Prut do lodi stredni privlac

Ahoj, poradil by mi nekdo proutek kolem 2m na delku a gramazi max do 40-50g do lode? Na veletrhu jsem zkousel Black Savage, 2,31a tusim 32g - super prut, ale moc dlouhej. Pak jsem zkousel prut od kluku tusim z FRA, pruty kolem 7cky a extra tvrde- 40g byl tuhy az moc. Shanim neco na vetsi candaty a stiky, aby byl dostatecne citlivy pri skubani od okounu, ale dostatecne tvrdy pri zaprahu sumce kolem 120cm. Diky za pripadne rady.
Mira
Autor diskuse: Majra7 - Profil , 20.2.2018 dravci - náčiní, doplňky

Ndoktor multiplikator - Profil | Út 8.10.2019 10:50:49

Iza >> len aby sa z toho objavovania nevalal po kanaloch :))

    Ndoktor multiplikator - Profil | Út 8.10.2019 10:50:04

    Iza >> na co by ti to bolo:))

      NIza - Profil | Út 8.10.2019 10:49:41

      doktor multiplikator >> kubas nepije, on objevuje :-D

        NIza - Profil | Út 8.10.2019 10:49:01

        doktor multiplikator >> neválí se ti doma nějakej castovej klacek 2,7 a víc v gramáži do 100gr?

          Ndoktor multiplikator - Profil | Út 8.10.2019 10:48:28

          kubas. >> ty vole ja nechlastam jako ty :)) nic pohoda idem mat volno :)

            Ndoktor multiplikator - Profil | Út 8.10.2019 10:47:36

            Iza >> cav atletiku :))

              NIza - Profil | Út 8.10.2019 10:47:19

              kubas. >> jj, musím být opatrný ;-)

                Nkubas. - Profil | Út 8.10.2019 10:46:49

                doktor multiplikator >> Zdar vopilče, jak se ohrňá :-)?

                  NIza - Profil | Út 8.10.2019 10:46:42

                  doktor multiplikator >> zduř dochtore ;-)

                    Nkubas. - Profil | Út 8.10.2019 10:46:13

                    Iza >> No tak zase musíš rozumně, zvládne dost, ale to už je na něj priveľa :-).

                      Ndoktor multiplikator - Profil | Út 8.10.2019 10:45:26

                      kubas. >> hoja kometo :))

                        NIza - Profil | Út 8.10.2019 10:44:36

                        kubas. >> ani hovno, je v cajku, už zažil brutální ohnutí a kopance od fousů a je v pohodě.
                        Jen mu nejdou 16-18cm gumy na 20-30gr hlavách :-) Na to už nemá....:-( chtělo by to 60ku, ten co mám je 35ka

                          Nkubas. - Profil | Út 8.10.2019 10:41:22

                          Iza >> Máš Keva, nepotřebuješ :-). I když to ťuknutí o lampu se může projevit za chvíli :-))).

                            NIza - Profil | Út 8.10.2019 10:40:18

                            kubas. >> Mě? :-D Nic, koupil sem jednoho dragona za 1200,- jen tak do zásoby ;-) Je to pořád dokola :-D
                            Kdyby byl saphyr3? :-)))

                              NIza - Profil | Út 8.10.2019 10:38:13

                              milanpindryc >> jak velký chytá ty gumy od SG? Aby to nebylo slabé?

                                Nkubas. - Profil | Út 8.10.2019 10:37:02

                                Iza >> Však já ho taky nepotřebuju, ale znáš to, co ti mám povídat :-))).

                                  NIza - Profil | Út 8.10.2019 10:30:01

                                  kubas. >> vykošťovák nepotřebuju, mám dva....:-) ale jak říkáš, tyhle pruty se povedly.

                                    NIza - Profil | Út 8.10.2019 10:28:26

                                    milanpindryc >> včera sem měl v ruce nové xntl od SG a na tom novej beast velikosti 4 a v ruce mi to přišlo jako že nic, ale chápu v 9ti letech má ještě malou packu......ale třeba vejce jako je abu inshore by unesl jako nic. Moje dcera má taky 9 a zillion na destince zvládá v pohodě ;-)

                                      Nkubas. - Profil | Út 8.10.2019 10:27:15

                                      Iza >> Njn, nemůžeš mít vše, taky ho mám rád... Kámoš si bral teď 150g ve spinu, hodně povedená věc za ty prachy, nemít Altemiss, tak bych o něm reálně uvažoval :-).