- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výběr Baitcastového navijáku.
Ahoj, koupil jsem pěkný prut, 40-80g, velký Fuji očka, odhalený blank pod navijákem, rychlá akce. Scháním k němu Castingový multiplikátor. Cílová ryba Štika, Candát, Okoun (jezdím na Berounku, takže možnost záběru i od Sumce, jejich tam dost). Budu chytat gumy na vertikál 16-20cm a pak na řeku Woblery slidery asi stejné velikosti. Už mám pár typů, ale zajímají mě další názory.
Autor diskuse: butr.1994 - Profil , 17.4.2019 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
13 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nglaza - Profil | So 20.4.2019 9:40:34
Pokud bys měl zájem o Daiwa Tatula, tka známej ji prodává, teda prodával ještě před chvilkou.. pokud ji už někdo nevzal :) Kdyžtak mi písni SZ, domluvím ti to nebo dám na něj kontakt.
NIza - Profil | So 20.4.2019 7:48:12
butr.1994 - >> taky bych poslechl Pepu a šel do C3 v 5, nebo 4 velikosti a máš dobrej multík na mnoho let. Je to roky prověřený multík.....
NSiven Polní - Profil | St 17.4.2019 22:49:15
Chudí (či neochotní utrácet) Němci a Francouzi si chválí Shimano Cardiff 301.... Otázkou je, kolik dní v roce s tím loví. Asi bych poslech Pepu ...
Npepa-č - Profil | St 17.4.2019 20:33:28
doktor multiplikator >> "normální" má psáno nástrahy do 80g a HD víc. si myslím, že to co dá na prutu 40-80, dá na tom navijáku taky.
ono s prutem 40-80 to nebude na 20cm woblery nebo glidery/slidery nic moc. ale prut se tu neřeší, prut má.
ono s prutem 40-80 to nebude na 20cm woblery nebo glidery/slidery nic moc. ale prut se tu neřeší, prut má.
NGarys - Profil | St 17.4.2019 20:14:04
pepa-č >> takže, nemusí listovat, tam se scházejí lidé, co s multi chytají, takže když napíše tam, všichni to uvidí...kteří jinak tuto diskusi minou...
Každý tedy máme asi jiný názor, co je to nesmysl.
Každý tedy máme asi jiný názor, co je to nesmysl.
Ndoktor multiplikator - Profil | St 17.4.2019 20:02:18
pepa-č >> tatulu a prorex take nastrahy zabiju zachvilu pepiku
Npepa-č - Profil | St 17.4.2019 14:01:46
butr.1994 >> koupil bych Ambassadeur C3 ve velikosti 5, na tu ruku, kterou chceš. klidně jetý z ebay (to by ti mohlo i zbýt něco navíc).
pokud budeš chytat jen šňuru a nepotřebuješ velkou kapacitu, a chceš vejce, tak na nordfishingu je daiwa tatula za 140 a něco eur, nebo prorex ve stejný cen hladině.
ale asi bych nevymýšlel vymyšlené a koupil kulaté abu v 5ce a hotovo.
pokud budeš chytat jen šňuru a nepotřebuješ velkou kapacitu, a chceš vejce, tak na nordfishingu je daiwa tatula za 140 a něco eur, nebo prorex ve stejný cen hladině.
ale asi bych nevymýšlel vymyšlené a koupil kulaté abu v 5ce a hotovo.
Nbutr.1994 - Profil | St 17.4.2019 11:44:47
pepa-č >> Přesně, nechci někde dlouze listovat. Cena si představuji tak do 3000kč.
Npepa-č - Profil | St 17.4.2019 8:47:42
Garys >> já si myslím, že někdy je lepší založit novou, zejména pokud ty "velké" jsou moc velké a jsou tam stovky stran, kde jsou i plky o všem možným mimo téma. pro někoho, kdo chce poradit je taková otázka (jako je multipřívlač) tak objemná a nepřehledná, že to je nezpracovatelný co se informací týče.
když se zeptá nově, tak (možná) dostane přehlednou kolektivní radu celkem rychle.
(to jen poznámka k předchozímu)
:-)
když se zeptá nově, tak (možná) dostane přehlednou kolektivní radu celkem rychle.
(to jen poznámka k předchozímu)
:-)
Npepa-č - Profil | St 17.4.2019 8:34:21
Garys >> nesmysl, co říkáš. ještě mu poraď, at si přečte 956stran, že tam vše najde.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNBurza na přívlačové nástrahy 33405
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













