- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Naviják Daiwa Exist 2015 černý model
zdravim vsechny.Mam dotaz. Koukal sem ze nikde zadna podobna otazka neni tak zakladam ja. Navijak daiwa exist model 2015 cerny. Mam zajem si koupit vel.3000.. Je tento navi urcen primarne na lehku vlacku nebo stredni? Me osobne prijde ze to nebude takovy pracant jako certate nebo jine druhy..Napr. trpytky vetsi a woblery do 10cm ho casem odrovnaji si myslim a mam pocit ze je spis na lehkuvlacku ale to je jen muj dojem..ale na internetu sem nasel i fotky kde chytaji stimto navi sumce...Proto se chci zeptat na názory vase kdo jste tento navi studovali nebo pokud ho vlastnite realne zkusenosti popripade hodte i foto vaseho navi at to pomuze treba do budoucna i jinym kdo si budou chtit poridit tento reel.. budu rad za kazdou reakci ci foto co mi pomuze..
https://www.google.sk/search?hl=sk&biw=1600&bih=794&tbm=isch&sa=1&ei=D-9MW8PcFuSv6ATUtLqoCA&q=daiwa+exist+2015&oq=daiwa+exist+2015&gs_l=img.3..0i30k1j0i24k1.1326936.1327866.0.1328547.5.5.0.0.0.0.181.627.0j5.5.0....0...1c.1.64.img..0.5.626...0i19k1j0i30i19k1j0i5i30i19k1j0i8i30i19k1.0.OBLH1HUzRlQ
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nboticar - Profil | Čt 26.7.2018 18:31:43
Nabcdddd - Profil | Čt 26.7.2018 13:31:55
NOrion24 - Profil | Čt 26.7.2018 12:31:52
NTloustobijec8 - Profil | Čt 26.7.2018 10:57:12
Kdyz se domluvis aby ti pavijan napsal na krabicize je to za 10 dolaru tak neplatis clo a dph.
Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 26.7.2018 9:25:20
NOrion24 - Profil | Čt 26.7.2018 7:46:51
Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 26.7.2018 7:44:55
NOrion24 - Profil | Čt 26.7.2018 7:38:55
moj smerovanie ide inde....pekny je aj novy morethan :-)...UL aj existov mam dost :-)
Ndoktor multiplikator - Profil | Čt 26.7.2018 7:12:07
Nabcdddd - Profil | St 25.7.2018 22:23:06
NOrion24 - Profil | St 25.7.2018 8:17:34
NTomas Krlin - Profil | St 25.7.2018 7:39:57
Na zivo jsem ho nastesti jeste nevidel, ale videa na YT atd. mam sjete cele... radeji na to taky nemyslim...
NMB - Profil | St 25.7.2018 5:33:52
Bojím se že bude vypadat ještě líp než na obrázku..... Fakt se mě moc líbí a je to ,,láska,, na první pohled :)
Nmurphyy - Profil | Út 24.7.2018 23:49:10
hm, ja viem, tazko povedat..
pri navijakoch pracujeme s velmi pomalymi otackami, a tym smeruje aj vyvoj
preto akekolvek porovnania, ze novy exist je ekvivalentny ako ked dame do suvisu auta napr s "GTC AMG V8 Biturbo", su podla mna mimo:)
EDIT>to len taky postreh, nic na teba, len vseobecne :)
Ndoktor multiplikator - Profil | Po 23.7.2018 18:33:39
Nabcdddd - Profil | Po 23.7.2018 17:05:00
NMB - Profil | Po 23.7.2018 16:54:01
Snad ho dlouho předlouho nepotkám na živo
Ndoktor multiplikator - Profil | Po 23.7.2018 15:44:13
NMB - Profil | Po 23.7.2018 14:53:16
https://www.am-angelsport-onlineshop.de/daiwa-18-exist-g-lt-3000d-c/
NRybkin - Profil | Čt 19.7.2018 20:12:41
https://www.am-angelsport-onlineshop.de/angelrollen/frontbremse/daiwa-certate-3000-frontbremse-neuheit-2014/
NErva - Profil | Čt 19.7.2018 19:35:34
NKolis - Profil | Čt 19.7.2018 19:21:47
NKolis - Profil | Čt 19.7.2018 19:06:38
NErva - Profil | Čt 19.7.2018 18:55:52
Jo a nazdar Kolísku :-))
NKolis - Profil | Čt 19.7.2018 18:47:17
NKolis - Profil | Čt 19.7.2018 17:01:23
NKolis - Profil | Čt 19.7.2018 16:59:33
EDIT- nebo jen mlží.... o)
NBorek-kerob - Profil | Čt 19.7.2018 15:17:27
NTomas Krlin - Profil | Čt 19.7.2018 14:50:38
To je jak by nekdo mluvil, ze Stella je jenom na male gumy a woby, protoze s vetsima by se pokazila...........
Exist spolu s Certate a Luvias jsou navijaky, ktere muzes dat na cokoliv a pojedou ti dlouhe roky bez uhony, kdyby tohle nevydrzely ani ony, tak uz nevim, co by clovek mel potom koupit...
Mozna tak na nejakou sumcovlacku by mi ho bylo lito dat...
NMarek22 - Profil | Čt 19.7.2018 12:54:03
NPedro1 - Profil | Čt 19.7.2018 12:38:09
NMarek22 - Profil | Út 17.7.2018 17:25:33
NKvardicek - Profil | Út 17.7.2018 17:15:03
NRybkin - Profil | Út 17.7.2018 16:36:30
NBorek-kerob - Profil | Út 17.7.2018 16:24:22
NPedro1 - Profil | Út 17.7.2018 16:19:33
Takže když se nebudu bavit o cíleném lovu na velké věci,zvládne zbytek v pohodě.
Jestli Ti jde o to,aby za 5 let stále chodil jako nový,dej ho do vitrýnky a jednou za kvartál si s ním zatoč.
NRybkin - Profil | Út 17.7.2018 16:15:13
NKvardicek - Profil | Út 17.7.2018 15:57:33
NPedro1 - Profil | Út 17.7.2018 14:12:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nsergej13 - Profil | Út 17.7.2018 13:16:29
Za mě velká spokojenost, aby ne, když stál ranec, ale opravdu jsem nad rámec spokojen.
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....
















