- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na přívlač
Zdravím všechny. Chtěl bych poprosit o doporučení nějakého vláčecího prutů do 15g. Důležité pro mě je, aby měl C akci - parabolickou. Cena není kritérium, ale samozřejmě pokud by byl fajn prut v nižší cenové kategorii, byl bych rád. Předem díky za tipy.
Autor diskuse: Damfee - Profil , 27.8.2019 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Ne 3.11.2019 14:39:02
Rytíř >> tohle sedlo mám na mikadu, ale ne s dírou. Mikado je levnější. Tady to někdo vylepšil o díru :-)
Npoldeci - Profil | Ne 3.11.2019 14:33:45
MB >> prečo si to sedlo nedotiahol nejakým inzertom,tam sa musí dobrý bordel zhromažďovať
NPidess - Profil | So 12.10.2019 11:00:18
jestli můžu doporučit, tak za mě velmi milé překvapení cena-výkon
https://www.rajrybaru.cz/p/volzanka-prut-rapira/
https://www.rajrybaru.cz/p/volzanka-prut-rapira/
NTerryx - Profil | Čt 12.9.2019 22:00:53
Ahoj, chtěl bych se taky zeptat jestli neznáte nějaký prut s C akcí do dvou tisíc? Cca těch 10-15g. Díky
Nu x a - Profil | St 11.9.2019 14:09:25
otoš >> není foto spadlého stojanu není foto zlomené catany v obchodě není nic!jsi lhář!!!
Notoš - Profil | St 11.9.2019 14:01:01
u x a >>... tak a dnes jsem tě nachytal na hruškách kamaráde!
Řeknu ti něco k té tvoji Cataně.. Dopoledne jsem byl v rybářské prodejně ošahat si prut Daiwa....Omylem jsem zavadil o stojan s vystavěnými pruty....Vše se sesypalo na dlažbu...Naštěstí se žádný z těch ,,dražších" prutů nerozbil...jen jeden jediný prut to nevydržel...a to bylo shimano.catana....Tak jsem ho hned zaplatil keš a odešel jsem z prodejny v přesvědčení, že to nej na ty catani je naštěstí jen ta cena....
Řeknu ti něco k té tvoji Cataně.. Dopoledne jsem byl v rybářské prodejně ošahat si prut Daiwa....Omylem jsem zavadil o stojan s vystavěnými pruty....Vše se sesypalo na dlažbu...Naštěstí se žádný z těch ,,dražších" prutů nerozbil...jen jeden jediný prut to nevydržel...a to bylo shimano.catana....Tak jsem ho hned zaplatil keš a odešel jsem z prodejny v přesvědčení, že to nej na ty catani je naštěstí jen ta cena....
NFuldík - Profil | Čt 5.9.2019 19:06:55
Speed 12g,první verze,na tom uděláš uzel...se šňůrou je fajn.
Nsemi5 - Profil | Čt 5.9.2019 8:39:07
Každýmu vyhovuje něco jiného a osahat si prut v krámě je asi nejlepší. Za mě Pezon&Michel INSTINCT 210 ML 3-12 gramů, nebo profíka od favorite 220 a gramáž 3-14.
NFanda1 - Profil | St 4.9.2019 17:32:24
Mně v tomhle smeru vyhovuje od Mikada Saphire spin - je to do 13 g. Mám ho asi 4 roky a šlape pořád pěkně :) jen mě štvou ty malinké očka na konci..
Nboticar - Profil | Čt 29.8.2019 14:13:43
u x a >> Co je to tele skop? Jsem myslel, že tele je skot... Catana CX Telespin 210 L teda to bejt nemůže, jenom pro to, že je to ten tele skop? Nebo to na catanu málo pruží? Je to 3 - 14 g...
NPolčis - Profil | St 28.8.2019 18:52:17
Fild@ >> Já tam jezdím a vím co tam má,neboj.Já jen reagoval na to, když kolega hledá prut do 15g a tys napsal zajeď si tam, osaháš si desítky prutů 😉
Nebylo to myšlené ve zlém,ale desítky prutů tam vystavené má...od ul po sumcové😉 Když je tam mladej,to je jiná,ten do skladu půjde,starej bude max tak brblat.
Nebylo to myšlené ve zlém,ale desítky prutů tam vystavené má...od ul po sumcové😉 Když je tam mladej,to je jiná,ten do skladu půjde,starej bude max tak brblat.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...

















