- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Lov sumce na trhací bojku
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NSaddám - Profil | Po 3.6.2019 12:42:31
NP!F - Profil | So 1.6.2019 21:58:54
Nblackfish - Profil | Pá 31.5.2019 23:14:19
Nkaprus - Profil | Čt 30.5.2019 9:46:45
Zas to trochu proridne.
Nkaprus - Profil | Čt 30.5.2019 9:42:51
NKappa - Profil | So 25.5.2019 9:53:14
NKappa - Profil | Pá 24.5.2019 17:52:38
Npajagogo - Profil | Čt 23.5.2019 20:05:01
ale je pravda že někde je to po kaprařích po létě taky jak vánoční stromek i s metrama šňůr :O)))
Npoky82 - Profil | Čt 23.5.2019 19:57:09
U nás byl v jedné chatě nějakej rybář na návštěvě.. Šel se zeptat souseda, jestli by mu nevadilo, že by si vevezl bojku naproti němu. Ten mu řekl, že mu je to jedno. Za dva dny po tom, když se na tom místě koupal ze stromu musel odstranit přes 20m třicítky. Pokud by rybáři nebyli hovada, co po skončení lovu bojku odtrhnou a šňuru tam nechaj, tak by nemuselo tohle nařízení vzniknout.
A to nemluvím o tom, že se po zamotání do šńůry v Borohrádku málem utopil jeden rybář.
Nsur - Profil | Čt 23.5.2019 16:17:16
Npajagogo - Profil | Čt 23.5.2019 7:39:12
Nopicak - Profil | Čt 23.5.2019 0:49:50
Nopicak - Profil | Čt 23.5.2019 0:42:31
N_Karel_ - Profil | St 22.5.2019 19:25:13
Nmlíčnák - Profil | St 22.5.2019 13:21:05
Já se teho držím ,kór letos (zlomená haxna ) ..
Nkaprus - Profil | St 22.5.2019 13:03:57
To mi tu jednou jeden napsal ze z mostu se lovit nesmi proto ( uvazanou trhacku k mostu bych chapal taky jako lov z mostu, lovne misto je na obou koncich udice) abych neohrozoval spoluobcany. A vubec ho nenapadlo ze by musel mit 10 metrovy podberak a ze je to vlastne proto aby nedosahl na jinak tezko doatupne a vetsinou velke ryby.
Nmlíčnák - Profil | St 22.5.2019 12:57:51
Nkaprus - Profil | St 22.5.2019 12:55:26
Nkaprus - Profil | St 22.5.2019 12:50:24
RS jde o skutkovou podstatu tak jako me. A ta podstata bych rekl tam jakasik je😀
Nkaprus - Profil | St 22.5.2019 12:48:36
Je to neco jako lov z mostu. Je zakazany z lavek a silnicaku. A co parovody, vodovody, plynovody a co ja vim jake jeste vody😂
Nblackfish - Profil | So 18.5.2019 18:07:51
jeste ze se bavime na tak teoreticke urovni protoze pravdepodobnost ze naaaahodou potkam rs a zrovna v dobe kdy to vyvazim se rovna skoro nule :)))
NMalda512 - Profil | So 18.5.2019 17:51:38
Nejen, že riskuje ukradení nahozeného prutu ale také riskuje, že bude mít záběr .
-
Hele žádná RS by neměla chodit k vodě za učelem sebrat povolenky,ale za učelem prevence a že pokecá s rybáři .
Především v době kdy jsou nasazené ryby a nebo odhájení dravců. Protože tohle je doba kdy se u vody dějí pěkná zvěrstva a když k tomu připočtu u některých jedinců velké množství alkoholu v krvi tak asi chápeš, že to není zrovná nic příjemnýho.
Nblackfish - Profil | So 18.5.2019 17:13:05
NMalda512 - Profil | So 18.5.2019 14:50:10
Jinak při vyvážce z člunu ti nikdo sebrat papíry nemůže ,, snad jen zoufalec ,, a nebo když budeš na vodě půl hodiny a na břehu budeš mít nahozen prut
Nblackfish - Profil | So 18.5.2019 14:46:11
NMalda512 - Profil | So 18.5.2019 14:34:16
NHALIN - Profil | Pá 17.5.2019 12:38:13
NHALIN - Profil | Po 13.5.2019 19:24:13
Npstruhař 13 - Profil | Po 13.5.2019 19:08:01
N_Karel_ - Profil | Po 6.5.2019 12:55:21
Nsidla - Profil | Po 6.5.2019 12:52:21
N_Karel_ - Profil | Po 6.5.2019 12:40:54
Nsidla - Profil | Po 6.5.2019 7:20:22
http://www.mrsbrno.cz/index.php/podminky-lovu/93-blizsi-podminky-vykonu-rybarskeho-prava-na-rybarskych-revirech-mimopstruhovych#MP8
IV. Při lovu v rybářském revíru se zakazuje:
x
x
x
t) kotvení (uvazování) nosného vlasce (šňůry) jakýmkoliv způsobem k částem břehové linie (porost, kameny, padlé stromy atp.)
takže kotvení vlasce (šnůry) je vlastně trhačka, dělají se zápisy i za použití vidličky pichlé u břehu a úvazné o ňu.
N_Karel_ - Profil | Ne 5.5.2019 22:28:36
NVarada - Profil | Ne 5.5.2019 22:02:51
Njarda85 - Profil | Ne 5.5.2019 21:20:33
NMedusa - Profil | Ne 5.5.2019 19:32:37
Njarda85 - Profil | Ne 5.5.2019 19:01:37
Kde to žije - dravci
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33405
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNKurz Teo Daška pro Otoše 299
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
PáNRare woblery - Rapala 14050
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...













