- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Vanquish vs Shimano Stella
Ahojte,
potrebujem nový navi na pstruhovú prívlač. Rozhodujem sa medzi Vanquishom a Stellou. Prosím všetkých, ktorí majú reálnu skúsenosť s obomi navijákmi o postrehy. Stelly mám FI aj FJ, Vanquish nikde v mojom širokom okolí nemajú skladom, ale celkom sa mi pozdáva, ide mi o reálne porovnanie.
PS: Iný naviják prosím neradiť rozhodujem sa len medzi týmito dvomi, ďakujem.
potrebujem nový navi na pstruhovú prívlač. Rozhodujem sa medzi Vanquishom a Stellou. Prosím všetkých, ktorí majú reálnu skúsenosť s obomi navijákmi o postrehy. Stelly mám FI aj FJ, Vanquish nikde v mojom širokom okolí nemajú skladom, ale celkom sa mi pozdáva, ide mi o reálne porovnanie.
PS: Iný naviják prosím neradiť rozhodujem sa len medzi týmito dvomi, ďakujem.
Autor diskuse: Dzano - Profil , 25.10.2018 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
12x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
Oreh - Profil | Čt 25.10.2018 21:19:38
u x a >> drahy - levny .... takze prides, pozries ceny a ak bude dost drahy, tak beries?
u x a - Profil | Čt 25.10.2018 21:17:55
já teď přemýšlím o drahém prutu a levném reelu:-) vice to mechci specifikovat, nejdřív jsem měl v plánu levný prut a drahý reel ale z toho sešlo:-)
jaka - Profil | Čt 25.10.2018 21:17:35
Mám stellu 2500FI tahám na tom převážně gumy 10-14cm na 10-20gr hlavách, takže víc než by si zasloužila, ale zatím bez jedinýho problému nebo zhoršení chodu. Kamarád má vanquishe, dva roky, chytá s ním oproti mně minimálně a chod se od nového po dvou letech docela liší a šustí mu rolnička. Při stejné zátěži jde ten vanquish i jakoby víc ztuha a jsou tam znát nějaký nepřesnosti v soukolí, ale to může být kus od kusu, bohužel i u těch nejdražších navijáků.
Dzano - Profil | Čt 25.10.2018 21:15:38
Martinbati >> Práve pri pstruhoch som musel vyradiť dva navi (Certate 2506 a Ballistic EX2000) kvôli tomu, že sa mi po roku nepozdávali prevody, ale zasa také Rarenium FA fungovalo bez chybičky, to som menil len kvôli veľkosti.
Dzano - Profil | Čt 25.10.2018 21:11:19
Oreh >> Na niečom tú hmotnosť ušetriť museli len rotor a kľučka to asi teda nebola ...
Martinbati - Profil | Čt 25.10.2018 21:05:24
Dzano >> ja mam vanquisha prveho, na pstruhy myslim tu stellu naplno nevyuzijes a rovnaky pozitok ti dodaju oba navijaky. na druhej strane, ak ti to urobi radost tak preco si nedoprijat
Oreh - Profil | Čt 25.10.2018 21:04:04
Dzano >> celkovo ... ked taham nastrahu, rybu. ak ked ich drzim v ruke
Dzano - Profil | Čt 25.10.2018 20:55:22
u x a >> To o presťahovaní výroby som netušil, aj keď musím povedať, že 2500FJ má najlepší chod zo všetkých navi čo som kedy mal v rukách (myslím aj na rybách) a po sezóne sa nezmenil, aj keď 4000 je o chlp lepšia FI, problém som zatiaľ nemal so žiadnou.
Dzano - Profil | Čt 25.10.2018 20:52:03
Oreh >> Sús pls trochu rozpísať postrehy, Vanquish som nikdy nemal ale celkom ma láka, len neviem či nemám staviť na istotu v podobe Stelly, tie mám overené. Keď som porovnal schémy van sa mi zdá takmer totožný len neviem či je rozdiel v materiáloch.
Dzano - Profil | Čt 25.10.2018 20:46:40
milanpindryc >> Exsence má vysoký prevod, ktorý mi z nejakého dôvodu vadí, takže ten som vylúčil, ale vďaka za tip
Oreh - Profil | Čt 25.10.2018 19:29:22
u x a >> vsetko je mozne. mal som porovnat a porovnal som. vsetko, co sa moze pokazit, sa raz pokazi. tak by som na to nepozeral. na kazdych dvoch ludi , co maju vyhrady je urcite vela ludi, co vyhrady nemaju.
ked bude otazka , ci to za tie prachy stoji ...
ked bude otazka , ci to za tie prachy stoji ...
u x a - Profil | Čt 25.10.2018 19:21:17
Oreh >> no tak,mě přijde poměr cena vykon u stelly špatný nehledě na to že už jsem slyšel o dvou lidech kterým se kousnul tak že nešel, vysvětlení od dealera přestěhování vyroby z japonska jinam...
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...










