- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Aktuálně o lovu úhoře
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
88x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NOhře4-5 - Profil | Út 23.4.2019 18:13:45
Nebo snad ne?
Nsasan111 - Profil | Út 23.4.2019 12:15:22
Nu x a - Profil | Út 23.4.2019 5:31:29
Nsasan111 - Profil | Po 22.4.2019 20:57:17
Nu x a - Profil | Pá 28.12.2018 11:23:41
NSharry - Profil | Pá 28.12.2018 7:14:46
Podavat jakekoliv informace o chycene rybe a jeste se s ni vyfotit na nejakem fleku je prave kolikrat hloupe...😉😉
Vetsina z nas podlehne a pochlubi se ( je to i prirozenost) ...
A to ze popichuje je taky v poho😂
Nrover - Profil | Pá 28.12.2018 2:17:18
Nu x a - Profil | Pá 28.12.2018 1:43:48
Nla_coruña - Profil | Pá 28.12.2018 0:48:10
no jasny, to je prave vono, v amazonii neznas rybu, neznas lidi, neznas prostredi, ses prirozene ochotny cosik zkousnout.
ale kdyz na ukrajine vytahne pribeh o zmizeni jalovice i s pasackem a mistni tvrdi ze to byl bajny "som".. proste nato koukas jinak.
mimochodem, ve vesnici, pobliz mista uloveni uhore, se pry ztracely slepice primo z kurniku :-D
nicmene chapu, musi prodat. je to sympatak a videa jsou fajn.
posledne sem videl jak putoval po dunaji a chudak chytal jen same hlaváče a hlavačky
a přitom tam jel na hlavatky!!! :-D
NSharry - Profil | Čt 27.12.2018 22:50:01
Koukam na neho rad.., jeho videa jsou " jine" a v poho..
Ikdyz , masozrave stiky ( uz nevim kde to bylo) a lidozravi sumci na Ebru ci Padu bylo tez prehnane..😂😂
Ale okolo te Amazonky a podobneto nema chybu!
Nla_coruña - Profil | Čt 27.12.2018 22:45:47
hlavou dúle :-) hadice povedene votom zadna, ale jeste o malinko vic se mi libi ti kropenati
https://m.youtube.com/watch?v=Z_5E4f2xVPg
NSharry - Profil | Čt 27.12.2018 19:24:51
A cetl jsi " jak daleko musel jet " ?? 😂😂
Nla_coruña - Profil | Čt 27.12.2018 19:15:45
videls ML? "stavba" uz ladi formu na jaro :-)
NSharry - Profil | Ne 16.12.2018 8:31:25
Nla_coruña - Profil | Ne 16.12.2018 1:50:58
kde konci monte..
Nsasan111 - Profil | Čt 7.6.2018 8:24:50
Nsasan111 - Profil | St 6.6.2018 12:16:35
Nloobz - Profil | Út 5.6.2018 22:54:20
Nnicminebere - Profil | St 30.5.2018 9:11:42
Pro srovnání je vhodné uvést, že
Hartvichem a Kubečkou 1999 udávaných více než 15 tun mrtvých úhořů z jediné
elektrárny za necelý rok představuje více, než je kupříkladu množství úhořů,
které v současnosti sportovní rybáři odloví za celý rok na všech revírech Českého
rybářského svazu (v roce 2016 uváděno 9634,5 kg ulovených úhořů v revírech ČRS).
Ty elektrárny to je vážně zlo, nikoliv my rybáři ..
Nfoxxx - Profil | Út 29.5.2018 6:38:33
Nu x a - Profil | Po 28.5.2018 20:43:57
NHermis - Profil | Po 28.5.2018 20:20:22
Jaké náčiní používáte při lovu? Konkrétní pruty a navijáky, díky. Něco pořídím.
Ať berou!
NViktorin - Profil | Út 22.5.2018 19:52:20
NObiš - Profil | So 19.5.2018 8:58:19
Nc.13 - Profil | So 19.5.2018 8:50:20
NObiš - Profil | So 19.5.2018 8:37:04
NObiš - Profil | So 19.5.2018 8:33:42
Nu x a - Profil | So 19.5.2018 8:28:31
NObiš - Profil | So 19.5.2018 8:24:26
Nu x a - Profil | So 19.5.2018 8:07:29
NObiš - Profil | So 19.5.2018 6:39:53
NMíraš - Profil | So 19.5.2018 6:32:26
NDart Ness - Profil | So 19.5.2018 0:20:49
A "asijský styl" je mi kur..sky proti srsti. Oni si žerou tkaničky jak by se nechumelilo, ale že cena za monté stoupá, to nikoho nesere?
