Prut na přívlač

Zdravím všechny. Chtěl bych poprosit o doporučení nějakého vláčecího prutů do 15g. Důležité pro mě je, aby měl C akci - parabolickou. Cena není kritérium, ale samozřejmě pokud by byl fajn prut v nižší cenové kategorii, byl bych rád. Předem díky za tipy.
Autor diskuse: Damfee - Profil , 27.8.2019 dravci - náčiní, doplňky

NMB - Profil | Ne 3.11.2019 17:44:04

Erva >> snad už jsem na chvilku výbavově ustálen :c))

    NErva - Profil | Ne 3.11.2019 17:20:23

    MB - Už je mě to jasné , stejné sedlo dávají i na St. Croix , tak mě to krapet zmátlo že jsi opět něco pořídil :-))

      NMB - Profil | Ne 3.11.2019 16:04:44

      doktor multiplikator >> myslel jsem si to....

        NMB - Profil | Ne 3.11.2019 16:04:24

        P!F >> ok

        předám to v pondělí právníkovi a uvidíme co z něj vyždímá

        ještě jednou díky

          Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 3.11.2019 16:02:49

          MB >> dokazem ale niesom legenda, takze mozem mat v pitchi

          Ok.

            NP!F - Profil | Ne 3.11.2019 15:59:30

            MB >> dokáže, ale neprelomis jeho enigmu.

              NP!F - Profil | Ne 3.11.2019 15:58:52

              MB >> cca 100%. A ďalších 200% bolestné za hanbu na mrku.

                NMB - Profil | Ne 3.11.2019 15:58:22

                doktor multiplikator >> dokážeš odpovědět na jednoduchou otázku?

                na nic co mě píšeš jsem se neptal

                  Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 3.11.2019 15:52:13

                  MB >> momentalne to sedlo ide z prutu dole :)) a dokonca nederave

                    NMB - Profil | Ne 3.11.2019 15:51:50

                    P!F >> aha

                    dík za vysvětlení

                    jdu žádat o velkou slevu.

                    má velikost díry vliv na výši slevy? kolik bych měl tak žádat?

                      NP!F - Profil | Ne 3.11.2019 15:48:25

                      MB >> to tvrdím ja. Ja neviazem pruty hrrrr ako Rezeň, niekedy aj rychlejšie ako za rok. U mňa to prejde poriadnou pripravou a teoretickym studiom. Pokiaľ niekto stavia prut rychlejsie ako ja ( tj 1ks za 10 rokov ) tak sa to ponahlanie musí niekde prejaviť. V tvojom pripade dierou.

                        NPiskořík - Profil | Ne 3.11.2019 15:46:30

                        Rytíř >> On ten Wokurek neví, že tam ta dírá bejt nemá.....nechte ho při tom....tohle se jen tak nevidí...;o)

                          NMB - Profil | Ne 3.11.2019 15:45:48

                          doktor multiplikator >>

                          kolik jsi prosím tě odchytal hodit s tímhle sedlem? ...stačí orientačně? dík

                            NMB - Profil | Ne 3.11.2019 15:44:04

                            P!F >> a to říká kdo? :))

                            nerozumím tomu nikdy jsem nepřemotal ani očko...nechal jsem si ve všem poradit a jsem velmi...velmi spokojen....jak s citlivostí tak s provedením....díra mě v ničem nevadí neomezuje

                            ale co je nejvíc je prostě chytací !

                            k čemu mít prut bez díry když bude nechytací? ha

                              NP!F - Profil | Ne 3.11.2019 15:31:10

                              MB >> ono to nemá byt deravé :)

                                NP!F - Profil | Ne 3.11.2019 15:30:36

                                poldeci >> to staval rezeň... neviem preco tam nedali normalne dps.

                                  Nsmike - Profil | Ne 3.11.2019 15:15:12

                                  MB >> jasne, díky :-)

                                    Ndoktor multiplikator - Profil | Ne 3.11.2019 15:12:09

                                    poldeci >> navyse sa mu to pravdepodobne povoli

                                      NMB - Profil | Ne 3.11.2019 14:59:51

                                      poldeci >> netuším o čem mluvíš....

                                        NRytíř - Profil | Ne 3.11.2019 14:52:05

                                        nofish >> jo podobný ma i dragon pro guide ale taky bez díry:-))