Jigy a gumy z Číny.

Ahoj chlapi,
Chci se Vás prosím zeptat, máte někdo zkušenost s gumama, jigama a ceburaskama z Číny?Popřípadě, kde objednat, atd.Poradite prosim někdo?Děkuji.Mejte se a mnoho štěstí na rybách.
Autor diskuse: Bauwič - Profil , 14.8.2018 dravci - nástrahy, návnady

Nils Master - Profil | St 12.12.2018 21:25:58

hadr kapr fakr boy >> no do Foxe maj daleko...

    hadr kapr fakr boy - Profil | St 12.12.2018 21:17:11

    Krupito >> tak i tak to vychází libově! Za 7,5 doláčů nekoupíš 6 Foxíků! Ale to nebudeme vůbec řešit!

      Krupito - Profil | St 12.12.2018 21:08:49

        Krupito - Profil | St 12.12.2018 21:07:56

        hadr kapr fakr boy >> hele neni :D 6 ks :D

          Rezeň 5,125 - Profil | St 12.12.2018 21:02:15

          Krupito >> mohl by jsi prosím dát odkaz?

            hadr kapr fakr boy - Profil | St 12.12.2018 20:50:43

            Krupito >> jestli jich je 10 v pytli, tak pecka!

              Krupito - Profil | St 12.12.2018 20:43:48

              hadr kapr fakr boy >> hele na 7 a pul dolaru tech 5 baleni

                hadr kapr fakr boy - Profil | St 12.12.2018 20:25:31

                Krupito >> na kolik tě vyšla jedna guma?

                  RK - Profil | St 12.12.2018 19:19:34

                  Sú super

                    Trol11 - Profil | St 12.12.2018 19:02:45

                    Krupito >> dej pak vědět jak to chodí ve studené vodě ;-)

                      Krupito - Profil | St 12.12.2018 17:19:51

                      hadr kapr fakr boy >> za ty penize uvidime mam toho par naobjednaneho

                        hadr kapr fakr boy - Profil | St 12.12.2018 17:17:10

                        Krupito >> podle mě to pude!

                          Krupito - Profil | St 12.12.2018 17:15:19

                          hadr kapr fakr boy >> jj jsou mekoucke :D uvidime .D

                            hadr kapr fakr boy - Profil | St 12.12.2018 17:10:28

                            Krupito >> vypadaj měkoučce

                              Krupito - Profil | St 12.12.2018 16:52:27

                              ahoj tak dnes posta poprve a gumy jsou doma vypadaji pekne .

                                rybomil - Profil | Pá 23.11.2018 17:54:48

                                Pete >> Jj, tak nějak

                                  Pete - Profil | Pá 23.11.2018 16:06:51

                                  rybomil >> na sutrakove to tak hrozne neni..v lese byva hur :-D

                                    rybomil - Profil | Čt 22.11.2018 11:46:29

                                    rybobuch >> moje řeč.

                                    jako zase až tak mooc negumuju... utrhat 2 balení keitechu apod. za vycházku, byť delší až dlouhou se mi ještě ve zdejším šutrákově nezadařilo. chce to asi vyšší level výdrže a to už nemám. :D