- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Vlasec nebo pletenka na ultrajemnou přívlač?
Ahoj letos se budu věnovat ultralehké přívlači. Hlavně pstruzi na malých tocích, tloušti, okouni. Mám malej naviják okuma epix 15, a proutek budu kupovat asi ERKLEY Fireflex Spin 4-12g nebo něco takovýho. Jaký vlasec nebo šňůru by jste zvolili? Díky za rady :-)
Autor diskuse: hanyking - Profil , 6.4.2018 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
12x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NIza - Profil | Čt 22.8.2019 8:45:34
Bachy >> Nikdo nic neshazuje, ale jde tady o to že se doporučují věci na silné ryby, které na takovej lov nejsou vhodné. Mysli na to, že to nečtou jen zkušení rybáři
NBachy - Profil | Čt 22.8.2019 7:41:45
Iza >> je výborný na všechny silné ryby. Já to napsal jenom aby Pedro viděl, jak vaří z vody i on. Pak se divíte, že tu lidi nechtěj psát, když jakékoliv názory vztahující se k určité věci hned shazujete... :-)
NIza - Profil | St 21.8.2019 22:36:20
Bachy >> Je jedno co je napsáno na prutě. A forcemaster je dobrej tak na kapry
NBachy - Profil | St 21.8.2019 21:06:27
Iza >> odkdy je MH do 21g ? Shimano jede proti proudu? Na MRKu MH začíná na 60g. :-)
NBachy - Profil | St 21.8.2019 20:51:52
Iza >> forcemaster je super prut, ale málokdo chápe jeho kvality. Žiletku mám ostrou až až, prut v téhle ráži bych měl beztak jen na sumce a podobné potvory a na to se žiletky vůbec nehodí.
NBachy - Profil | St 21.8.2019 20:44:56
P!F >> normálně obludy nehádám, ale už jsem na to přišel. Normálním lidem stačí tah do 6kg, ale tys to musel zdvojnásobit, bo do toho sumca byl zahryzlý ještě jeden takový do ocasu.
Nmilanpindryc - Profil | St 21.8.2019 20:21:27
Iza >> klidne bych si koupil jeste jeden kdyby byla moznost, bohuzel neni..
NIza - Profil | St 21.8.2019 20:07:51
Bachy >> forcemaster je hadica bez páteře co se ohne ve větru.
Ten speed je úplně jinde, kup si ho a můžeš dělat testy...ale co by si dělal s prutem ve 2m s vrhačkou do 21gr, který je ostrý jak žiletka?
Ten speed je úplně jinde, kup si ho a můžeš dělat testy...ale co by si dělal s prutem ve 2m s vrhačkou do 21gr, který je ostrý jak žiletka?
Nmilanpindryc - Profil | St 21.8.2019 19:58:29
Bachy >> jde to ale dre to. Je to okounovo candatovej prut a tak si na nej nikdo neda takovou pletenku a hacky aby se dal ohnout celej.
NBachy - Profil | St 21.8.2019 18:11:59
P!F >> takže fakt to je akce toho 200g přímo při 12kg. Nechceš si tu brzdu přeměřit? :-))
No pěkně, pěkně. Kolik měl ten sumec co dokazal přetáhnout 12kg?
Jinač nechtěl jsem hledat silnější delší prut. Zbytečná páka navíc.
Co jsem napsal je pravda, delší pruty prostě silnější bývaj, no samozřejmě ne všechny a samozřejmě se najdou silné i krátké.
No pěkně, pěkně. Kolik měl ten sumec co dokazal přetáhnout 12kg?
Jinač nechtěl jsem hledat silnější delší prut. Zbytečná páka navíc.
Co jsem napsal je pravda, delší pruty prostě silnější bývaj, no samozřejmě ne všechny a samozřejmě se najdou silné i krátké.
NP!F - Profil | St 21.8.2019 17:40:10
Bachy >> brzda na tom multiku je o niečom inom ako na smekaci.
NP!F - Profil | St 21.8.2019 17:37:23
Bachy >> fotku mas. Brzda na max bola kvoli tomu, ze na dne je strom ako krava. Ryba sa nezavrtava do dna, jednoduch sumca kusok dvihnes, on si zase vymota, ked sa taha dole. Doprava, dolava taha cln, to cez brzdu vacsinou nejde.
Neviem, co Pedro vytrhaval z kontextu, napisal si presne to, co citoval a aj si to tak prezentoval. Ja som na to reagoval preto, ze mi to prisla príliš veľká blbosť aj na teba, ale ako okolo seba kopes, zjavne si to myslel vazne. Porovnateľný prut s tym co je na fotke v troch metroch nenájdeš, robi sa najdlhší v tej dlzke, co je na fotke. Ono by to bol statny nezmysel, je to prakticky plný uhlik, tá diera v strede je uplne minimalna.
Neviem, co Pedro vytrhaval z kontextu, napisal si presne to, co citoval a aj si to tak prezentoval. Ja som na to reagoval preto, ze mi to prisla príliš veľká blbosť aj na teba, ale ako okolo seba kopes, zjavne si to myslel vazne. Porovnateľný prut s tym co je na fotke v troch metroch nenájdeš, robi sa najdlhší v tej dlzke, co je na fotke. Ono by to bol statny nezmysel, je to prakticky plný uhlik, tá diera v strede je uplne minimalna.
NBachy - Profil | St 21.8.2019 17:18:55
Iza >> bohužel, forcemaster přímo mám a dával jsem tu i fotky, ten se k rukojeti hned neohýbá. U speedmastru bych se vsadil, že ta spodní půlka ohnout půjde, myslím že tu už bylo i video se sumcem. :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33408
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVláčenie z člnu27208
NFotky ryb pouze na přívlač107179
NVěříte na štiky?183
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NVýroba woblerů31008
NJak na sumce ?128
NTuning přívlačového vybavení536
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNFotky ryb pouze na přívlač 107179
StNPoradna: Sumcařina 2572
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