NStavba - Profil | So 19.5.2018 0:05:55
Jinak v zahraničí funguji běžně rybí farmy na odkrm úhoře podle potřeb trhu, především pro Asii
Nkubas. - Profil | Pá 18.5.2018 22:10:54
Npepa-č - Profil | Pá 18.5.2018 22:07:04
když se sloví někde na pobřeží Atlantiku monté, letecky se převeze k nám, tak pak ho nějak rozkrmovat, aby povyrostlo?
Ptám se, je to vůbec možné? dělá se to někde na světě?
NStavba - Profil | Pá 18.5.2018 21:46:07
Treba takové omezení na 2 ks denně postihne jen promile rybaru. Celkový efekt= 0. Ale to si většina zdejších křiklounu vubec neuvedomi. V prvni radě by se svaz mel zamyslet nad nesmyslným rozhazováním peněz svých členů a efektivitou vysazování úhořího monte....
NHora - Profil | Pá 18.5.2018 20:20:20
NMíraš - Profil | Pá 18.5.2018 20:16:58
NMíraš - Profil | Pá 18.5.2018 20:08:02
Njosef - Profil | Pá 18.5.2018 19:26:33
NStavba - Profil | Pá 18.5.2018 19:05:34
NPolčis - Profil | Pá 18.5.2018 18:45:29
NMíraš - Profil | Pá 18.5.2018 18:39:05
NObiš - Profil | Pá 18.5.2018 18:17:51
Nboyscout - Profil | Pá 18.5.2018 18:09:32
NObiš - Profil | Pá 18.5.2018 17:50:47
Nboyscout - Profil | Pá 18.5.2018 17:45:17
Nboyscout - Profil | Pá 18.5.2018 17:33:04
NObiš - Profil | Pá 18.5.2018 16:45:42
Myslím,že je to použitelné i na hady. třeby tyto háčky,kdyby se ještě kapánek přihly dovnitř,by mohly fungovat dobře.
https://www.mojerybarina.cz/hacky-s-ockem/hacky-s-ockem-owner-5114/?variantId=56289
Muselo by se upravit napichování hlísty,aby háček správně fungoval. Taky bych při lovu na těžko dal větší průvěs než obvikle a při záběru,jak klepně čihátko do prutu ještě ze tři vteřinky počkal. Celé by to nělo zafungovat stejně jako u sumců. úhoř polyká nástrahu a odjíždí. (čihátko jde nahoru) .. čihátko přilepí k prutu a vlasec se napíná. Odpor naplé šňůry vytahuje háček z jícnu do koutku tlamy. Po třech vteřinách by měl hacek sedět a lovec může bez zasekávání vytáhnout nezažraného hada. Jen se trochu bojím úhoří reakce při vyjíždění háčku s nástrahou z jícnu. To není jak sumec.. že jede. Had sebou asi začne mlátit a to může dělat problém na správnou funkci háčku. Noooo,ale zkusím to. Třeba to pomůže.
Nu x a - Profil | Pá 18.5.2018 10:29:59
Nantony - Profil | Pá 18.5.2018 10:26:30
NBušák - Profil | Pá 18.5.2018 10:19:49
NKnapík - Profil | Pá 18.5.2018 10:19:01
NStavba - Profil | Pá 18.5.2018 10:13:34
NKnapík - Profil | Pá 18.5.2018 9:59:16
Kdyby sis vzal radši toho velkého kapra, měl bys masa do udírny víc.
NKnapík - Profil | Pá 18.5.2018 9:55:37
Čtenáři této diskuse také sledují
NÚhoří sezona 201210514
NBurza na přívlačové nástrahy33410
NFotky ryb pouze na přívlač107185
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NVýroba woblerů31008
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NRare woblery - Rapala14053
NGalerie okounů ...1092
NPrivlac s multiplikatorom31598
NLodě a jejich úprava1035
Kde to žije - dravci
14:50NFotky ryb pouze na přívlač 107190
13:13NDivoký potočák nebo granulák? 61
12:59NBurza na přívlačové nástrahy 33411
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...


















