Umělé nástrahy a jejich použití na feeder

Chtěl bych se zeptat na zkušenosti s umělou nástrahou (umělá kukuřice atd.). Použití dipování atd.
Autor diskuse: Jarin79 - Profil , 26.4.2018 feeder - nástrahy, návnady

jeden3 - Profil | So 2.2.2019 9:49:10

Petr.J >> to jsme dal dnes za hacky taky :-))) ale je tam neco i pro kamose

    cechura09 - Profil | So 2.2.2019 9:47:19

    jeden3 >> spíš ten booster, kukuřičnej, dokonalej ......:)

      cechura09 - Profil | So 2.2.2019 9:46:00

      Petr.J >> fčera sem byl na jejich stránkách přes hodinu.....
      Utratit tam nebude problem.....:)

        Petr.J - Profil | So 2.2.2019 9:46:00

        jeden3 >> No to je ono, to bude zase raketa alespoň za 2000, to jsem celej já.

          jeden3 - Profil | So 2.2.2019 9:43:53

          Petr.J >> kup tech dipu vic a mas to :-)

            jeden3 - Profil | So 2.2.2019 9:43:28

            cechura09 >> a jsou to dipy nebo boostry?

              Petr.J - Profil | So 2.2.2019 9:41:14

              cechura09 >> Tak to Holdorádo asi taky vezmu, ale musím ještě neco k tomu, koupit dip a k tomu poštovné, to je blbost.

                cechura09 - Profil | So 2.2.2019 9:35:32

                Petr.J >> Protože na kuku letos hodně sázím, mám dipy 3.....:)
                Ťěšínský, LK, a Haldorádo. LK je asi dobrý ale haldorádo - jak to otevřu, tečou mi sliny, čerstvá, mladá, šťavnatá právě uvařená kuku s máslem právě vytažená z hrnce.......Fetiš, dokonalé.....
                http://www.haldorado-shop.cz/tekute-aromy/haldorado​-speciadditive/haldorado-speciadditive-kukuricne-ml​ieko-tekuta-aromata

                  jeden3 - Profil | So 2.2.2019 9:30:20

                  Petr.J >> clovece,to jsi me dostal :-))) ja ho koupil uz hodne dlouho zpatky,prelil jsem to do mojich dipovacich nadobek a napsal jsem kukui :-)))
                  ale vyrobce uz ted nevim presne,to bych kecal
                  boostru je celkem dost...ale podivam se ..snad to najdu na netu

                    Petr.J - Profil | So 2.2.2019 9:22:47

                    jeden3 >> Co máš za kuku dip? Také bych nějaký pořídil.

                      jeden3 - Profil | Čt 31.1.2019 8:56:49

                      robutek82 >> tak to bude dobre i proti upirum ..a snad i komarum :-)

                        robutek82 - Profil | Čt 31.1.2019 8:17:33

                        jeden3 >> ta se nedrží tak dlouho kup a ucitis 😀

                          jeden3 - Profil | Čt 31.1.2019 4:20:58

                          robutek82 >> clovece,jestli to voni jako cesnek a tobe to smrdi...co pak takove vune olihen,mrtvola a jine? :-)))

                            robutek82 - Profil | St 30.1.2019 23:44:29

                            jeden3 >> jo nak si poradím tu zasouvací pinzetu mám taky, ale ten puch😀😀

                              jeden3 - Profil | St 30.1.2019 22:54:50

                              robutek82 >> muzes to prece napichnout na navlekaci jehlu
                              nebo mam takove klesticky na vyndavani boili z dipu

                                robutek82 - Profil | St 30.1.2019 22:51:43

                                cechura09 >> jo mám, ale toho smradu se znej už nezbavim😀

                                  cechura09 - Profil | St 30.1.2019 22:48:06

                                  robutek82 >> Pean je v povinné výbavě....:)

                                    robutek82 - Profil | St 30.1.2019 22:43:39

                                    jeden3 >> pak dej vědět jak ti bude vonět, já do toho nacpal kuku sem zvědavěj čím to budu vyndavat

                                      jeden3 - Profil | St 30.1.2019 22:43:17

                                      cechura09 >> jo to verim

                                        cechura09 - Profil | St 30.1.2019 22:40:24

                                        jeden3 >> měl jsem loni od Mika v 8mm malý halibutky s melasou a tímhle česnekem. Na jaře a později na podzim byly hodně dobrý
                                        Nacpu to i do 14....