- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Daiwa BG 4000 nebo Daiwa Oceano 4000
Ahoj,žádam o radu jaký z nich je lepší na sumcopřivlač a jestli je někdo máte. Jak ukládaj šnůru? Jak držej? Postřehy.............. Dííík
Autor diskuse: vvaasskkoo - Profil , 7.3.2018 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 5x v ignorovaných.
NJardick - Profil | Čt 11.8.2022 11:43:38
kaprus >> necelých 500kc. Měl jsem dilema zda Aku za polovinu nebo toto. Vyšlo by to asi na stejno 😁
Npavo - Profil | Čt 11.8.2022 9:49:49
kaprus >> Ano, to by taky byla možnost, pokud je to variabilní řešení. Prostě kouknout, zda to, co chybí, někde nepřebývá.
Nkaprus - Profil | Čt 11.8.2022 9:40:59
Jardick >> a nemáš pod knobem ještě navíc to hliníkové futro? To je zřejmé redukce shimano- daiwa. Ale na osu bez osazení u kliky.
Nkaprus - Profil | Čt 11.8.2022 9:30:43
pavo >> tak by to šlo možná vyřešit ale důvod proč by to tak dělali mě nenapadá...
Npavo - Profil | Čt 11.8.2022 9:04:49
Jardick >> A nemohlo se stát, že jsi to nesprávně namontoval?
Má ta osa čelně otvor se závitem? Nepatří do vnitřního kroužku ložiska ještě distanční pouzdro, kterým “prodloužíš” osu a celé to pak čelně stáhneš k sobě šroubem do osy?
Nemám s tím sice zkušenost, ale uměl bych si představit i takové konstrukční řešení.
Pokud kecám, tak se omlouvám.
Měj se
Má ta osa čelně otvor se závitem? Nepatří do vnitřního kroužku ložiska ještě distanční pouzdro, kterým “prodloužíš” osu a celé to pak čelně stáhneš k sobě šroubem do osy?
Nemám s tím sice zkušenost, ale uměl bych si představit i takové konstrukční řešení.
Pokud kecám, tak se omlouvám.
Měj se
Nkaprus - Profil | Čt 11.8.2022 8:38:12
Jardick >> to vypadá, když to bylo takhle zvlášť, že ti dali blbou osu.
Reklamoval bych
Co to stalo??
Reklamoval bych
Co to stalo??
NJardick - Profil | Čt 11.8.2022 7:57:08
Esteticky je to ale hezké. Funkčně je to horší. Rozhodně mě nenápadne vyhazovat peníze a měnit klíčky na jiných navijácích jen pro to že se hůře drží.
Upřímně bych to nedoporučil.
Upřímně bych to nedoporučil.
NJardick - Profil | Čt 11.8.2022 7:54:06
Bobler >> Tak jsem se do toho chlapi pustil. A mohu říci že jsem mírně zklamaný. Madlo z Eva jako takové vcelku pohodlné o tom žádná. Zpracování knobu Gomexu je též na vysoké úrovni. Ale 2 problémy. 1- nechápu proč nenabízí(klidně za doplatek) hřídel s průměrem 4mm když originální klička měla 4mm avšak hřídel od Gomexu má již 5mm to znamená převrtat díru v kličce. Druhá věc a to je větší problém/chyba. Při namontování osy pro knob do klíčky jsem zjistil že je osa příliš krátká a díky tomu nedosáhne uvnitř knobu na druhé ložisko, které nelze již zasunout více do futra knobu (má tam přesné uložení a pozici) tím pádem má osa uprostřed futra velkou vůli a není možné ji nijak vymezit. Je to konstrukční vada a tento problém by vyřešila jedině delší osa.
Upřímně jsem za ty peníze čekal perfektně navrznutý kus doplňku. A ne produkt sice moc hezky zpracovány ale na montáž úplně k h***u. Nevím jak/zda jsou řešený jiné tipy knobu ale ten Eva je při nejmenším dost divně vyřešený.
Upřímně jsem za ty peníze čekal perfektně navrznutý kus doplňku. A ne produkt sice moc hezky zpracovány ale na montáž úplně k h***u. Nevím jak/zda jsou řešený jiné tipy knobu ale ten Eva je při nejmenším dost divně vyřešený.
NJardick - Profil | Ne 7.8.2022 20:51:43
Hrabě75 >> jj z Abosu. Volal jsem jim a prý je v balení i hřídel pro odvrtani.
NBobler - Profil | Ne 7.8.2022 20:38:54
Jardick >> Ať tak nebo tak věřím, že s kulatým knobem nebo s typem „hruška“ budeš spokojený.......
NJardick - Profil | Ne 7.8.2022 12:23:48
Chlapi paráda.
Tak jsem nakonec objednal ten Eva knob od Gomexus. Až to dám na navijak pošlu fotku.
Díky za fotky.
Tak jsem nakonec objednal ten Eva knob od Gomexus. Až to dám na navijak pošlu fotku.
Díky za fotky.
NBobler - Profil | So 6.8.2022 10:26:19
Hrabě75 >> Jasný, kdyby si pořídil slušný motátko, tak např. nemusí vetšinou ani nic odvrtávat.....
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NFotky ryb pouze na přívlač107182
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NVláčenie z člnu27208
NVýroba woblerů31008
NRare woblery - Rapala14053
NZkušenosti s navijákama daiwa LT510
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NDaiwa Certate vs Shimano Twin Power552
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
8:35NFotky ryb pouze na přívlač 107182
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
StNBurza na přívlačové nástrahy 33409
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...

















