- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Chtěl bych na sumce
Ahoj mám otázku. Je mi 14 let a chtěl bych vyrazit na vousáče na Labe. Nedočetl jsem se ale, jestli mohu chytat na živou nástražní rybku a na druhý prut kapry? Děkuji předem za odpovědi.
Autor diskuse: Kaprař3000 - Profil , 1.6.2018 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Amur. - Profil | Ne 10.6.2018 15:40:11
Petr64 >> souhlas,jdem jinam,jinak klidu budeš mít tolik:-))ani nebudeš vědět,že tam jsem
Petr64 - Profil | Ne 10.6.2018 15:39:13
Amur. >> Hlavně mám rád svůj klid.:-)
Tímto končím. Tahle diskuse se má týkat jinýho způsobu lovu.
Tímto končím. Tahle diskuse se má týkat jinýho způsobu lovu.
ŠUKI - Profil | Ne 10.6.2018 15:38:26
Yadar >> Nepřístupné místo,vysoký břeh atd. Zajdu,nahodím a vrátím se na přístupné místo asi tak.
Amur. - Profil | Ne 10.6.2018 15:36:50
Petr64 >> zdá se mi to,nebo z našeho srazu couváš?to jsem myslel,že máš větší odvahu:-)))
Petr64 - Profil | Ne 10.6.2018 15:35:35
Amur. >> Já plavku neumím. Mistrům (znám jich dost)se pod nohy nepletu a tak se to nemám od koho učit.
Amur. - Profil | Ne 10.6.2018 15:32:41
Petr64 >>já jo,takže ty seš ideální člověk,hlavně chci abys mě naučil plavačku..
Amur. - Profil | Ne 10.6.2018 15:24:58
Petr64 >> dobře teoreticky,ale zvládl bych to i prakticky,ale to si řekneme spolu na rybačce
Petr64 - Profil | Ne 10.6.2018 15:23:14
Amur. >> :-)
Amur. - ® Poslat soukromou zprávu.Ne 10.6.2018 14:13:15
Líbí: 0 Nelíbí: 0Napsat si svou soukromou poznámku k tomuto záznamu.Petr64 >> prakticky
.
Takže si zase něco nalháváš? O pár řádků vejš se přiznáváš,že by si to hodit měl. To znamená že zatím hážeš 100m jen TEORETICKY. :-)
Amur. - ® Poslat soukromou zprávu.Ne 10.6.2018 14:13:15
Líbí: 0 Nelíbí: 0Napsat si svou soukromou poznámku k tomuto záznamu.Petr64 >> prakticky
.
Takže si zase něco nalháváš? O pár řádků vejš se přiznáváš,že by si to hodit měl. To znamená že zatím hážeš 100m jen TEORETICKY. :-)
fheavy - Profil | Ne 10.6.2018 15:09:49
Amur. >> s 80g naplnenym method krmelcem Preston a patricnou sestavou/prut ,navijak,kmen. vlasec nebo pletenka,odpal/ se 100m da hazet ale s zadnym mediem do 90g sem to nevidel,jedine kolega xDanielS/ mozna jeste par jedincu jako numen apod./s tim novym modelem od Spro -identity accelerate 390,ovsem s mensi zatezi a slabsim kmenem/pletenkou/ potom jeste takovy feeder dela drennnan taky ve 390,to jsou modely delane abys mohl chytat daleko a jemne,klasicky media na to nejsou staveny.
Amur. - Profil | Ne 10.6.2018 14:57:28
fheavy >> tak to je jasné že to nedám,na té děličce budu mít samotné olovo 80-100g,ale to už se zde psalo na začátku,s krmelcem budu rád za 70m
fheavy - Profil | Ne 10.6.2018 14:55:00
Amur. >> no zkus to ale splnym krmitkem a navazcem s nastrahou,pak dej vedet))
Sharry - Profil | Ne 10.6.2018 14:48:29
fheavy >> jasan. Na takove hody je treba mit poradne klacky - specialky. A pokud das na prives jeste puncosku s nejakym " drobenim" tak se to zkracuje, o tom zadna. Ja osobne si myslim, ze s klasickym feedrem medium akosikem se ke stovce asi ani nikdo nepriblizi..
Beru fakt klasicke medium jak jsem psal ( 90-100 g max) Ne nejake patvary media, co dela treba Daiwa - medium light a je to uz v podstate heavy...( podle me) atd...
Ale jinak souhlasim, tak daleko ani neni potreba...
Ja to videjko dal jen pro spestreni 😉
Beru fakt klasicke medium jak jsem psal ( 90-100 g max) Ne nejake patvary media, co dela treba Daiwa - medium light a je to uz v podstate heavy...( podle me) atd...
Ale jinak souhlasim, tak daleko ani neni potreba...
Ja to videjko dal jen pro spestreni 😉
fheavy - Profil | Ne 10.6.2018 14:37:20
Sharry >> ja mluvim spis o xh 420cm kde hazim se 130g gripem a boiliessu na privesu,nepotrebuju chytat nejaky čudle na 100m pokud nezavodis tak taky proc?
to na tom videu jsou taky na to delany pruty a ti chlapi to umi /urcite lip jak ja/ovsem je rozdil hazet nekde samotny olovo na louce nez to davat se vsim vsudy nekdy i s malym PVackem,to uz 180 nehodi ani Walter Tam nebo Jankowizch. a ani ta Gaboraova gorila,tyhle videa jsou spis reklama nez neco konstruktivniho,uz jsem jich videl mrak,a 170 m jsem videl hodit ve realu od kolegy s xh feederem a olovem 130g.
muj nazor je ze pokud vylozene nei potreba tak tak daleko nechytam,letos zatim ani jednou ,loni asi 3x
bavim se o realne vzdalenosti okolo 100m.
to na tom videu jsou taky na to delany pruty a ti chlapi to umi /urcite lip jak ja/ovsem je rozdil hazet nekde samotny olovo na louce nez to davat se vsim vsudy nekdy i s malym PVackem,to uz 180 nehodi ani Walter Tam nebo Jankowizch. a ani ta Gaboraova gorila,tyhle videa jsou spis reklama nez neco konstruktivniho,uz jsem jich videl mrak,a 170 m jsem videl hodit ve realu od kolegy s xh feederem a olovem 130g.
muj nazor je ze pokud vylozene nei potreba tak tak daleko nechytam,letos zatim ani jednou ,loni asi 3x
bavim se o realne vzdalenosti okolo 100m.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....










