Nrostamilk - Profil | Čt 22.3.2018 19:57:10
yarousek73 >> chytal jsem s ni sezonu a pecka, nevim jakou ma realnou nostnost ale vyndal jsem na ni 221 sumce nejvetsiho a snura vydrzela. nesaje vodu, je hladka, ja muzu jen doporucit
NP!F - Profil | Čt 22.3.2018 14:15:20
yarousek73 >> tá nosnosť vs priemer, toto ma vždy pri nákupe zmatie. Buď bude dvojnásobne hrubá, alebo bude mať polovičnú nosnosť, alebo pani z blackcatu prestali voziť šnúry z Číny a dovážajú to z Marsu.
Nyarousek73 - Profil | St 21.3.2018 16:30:51
A mate zkusenosti s touto snurou: Black Cat Batlle Cat 0,55mm 80kg? Diky, J
NDalas - Profil | So 13.1.2018 9:51:29
P!F >> ale pssst !
NP!F - Profil | So 13.1.2018 9:47:31
Dalas >> im to v noci urezava?
NDalas - Profil | So 13.1.2018 9:27:50
šak kde myslíte, že to hupr furt bere)
Nsvena - Profil | So 13.1.2018 6:18:13
P!F >> :-) ;-) jó je tam toho vic než v krámě.
NP!F - Profil | Pá 12.1.2018 23:31:38
svena >> mám na dvoch navijakoch šnúru, čo som vytiahol po nich z vody :-)
Nsvena - Profil | Pá 12.1.2018 23:30:22
P!F >> fašisti tam trhání každej kilometr špagatu denně podle toho co je kolikrát na hranách v hlaváku. Kufa tam je výběr zajista kvalitních šňůr když jsem u toho.
NP!F - Profil | Pá 12.1.2018 22:40:54
Dalas >> na páde predsa bežne vidíš mladých nádejných fašistov, čo vyvážajú kilometer... Fakt tri dvojice a 5 km toku zabitých, lebo všade šnúry a trhacky... Nové trendi.
Nsvena - Profil | Pá 12.1.2018 21:55:00
Dalas >> já toho mám hodne na ryby ale tohle jsou navijaky ktery snesou vsechno už jsem viděl pár obyč multiku rozlámanejch a řadiče zaseklí,tady je vše v poho.A šňůry dostatek.Ja jsem spokojenej a kilo navic mi neva.
NDalas - Profil | Pá 12.1.2018 21:51:24
Umely_stimul >> jo, věřím, na rybách je možný fšecko)
NDalas - Profil | Pá 12.1.2018 21:46:01
svena >> strašně těžký, já na suma max ten větší Tyrnos, i to mi přijde strašná zbytečná kráva, ale zas ten převod do rychla když se stahuje je mazec. T zas ak fakt je, že s tím nevláčíš a lod to uveze.. a někdy za roh je potřeba)
Nsvena - Profil | Pá 12.1.2018 20:13:00
Malvin >> draka nemám,občas vlka ;-)
Nsvena - Profil | Pá 12.1.2018 20:10:33
Dalas >> tak prostě se to tam vešlo a 200m je za rohem občas se hodí.Určitě si zažil že občas se urve i 100m a pak je lepší mit na navijaku 350 než 50 ale co ti budu povidat.:-) A mám rád spolehlivé věci ;-)
NDalas - Profil | Pá 12.1.2018 18:25:55
svena >> a k čemu 450 m špagátu ?
NDalas - Profil | Pá 12.1.2018 18:25:01
svena >>ty brdo, na to chytáš ty lenivé, pomalé sumce ?
NP!F - Profil | Pá 12.1.2018 18:01:43
Umely_stimul >> to máš recht, s tým zostarnutim neviem, ale s tou zlou kmenovkou.
