- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
živá /neživá nástraha animatedlura, používá někdo?
Má někdo tušení jak to funguje? Jak se ovládá? Předpokládám přes nějakou appku přes mobil a dobíjení přes USB. Pokud to bude fungovat, ušetří se na plavanou při lovu dravců spousta nástražnich rybiček.
A dal bych za to klidně i nějakých těch cca 35 "babek".
Jen si říkám, jestli dravec, štika většinou, neponičí tu hřídel nebo vrtulku.
Budu rád za každou radu nebo postřeh. Fotku a odkaz přikládám, na webu je toho více.
https://youtu.be/K2maHc5AdlA
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nu x a - Profil | Út 22.1.2019 17:10:17
Nlovecdravec - Profil | Út 22.1.2019 17:04:23
Nlovecdravec - Profil | Út 22.1.2019 14:40:03
NMISO* - Profil | Út 22.1.2019 14:27:34
Nšrot - Profil | Út 22.1.2019 13:53:44
NPolčis - Profil | Út 22.1.2019 13:25:44
Nmilo5 - Profil | Út 22.1.2019 13:05:21
NSharry - Profil | Út 22.1.2019 12:56:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
kazdopadne si myslim, ze ikdyz to vydrazdi nejakeho dravce, tak promeneni zaberu bude hodne "slozite'..a navic, ryby to za chvili okoukaji.., Mozna bych zauvazoval, zda do te ryby neudelat par der a nedat tam nejaky molitanek napusteny smradem ~ jako atraktor.., no.., to uz je blbost sama o sobe za 35 ecek jebat do nastrahy jeste :-D
~ jako, ja bych se na to uplne vybodl. proste bych bud vlacel a nebo chytal na rybky.
Jinak ~ jsem si ale jisty, ze se najdou šmejdi.. " co budou špekulovat".., a pak budou strasne becet, jaktoze prisli o noty! :-D...
Nlovecdravec - Profil | Út 22.1.2019 12:41:49
Myslíš že by RS řvala, mít 1 prut na vyvěšenou s živou a na druhém prute taky na vyvesene kdyby byla tahle umělá nastraha?
Přece by to nebylo bráno jako vláčení.
To je stejné, jako kdybych dal pod kaču wobler, gumu atd. Tak přeci pořád chytám na plavanou.
NSharry - Profil | Út 22.1.2019 12:07:50
ale mrkni na videa, co zrobi dravec, pokud slukne umelou nastrahu a zjisti ze je to "fejk"..., rychle ji vyplivne..
tzn, asi budes muset byt rychlejsi nes sra*ka, aby jsi stihl zareagiovat.. :-)))
a druha otazka je, jak by to brala RS, pokud by jsi mel takto nastrazene 2 pruty a nebo jeden prut na tuto rybku a druhy na zivou.. :-D :-D...
s zivou rybkou je to ok, ale s umelou?? :-))), uz vidm ty vycuranky, jak v proudu saskujou s jednim prutem v ruce na "polo-vlacku" a druhy pekne hozeny na zivou rybku treba " takove to klasicke ceske "kombi-vyjeb" :-D :-D
Nlovecdravec - Profil | Út 22.1.2019 11:51:09
Na druhou stranu, odpadne starost o obstarání rybiček, jejich uskladnění doma, transport k vodě atd. Chudák výrobce čeřenů a řízkovnic :) Pokud to bude v Praze na výstavě, 1ks vyzkouším.
NDěda Lebeda - Profil | Út 22.1.2019 10:53:33
Npetrikveprik - Profil | Út 22.1.2019 10:49:09
NDěda Lebeda - Profil | Út 22.1.2019 10:45:44
Npetrikveprik - Profil | Út 22.1.2019 10:43:44
NDěda Lebeda - Profil | Út 22.1.2019 10:41:55
Pánové, čtěte a přemýšlejte, pak až se vyjadřujte, neoddělujte od sebe tyto dva zásadní a jednoduché pochody, myšlenku zpracujte, řekněte si jí v hlavě nahlas a když si nejste jisti, raději téma otočte na něco, v čem se vyznáte a kde jste si jisti v kramflecích. Třicet let jsem to musel studentům připomínat a stejně to pochopili jen ti, kteří to nepotřebovali vysvětlit.
NPedro1 - Profil | Út 22.1.2019 10:32:54
Nu x a - Profil | Út 22.1.2019 10:31:23
Npetrikveprik - Profil | Út 22.1.2019 10:28:58
NPedro1 - Profil | Út 22.1.2019 10:25:35
NDěda Lebeda - Profil | Út 22.1.2019 10:23:24
doporučím mu věc si pořídit a informaci potvrdit.
Nlovecdravec - Profil | Út 22.1.2019 10:19:25
NDěda Lebeda - Profil | Út 22.1.2019 10:06:11
NPaci. - Profil | Út 22.1.2019 9:46:57
A to jsem si myslel, že 1kg boilies za 500,- a víc už nic netrumfne :)
Nmilo5 - Profil | Po 21.1.2019 22:05:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NJirka1976 - Profil | Po 21.1.2019 8:09:18
Nkaprus - Profil | Po 21.1.2019 7:40:11
Myslis ze treba stika zhltne kus plastu? Musel bys sekat hned inac to pusti.
Nlovecdravec - Profil | Ne 20.1.2019 22:18:55
Kde to žije - dravci
13:05NRare woblery - Rapala 14052
11:21NKurz Teo Daška pro Otoše 301
NeNBurza na přívlačové nástrahy 33403
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
ČtNKayakfishing a kajakorybaření 20680
StNNepromokavá bunda na boat a brození 65
ÚtNLov na vyvěšenou - nové téma 4050
PoNSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
PoNVýroba woblerů 31008
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Prologic Bunda Commander Fleece Jacket | SLEVA 51%Za 765 Kč
emný 100% polar fleece 330gsm. Protižmolkující a vodoodpudivá úprava.
TPU membrána zajišťuje 100% voděodolnost povrchového materiálu s 8000mm vodním sloupcem. Prodyšná. Teplá nastavitelná kapuce. Kapsy uzavíratelné na zip.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...















