- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Reinkarnace - jsem blázen já, nebo moje manželka?
Vážení,
rád bych se vás, přítomných rybářů, zeptal na váš názor.
Manželka studuje čínskou medicínu a předesílám, je tím dost zaujatá.
Hodně se tomu věnuje, myslím, že je v tom dobrá a hodně názorů a pohledů na věc chápu, viz.napřiklad energetické akupunkturní dráhy, práce s energií atd., i když úplně nevím, jak to uchopit.
Nicméně, nad některými názory mi zůstává stát rozum. Před chvílí jsem na stole smáznul nějakou mušku a s ledovým výrazem mi bylo sděleno, proč jsem to udělal, že nemůžu vědět, kdo to byl v minulém životě. Myslel jsem, že to byl vtip a ono ne. Na otázku, jestli tomu vážně věří, mě ujistila, že ano a že tomu věři minimálně polovina lidí na Zemi. Asi ano, hinduismus je poměrně rozšířený, ale polovina? Nevím. Zeptal jsem se, kolik si myslí, že tomu věří lidí u nás v ulici. Prý že neví, ale mám se zeptat tady. Tak se ptám. Jaký je váš pohled na tuhle záležitost? Jsem blazen já, nebo moje žena?😄
Díky za názory.
rád bych se vás, přítomných rybářů, zeptal na váš názor.
Manželka studuje čínskou medicínu a předesílám, je tím dost zaujatá.
Hodně se tomu věnuje, myslím, že je v tom dobrá a hodně názorů a pohledů na věc chápu, viz.napřiklad energetické akupunkturní dráhy, práce s energií atd., i když úplně nevím, jak to uchopit.
Nicméně, nad některými názory mi zůstává stát rozum. Před chvílí jsem na stole smáznul nějakou mušku a s ledovým výrazem mi bylo sděleno, proč jsem to udělal, že nemůžu vědět, kdo to byl v minulém životě. Myslel jsem, že to byl vtip a ono ne. Na otázku, jestli tomu vážně věří, mě ujistila, že ano a že tomu věři minimálně polovina lidí na Zemi. Asi ano, hinduismus je poměrně rozšířený, ale polovina? Nevím. Zeptal jsem se, kolik si myslí, že tomu věří lidí u nás v ulici. Prý že neví, ale mám se zeptat tady. Tak se ptám. Jaký je váš pohled na tuhle záležitost? Jsem blazen já, nebo moje žena?😄
Díky za názory.
Autor diskuse: novas32 - Profil , 1.4.2018 všeobecné - ostatní
Věříte na reinkarnaci, na minulé a na budoucí životy?
A) Ano, věřím20%
B) Ne, nevěřím33%
C) Nevěřím, ale jsem tolerantní k názoru druhých47%
Od 1.4.2018 hlasovalo 124 čtenářů.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
4x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
sasan111 - Profil | Po 2.4.2018 17:02:41
Káceč >> ... a pokud byl jsi prasetem, tak budeš zase práááse :-)))
text: Jarek Nohavica, pirates© v mém podání
text: Jarek Nohavica, pirates© v mém podání
ExPr3v1t - Profil | Po 2.4.2018 16:58:27
Káceč >> to se seredne pletes. Jenom proto, ze je to pro lidi, kteri si nedokazou priznat, ze jejich nesmyslna existence skonci to vubec neznamena, ze debil zustane debilem. Ba naopak. Tento princip slouzi prave k uklidneni slabomyslnych az debilu, jelikoz jim nabizi jen a pouze moznost zmeny k lepsimu...neco jako rozvoj kariery u fritaku McDonalds...sli by do toho, kdyby tomu rozumeli tak, jak je to mysleno?
Káceč - Profil | Po 2.4.2018 16:43:39
U reinkarnace je jedna jediná jistota, že debil reinkarnuje vždycky zase v debila.
ExPr3v1t - Profil | Po 2.4.2018 15:55:28
*Shimi* >> Cayse je dobrej zacatek asi jako je dobry koupit si hajzlpapir misto toho, abys pak prdel utiral Priesnitzovo obkladem, protoze prej leci...a dnesni cernoprdelnici by ti asi lehce oponovali, ale konzistence v nazorech stejne nejni jejich nejsilnejsi stranka...mam teorii, ze 9/10 lidi jsou idioti, takze ja si myslim, ze polovina planety je malo...
