- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jaký navi pro přívlač nástrah do 100g?
Ahoj,
poradí mi někdo z vlastní zkušenosti jaký navi pro nástrahy do 100g? Již mám objednaný prut Savage gear na 110g a plánuji vláčet jejich nástrahy jako potkany, plotice a další cca do 100g. Cenová představa je do 5.000,- Kč. Když bude dostatečný nějaký levnější, tak budu rád...
Díky
poradí mi někdo z vlastní zkušenosti jaký navi pro nástrahy do 100g? Již mám objednaný prut Savage gear na 110g a plánuji vláčet jejich nástrahy jako potkany, plotice a další cca do 100g. Cenová představa je do 5.000,- Kč. Když bude dostatečný nějaký levnější, tak budu rád...
Díky
Autor diskuse: Pjutr - Profil , 24.5.2018 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
19 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NPalusko - Profil | Po 18.6.2018 13:08:55
Pjutr >> Mam ale 1. sezona zacala 2 dni dozadu, 2.este nie je ani navinuta :) Inak velkostne je to naozaj na hrane, bral by som este kusok vecsiu cievku.
NPjutr - Profil | Ne 3.6.2018 22:12:24
A co Daiwa Prorex 3020PEA, je ok, má konkrétně s touto někdo zkušenost?
NPjutr - Profil | Ne 27.5.2018 10:34:05
yarda_1 >> asi takto? ;)
https://www.youtube.com/watch?v=uANqhOUkhQs
https://www.youtube.com/watch?v=uANqhOUkhQs
Nyarda_1 - Profil | So 26.5.2018 17:42:34
Iza >> Tak jasně, ještě ramena k tomu a v pohodě odházím půldne se sumcovou výbavou. Loni vyzkoušeno :-)
NIza - Profil | So 26.5.2018 13:18:43
yarda_1 >> Ja bych pridal i bricho, tedy posilit kompletne jadro tela a pak se da chytat cely dny s cimkoli :-)
NPjutr - Profil | So 26.5.2018 12:01:34
yarda_1 >> jj, "SG ujetiny" vypadají moc pěkně. S nimi letos má premiéra, tak se těším.
To Švédsko mě láká, také bych se tam někdy rád zajel podívat.
To Švédsko mě láká, také bych se tam někdy rád zajel podívat.
Nyarda_1 - Profil | So 26.5.2018 10:47:14
Pjutr >> Něco podobného letos řeším do Švédska, beru baitcast na nástrahy do 60 g a Daiwu BG 3000 (což je 4000 u jiných značek) na ty větší (taky mám rád ty SG ujetiny :-) ) A pokud jde o posilování tak nejen zápěstí, začal bych od zad, ta to celé drží :-)
NPjutr - Profil | So 26.5.2018 9:15:32
Děkuji všem za návrhy.
Jak bylo zmíněno, tak bych se asi měl zaměřit na hmotnost a s tím samozřejmě spojenou velikost...
3500 by mohlo stačit, že ano? Nebo abych začal navštěvovat posilovnu a bušit to zápěstí. Už se nám to krátí! :)
Jak bylo zmíněno, tak bych se asi měl zaměřit na hmotnost a s tím samozřejmě spojenou velikost...
3500 by mohlo stačit, že ano? Nebo abych začal navštěvovat posilovnu a bušit to zápěstí. Už se nám to krátí! :)
NPjutr - Profil | So 26.5.2018 9:05:43
Iza >> Multik je také varianta, ale již mám pořízen proutek na klasiku.
NIza - Profil | So 26.5.2018 6:45:27
Pjutr - >> o multiku si neuvazoval? Nebyla by to vhodnejsi varianta na takovou zatez?
NRyben - Profil | So 26.5.2018 0:11:02
karlak >> házet tohle několik dní po sobě si nedokážu představit! Mnohdy stačí jedno dopoledne s těžší gramáží a předloktí je KO. Zpět k otázce - ty Slammery jsou super držáky. Tam chybu neuděláš! Spíš jestli mu bude vyhovovat velikost cívky a poměr otáčení. Je to o zvyku...
Nkarlak - Profil | Pá 25.5.2018 21:38:12
podivej se yo tube na cem tam vlacej mysi v cizine se hodne vlaci na multiky a 5000kc je ale minimum a je pravda ze navijaku na tezkou privlac moc neni mslim hazet rukou a ne tahat za lodi ona ta vaha je za par hodin citit natoz hazet nekolik dni po sobe
NPaul van Drax - Profil | Čt 24.5.2018 9:45:04
Já jsem velice spokojený s Fin-norem Lethal, tři sezóny težké vláčky zatím bez jakýchkoli potíží, za ty peníze myslím dobrý kup. Špatná nemusí být ani jejich vyšší řada, ten jsem ale v ruce neměl:
https://www.mlsport.cz/navijaky/fin-nor-rainer-korn-sportfisher-640-fd
https://www.mlsport.cz/navijaky/fin-nor-rainer-korn-sportfisher-640-fd
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtNBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . NSkladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










