Nej šňůra na sumce do ilošky.

Ahoj, chci se zeptat jaké používáte pletenky - kmen na sumce do italie. Měl jsem v italii vychvalovanou hemingwayku do wft a musim říct, že katastrofa jak saje vodu a všechny nečistoty. Po vyvezení jsem to pomalu ani nemohl namotat zpět na multík o navijaku nemluvně. díky za rady
Autor diskuse: rostamilk - Profil , 6.1.2018 dravci - náčiní, doplňky

Nsvena - Profil | Čt 11.1.2018 23:14:45

Já mám huprovku 81ku a spokojenost veliká a odzkoušeno myslim dostatečně.A tady na prckoj je 450m a to jsem 50 uříznul aby to nebylo moc plny.

    NP!F - Profil | St 10.1.2018 7:19:22

    Umely_stimul >> toto tiež neplatí na čínske šnúry celoplošne, tie drahšie sú na tom obdobne ako šnúry od znaciek, čo si ich tam nechajú vyrábať.

      NMedusa - Profil | Út 9.1.2018 21:32:34

      Umely_stimul >> jj diky moc )))) nezlobim se vubec))))

        NUmely_stimul - Profil | Út 9.1.2018 21:31:04

        Medusa >> však říkám,že je sexy.Kámoš jí má taky.Znova říkám ,nic proti ní nemám. Protože ještě nikomu neuletěla v tahu. I nakonec ty čínské šňůry nejsou špatné,jen rychle stárnou a to fakt rychle.První týden snesou srovnání s berkley,huprovkou,tufline atd .ale pár rybohodin a je vše špatně.Píšu z vlastní a z kolegovy zkušenosti.

          NMedusa - Profil | Út 9.1.2018 21:24:31

          Umely_stimul >> a na tu madcatku chyta moja a je snou spokojena zatim nic nechytla ale libi se ji no )))

            NMedusa - Profil | Út 9.1.2018 21:23:24

            Umely_stimul >> ahoj na ten velkej mam nachystanou huprovku mam 600m 1mm nachystanou v zelene tak uvidime kolikji tam dam

              NUmely_stimul - Profil | Út 9.1.2018 21:20:59

              Medusa >> Ta madcat je taková zajímavá šňůra.Všimnul sis,že je od novoty chlupatá ??? Jako nic proti ni,ale ryba 150 cm ti šňůru neprověří.Na to stačí saratoga z číny. ale jak urveš trofej,tak to pak bolí.No každopádně madcat jak je chlupatá,tak je sexy :-)

                NMedusa - Profil | Út 9.1.2018 21:17:13

                rostamilk >> Ahoj poridil jsem tldcko 50 a tam se vejde urcite vic jak 350metru a na tom druhym to je ta 30 tld mam snuru co s nou chyta moja je to madcat v 0,70mm a je tam celej navin tech 275m a mel jsem smekacak od damu velikej a tam me vlezlo taky 275metru ale 0,60mm celej navin tam padl te madcatky a je to taky dobra snura protoze na ni kamos na tvrdo vyrval z vody 150cm rybu ))))

                  NMedusa - Profil | Út 9.1.2018 21:01:05

                  Malvin >> ahoj ja mam huprovku na penn spinfisher 10 500 mam tam 230metru te 0,68mm jeste jsem na to sice velkyho nic nevytah ale jsem s ni spokojen mam je ste tu 1mm nejakych 600metru v barve zelene ale to je pecka snura zadny necistoty a jak se krasne naviji

                    NF16 - Profil | Út 9.1.2018 12:56:43

                    venca1 >> na mušák ? :-)

                      Nvenca1 - Profil | Út 9.1.2018 11:58:11

                      F16 >> Čemu se směješ?

                        Nu x a - Profil | Út 9.1.2018 2:31:37

                        nejlepší je nějaké lano nebo tak..

                          Nvara - Profil | Po 8.1.2018 21:59:49

                          glaza >> jj zatim me tahle znacka nezklamala,mam od ni fidra a super uvidime co umej uplict:-)

                            Nglaza - Profil | Po 8.1.2018 21:53:55

                            vara >> Jasne, tak to da rozum. Pokud u toho zustanes abudes chtit lepsi, tak muzes jednoduse koupit jinou do budoucna...

                              Nvara - Profil | Po 8.1.2018 21:41:22

                              glaza >> ja koupil mikado cat territory octa braid 0.60 na 61.8 kilo jel jsem podle ceny,treba me to nechytne a nechci aby se mi na to prasilo ve skrini

                                Nglaza - Profil | Po 8.1.2018 21:37:49

                                Malvin >> Ja vim, ale ja daval priklad s minimalne tlustsi power pro, tech 75m bys tam nedal...

                                  Nglaza - Profil | Po 8.1.2018 21:35:58

                                  vara >> zacinal jsem s ni :). Kdyz se na to zpetne ohlednu, tak nebyla spatna, ale dosti podobna snuram z ciny - o malinko lepsi. Mam ji jeste nekde snad namotanou -presneji je to Mikado trython mega line 0,50mm 39,4kg.

                                    NMalvin - Profil | Po 8.1.2018 21:30:49

                                    glaza >> Já myslel huprovku 0.68.

                                      Nvara - Profil | Po 8.1.2018 21:27:50

                                      Mate nekdo zkusenost se snurou od mikada?

                                        Nglaza - Profil | Po 8.1.2018 21:26:46

                                        Malvin >> no to nevim nevím ... mám tam už jen tak 260m té powe pro cp jsem psal :) veslo se tam celych 275m, ale to byla civka total plna!