Nota bene spousta lidi potrebuje necim zastitit jakykoliv nedostatek, at uz intelektu ci fyzicna, tudiz mnozi ani nevi, co delaji, ale hlavne ze v tom svym ztracenu nejedou sami...ovce...
Nota bene spousta lidi potrebuje necim zastitit jakykoliv nedostatek, at uz intelektu ci fyzicna, tudiz mnozi ani nevi, co delaji, ale hlavne ze v tom svym ztracenu nejedou sami...ovce...
*Shimi* - Profil | Po 2.4.2018 15:03:36
frost862 - >> Neboj, nejsi sám. Spousta "křesťanů" si na křesťany jen hraje.
frost862 - Profil | Po 2.4.2018 15:01:29
*Shimi* >> Včíl to mušim jako křesťan v anketě předělat:-))
*Shimi* - Profil | Po 2.4.2018 14:59:10
novas32 - >> S tou polovinou planety to zase není až tak nereálné, protože do té skupiny věřících musíme zařadit i všechny křesťany. Proč křesťany? No protože křesťan věří v něco čemu se říká Duše/Vědomí. A pokud věří v Duši/Vědomí, tak musí automaticky věřit v inkarnaci/reinkarnaci. Protože ta Duše/Vědomí se musela/o do toho našeho těla jaksi inkarnovat/reinkarnovat, že? Jinak pro studium této problematiky je asi nejlepší Edgar Cayse.
1975 - Profil | Po 2.4.2018 14:53:32
Tak hlsim ze jsem letos zabil prvni mouchu a hned tu krvelacnou mela sosak sel jsem prilozit do kotle tak jsem ji hned udelal i kremaci by me zajimalo kdo to byl
novas32 - Profil | Po 2.4.2018 12:48:45
Vsem dekuju za nazory, postrehy a prispevky.
Puvodne jsem myslel, ze to tu necham par dni a zamknu to,
ale myslim si, ze by to byla velika skoda😂😂😂
Puvodne jsem myslel, ze to tu necham par dni a zamknu to,
ale myslim si, ze by to byla velika skoda😂😂😂
likin - Profil | Po 2.4.2018 12:38:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Já tomu věřím na sto procent, důkazem mi je, že moje současná souputnice životem má sice číslo pět, ale tchyně se reinkarnují takovým způsobem, že bych je nerozeznal...... :-)
alfonz42 - Profil | Po 2.4.2018 11:58:25
Buffalo1969 >> Tak to budeme asi většina hrdinní vojáci :-))
Buffalo1969 - Profil | Po 2.4.2018 11:52:12
alfonz42 >> no tě prdel....:-O
Voják
Jste člověk silný, rozhodný, dost vzdělaný a ochotný obětovat zdraví, ba i život pro to, čemu věříte.
Váš minulý život byl velmi těžký. Bylo v něm hodně bojů, avšak vaše odvaha vám umožnila dosáhnout opravdu mnohého.
Tento oheň uvnitř vás hoří dodnes. Právě on vás vede životem.
Někdy vám život připadá nesnesitelně složitý a hrubý, tento pocit však nikdy netrvá dlouho. V těžkých chvílích máte oporu ve svém vnitřním vojákovi a nikdo a nic vás nemůže zastavit!
Voják
Jste člověk silný, rozhodný, dost vzdělaný a ochotný obětovat zdraví, ba i život pro to, čemu věříte.
Váš minulý život byl velmi těžký. Bylo v něm hodně bojů, avšak vaše odvaha vám umožnila dosáhnout opravdu mnohého.
Tento oheň uvnitř vás hoří dodnes. Právě on vás vede životem.
Někdy vám život připadá nesnesitelně složitý a hrubý, tento pocit však nikdy netrvá dlouho. V těžkých chvílích máte oporu ve svém vnitřním vojákovi a nikdo a nic vás nemůže zastavit!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:14Lov pod jezem v letních vedrech? 10
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 3
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtRybáři vs ochránci přirody 86
ČtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
ČtDiskuse k článku: Invazivní druhy ryb v našich vodách 2 - Sumeček americký 21
ČtCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ČtStaré Česke rybářské vybavení 399
StMedkovy rybníky Kroměříž 188
StBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StPoradna: Redakce MRK.cz 1766
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











