
Chtel bych si na pristi sezonu poridit nove pruty na method feeder.Do ted jsem chytal na 3.6m opium od delfinu a 3m shimano ax feeder.
Jeden je na me obcas moc kratky a druhy obcas moc dlouhy.Podle toho kde chytam.Proto bych chtel 3.3 m pruty.Prodejny jsou ted porad zavrene a for fishing jestli bude,tak se tam asi stejne nedostanu.
Tak bych dal asi na radu Vas... kteri uz to mate trochu osahane a vite co a jak.
Potreboval bych tedy pruty o delce 3.3m
Odhoz aby byl mozny i s 50g kmitkem+futro a aby mel pokud mozno vetsi ocka (jsem zvykli pouzivat odpalovku - tak kvuli uzliku)
Cena tak cca max 4 tis za jeden.
Dekuji za vsechny rady
Autor diskuse: dzeny - Profil , 28.12.2020 feeder - náčiní, doplňky

fheavy - Profil | Pá 1.1.2021 17:26:15

dzeny >> mně se ten prut vzdy libil az jsem si je pořidil.
Jinak pro běžne uživatele ma nejvic pravě daiwa a to i za rozumnějsi ceny je to modelová řada Nzon kde jsou 3řady modelú Nzon,Nzon S a NzonZ ,tam lze vybrat snad vse od lightu až po Xh očka maji tyhle pruty uz dělany tak jak se mně to líbi ,blanky maji taky moderni a vykonny,kdybych zacinal s feederem tak tady bych si urcitě vybral,fakt povedena řada v širokem rozsahu ,tolik modelu v tehle kvalitě a za ty ceny neděla be feederu asi nikdo jiny. Na ty se podívej.

    dzeny - Profil | Pá 1.1.2021 17:13:18

    fheavy >> Tak to jsou uz pálky!!!
    Ani jsem nevedel,ze se tak drahy feedry prodavaj.
    Takovy ceny vidam hlavne u kaprovych prutu...
    Holt jsi fajnsmekr;-)

      fheavy - Profil | Pá 1.1.2021 17:04:40

      dzeny >> sice už to neni nejnovějši model ale stale top tenhle přesně mam precti si ten odkaz / i když je už nedostupný/abys byl v obraze
      https://www.uhabakuka.cz/produkt/70255/daiwa-rybarsky-prut-tournament-heavy-feeder-390m-150gr

        dzeny - Profil | Pá 1.1.2021 16:57:53

        fheavy >> tak tohle uz pro me zacina byt spanelska vesnice... na tohle bych potreboval uz asi skoleni :-)..

          fheavy - Profil | Pá 1.1.2021 16:52:32

          dzeny >> ano K fuji spodni sic ostatni fuji alconite,dnes bych chtěl uz Kackovy Torzite ale ty by stali jrště vic auu.
          No a tady mam mustr origo z vyroby ale daiwa.

            dzeny - Profil | Pá 1.1.2021 16:50:08

            fheavy >> vypada to moc hezky...

              dzeny - Profil | Pá 1.1.2021 16:49:51

              fheavy >> To jsou K ocka,vid?

                fheavy - Profil | Pá 1.1.2021 16:47:37

                dzeny >> ten blank s takovejma očkama koupit prostě nejde ,tak proto,všechno ostatni je jen kompromis.

                  fheavy - Profil | Pá 1.1.2021 16:45:54

                  dzeny >> néjak tak..

                    dzeny - Profil | Pá 1.1.2021 16:44:31

                    fheavy >> to neni levna prestavba,ale zase kdyz tam.pak ten rozdil vidis a slouzi ti ty pruty jeste dlouho,tak proc ne..
                    Kazdej to hold mame jinak :-)

                      dzeny - Profil | Pá 1.1.2021 16:42:38

                      fheavy >> Tak ja jsem nastesti mene narocny uzivatel :-)... ale treba k tomu taky nekdy dospeju...
                      To me kdyz neco nevyhovuje , nebo zacne vadit... prodam a poridim jinej kus...ale ani to se mi.moc casto nastesti nedeje...

                        fheavy - Profil | Pá 1.1.2021 16:39:40

                        dzeny >> p.Pípal 420ka feeder 3 dily +2špičky=22 oček =3900kč cena cca pred 5 lety,dnes to muže byt vic.
                        Vysledna cena vychazi potom 7700+3900=11600 kč..

                          fheavy - Profil | Pá 1.1.2021 16:36:40

                          rájovec >> to jo ale když zavřu 1oko tak heft prežiju ale očka to mně někdy az irituje..))

                            fheavy - Profil | Pá 1.1.2021 16:35:35

                            dzeny >> očka podle navijáku ktery chci použivat což je u sportex feeder menši problem,menši ocka a spodní byva blíž k heftu.

                              dzeny - Profil | Pá 1.1.2021 16:31:42

                              fheavy >> A kdo ti to prestavuje?To asi neni levna sranda,ne?

                                rájovec - Profil | Pá 1.1.2021 16:28:24

                                fheavy >> Korek by těm Carboflexům slušel:-))

                                  fheavy - Profil | Pá 1.1.2021 16:27:27

                                  dzeny >> kdyby šel sehnat samostatně Blank Sportex na feeder tak bych nic nekupoval a nechal bych si vše postavit,bohužel ten blank je zatim nesehnatelnej .

                                    dzeny - Profil | Pá 1.1.2021 16:26:03

                                    fheavy >> a co na tech prutech napriklad nechavas predelavat?Co ti na nich treba zacne vadit?

                                      fheavy - Profil | Pá 1.1.2021 16:23:51

                                      dzeny >> ja jsem měl to štěsti ze ty svoje nej pruty kategorie Heavy a Xheavy měl možnost aspon osahat před zakoupenim,s klidnym svědomim a bez vychloubáni můžu konststovat že heavy mam top a XH predělany podle svych představ na řícni chytáni takže pro mně další top,co se tyka médii tsk tam taky ok ale použivam je necelou sezónu a nechcu je přechválit,Nasadil jsem laťku sám sobě vysoko ale ne každemu vyhovuje to stejne a ty priority mame taky ruzny dost individuální zálezitost ,mám pravě 1pár prutu střední trídy 330/120g 3 dil a mam dilema nechat je předělat k obrazu svému anebo je prodat zatim jsem se nerozhodl.))

                                        dzeny - Profil | Pá 1.1.2021 16:13:12

                                        fheavy >> Skoro to i vypada,ze se v tom vyznas :-))
                                        No ja bych za klacek 10 - 15 litru asi nedal..
                                        Alespon dnes teda ne..
                                        Nejhorsi je to,ze to stoji takovy penize,ale nez to koupis,nemuzes si s tim svyhnout a celkove to poradne vykouset ...
                                        To mi prijde nefer...
                                        Pak si vyzkousis u nekoho prut,kterej stoji tretinu ceny a zjistis,ze by ti vlastne stacil i ten...