- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dravci - lov s rybičkou
Zkušenosti z lovu dravých ryb na rybičku (plavaná, položená).
Autor diskuse: rybarskej tom - Profil , 17.6.2018 dravci - techniky lovu
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
22x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NGTdpcfix - Profil | St 27.6.2018 13:03:47
kečemot >> mel jsem s babetou ty same trable...15let stala v garazi a furt se nekde neco cpalo,nejelo to,netekl benzin.az dosla trpelivost...rozebral jsem ji s otcem do sroubku, udelali novy vybrus,vse se vycistilo(hlavne nadrz od rzi) a pak slapala jak hodinky.....jezdil jsem na ni 3 roky den co den bez jedine poruchy....no samozrejme nez ji bratranec ukradl a strelil nekde pac nebylo na zobani!jak ja jsem byl nasrany!ale ta babeta byla srdcovka,stejne tak jako kdyz jsem mel na ryby skodu 105(uzofka)....jsou to stary krapy ke kterym si vybudujes citovy vztah a kazda oprava jej jen prohloubi pac je mozny delat vse na koleni:)
Nbonhof - Profil | St 27.6.2018 12:55:28
Calex >> jj němci jsou němci za 15.000kč před 20 lety jsem byl king, pak jsem měl 125 cagiva silničák a 150km v hodině jsem to svištěl
NCalex - Profil | St 27.6.2018 11:51:33
bonhof >> Tak to jasný....Vých.Němci byli specialisti přes dvoutakty😁😁
Nbonhof - Profil | St 27.6.2018 11:49:24
rybomil >> fichtl je šid, nestartovalo to, musel jsi tlačit, nejelo to, sedli 2 jel jsi 50km a řvalo to jak starej utahanej kun, bylo horko nejelo to, jo zlatem simson enduro, měl jsem ho, a po polích a lukách jsem to svištěl na ryby jak nic, zavadnost nulova
Nrybomil - Profil | St 27.6.2018 11:31:31
kečemot >> za howno jako skoro vše novější od jawy. bývalá přítulka poštovní doručovatelka měla Betky 2 bo stále jedna byla out. už jen když to vidím běhá mi mráz po zádech, děsnej shit. zlatej fichtl.
Npalkoxxx - Profil | St 27.6.2018 5:28:35
Ahoj používa niekto pri nočnom love toto osvetlenie signalizatora ???
http://www.bergsport.sk/sk/elektronicky-obchod/produkt/mcnett-safety-marker-ni-glo-zelene----mcnett-kit-market-ni-glo/14231
http://www.bergsport.sk/sk/elektronicky-obchod/produkt/mcnett-safety-marker-ni-glo-zelene----mcnett-kit-market-ni-glo/14231
Nkečemot - Profil | Út 26.6.2018 18:09:28
GTdpcfix >> Nazdar možná sem měl špatný kus. Víc sem tlačil jak jezdil. Stála mňa 4000 Kč a 15000 Kč sem do ní vrazil . A tlačit Bety v 30 ti stupňovém pařáku z vercajkem na zádoch je hodně na h ovno ! Ale mám kamaráda kerému též jezdí dobře dlouho a bez závad. Jinak mechanika sem proklel do pátého kolena!
NGTdpcfix - Profil | Út 26.6.2018 17:46:42
kečemot >> a co ti na babete muze kleknout?najezdil jsem se na tom stroji habakuuuk tam udelas i vybrus pomoci svycaraku a na koleni....
NKnapík - Profil | Út 26.6.2018 8:34:40
u x a >> borci jezdili zásadně na dvoumístné verzi stroje ...
https://www.google.cz/search?q=dvousedadlov%C3%A1+babeta&rlz=1C1GKLB_enCZ644CZ644&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=rttvWqCDm2b7ZM%253A%252C0-cB1RN8kjFSfM%252C_&usg=__Ekszp0WFl84Jxu6oN1NhuG4vGfw%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjLiMD42vDbAhWSLlAKHZUMADsQ9QEIODAF#imgrc=rttvWqCDm2b7ZM:
https://www.google.cz/search?q=dvousedadlov%C3%A1+babeta&rlz=1C1GKLB_enCZ644CZ644&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=rttvWqCDm2b7ZM%253A%252C0-cB1RN8kjFSfM%252C_&usg=__Ekszp0WFl84Jxu6oN1NhuG4vGfw%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjLiMD42vDbAhWSLlAKHZUMADsQ9QEIODAF#imgrc=rttvWqCDm2b7ZM:
Nkečemot - Profil | Út 26.6.2018 7:48:09
u x a >> a každá cesta je dobrodružstvím , nikdy nevíš kdy ti klekne ! Také sem byl jeden čas dobrodruhem ale už nikdy více!!!!
Nc.13 - Profil | Ne 24.6.2018 14:42:37
splávkař >> u pstruha duhoveho možná, ale určitě ne u štiky! Zkus v červnu koupit štiku v tržní velikosti.....Navic štika se v naprosté většině vysazuje rychlena nebo rocek
NObiš - Profil | Út 19.6.2018 12:50:57
u x a >> uxiku.. Ty,když se připojíš,tak ten Mrk musí začít snad i problikávat. :D
Nu x a - Profil | Po 18.6.2018 16:44:09
Willow >> nedělám, myslím to smrtelně vážně jde o záchranu našich vod!
Čtenáři této diskuse také sledují
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NÚhoří sezona 201210514
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NFotky ryb pouze na přívlač107172
NGalerie okounů ...1092
NVýroba woblerů31008
NSlapy - Dravci2009
NVláčenie z člnu27208
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
8:49NPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