NUmely_stimul - Profil | Pá 12.1.2018 10:42:04
P!F >> jj to jsem tím myslel,napojení vláken. No řeknu to tak,na čínu jsem chytal dost dlouho a pokud mi to sum uřezal o nějakou hranu koryta,tak jsem z toho až tak vědu nedělal,protože vím,že to ti uletí jakákoliv šňůra. Já měl např. saratogu na 150lb. kámoš ,protože chtěl mít šňůry na cívce více si pořídil tu samou na 130 lb. Chytal jen na samých vanách bez vázek kamenu atd. Měl štěstí protože mu přišly krásné tři ryby,ale smůlu v tom,že dvě mu to urvaly v čistém tahu. Hledali jsme chybu v montážích ve ztracených uzlech apodobně,ale pak jsme si udělali amatérský test a můžu říct,že ta saratoga na těch 130 lb. zestárla za dva měsíce tak,že jsme jí trhali v rukách.Nevím,buď máme neskutečnou sílu a nebo bylo něco špatně,ale jakmile ztratíš důvěru k tomu na co chytáš,tak je zle :-) tak prostě jsme už přestali dělat testy na čínské šňůry z aliexpresu a kámoš koupil tufline a já huprovku. Vím,že to není předpoklad toho,že vytáhnu každou rybu,ale pokud používám návazcovku na 160 kg penetrovanou,obratlíky na 200 kg a více a háčky ty top co jsou,tak to nebudu zeslabovat nějakou méně kvalitní kmenovkou.
NP!F - Profil | Pá 12.1.2018 10:17:50
Umely_stimul >> kazom myslíš čo? Napojenie jedného z vlákien? Ak tým myslíš to, tak ja som kupil powerpro 8slick na vlacku a na dĺžku náhodu s malým wobom, tj max 30 metrov mala takýchto uzlikov 5, krásne to pri navijani drncalo do koncového očka...
NUmely_stimul - Profil | Pá 12.1.2018 8:11:49
P!F >> Asi jo.ale jednou jsem vzal z číny údajně tu lepší a ta zase měla co 50m,kaz . Už to prcám.Myslím,že šňůra je nejzranitelnější a nejslabší díl celého sumcového cajku a už v tom nechci dělat kompromisy.
Nsvena - Profil | Čt 11.1.2018 23:14:45
Já mám huprovku 81ku a spokojenost veliká a odzkoušeno myslim dostatečně.A tady na prckoj je 450m a to jsem 50 uříznul aby to nebylo moc plny.
NP!F - Profil | St 10.1.2018 7:19:22
Umely_stimul >> toto tiež neplatí na čínske šnúry celoplošne, tie drahšie sú na tom obdobne ako šnúry od znaciek, čo si ich tam nechajú vyrábať.
NMedusa - Profil | Út 9.1.2018 21:32:34
Umely_stimul >> jj diky moc )))) nezlobim se vubec))))
NUmely_stimul - Profil | Út 9.1.2018 21:31:04
Medusa >> však říkám,že je sexy.Kámoš jí má taky.Znova říkám ,nic proti ní nemám. Protože ještě nikomu neuletěla v tahu. I nakonec ty čínské šňůry nejsou špatné,jen rychle stárnou a to fakt rychle.První týden snesou srovnání s berkley,huprovkou,tufline atd .ale pár rybohodin a je vše špatně.Píšu z vlastní a z kolegovy zkušenosti.
NMedusa - Profil | Út 9.1.2018 21:24:31
Umely_stimul >> a na tu madcatku chyta moja a je snou spokojena zatim nic nechytla ale libi se ji no )))
NMedusa - Profil | Út 9.1.2018 21:23:24
Umely_stimul >> ahoj na ten velkej mam nachystanou huprovku mam 600m 1mm nachystanou v zelene tak uvidime kolikji tam dam
NUmely_stimul - Profil | Út 9.1.2018 21:20:59
Medusa >> Ta madcat je taková zajímavá šňůra.Všimnul sis,že je od novoty chlupatá ??? Jako nic proti ni,ale ryba 150 cm ti šňůru neprověří.Na to stačí saratoga z číny. ale jak urveš trofej,tak to pak bolí.No každopádně madcat jak je chlupatá,tak je sexy :-)
NMedusa - Profil | Út 9.1.2018 21:17:13
rostamilk >> Ahoj poridil jsem tldcko 50 a tam se vejde urcite vic jak 350metru a na tom druhym to je ta 30 tld mam snuru co s nou chyta moja je to madcat v 0,70mm a je tam celej navin tech 275m a mel jsem smekacak od damu velikej a tam me vlezlo taky 275metru ale 0,60mm celej navin tam padl te madcatky a je to taky dobra snura protoze na ni kamos na tvrdo vyrval z vody 150cm rybu ))))
NMedusa - Profil | Út 9.1.2018 21:01:05
Malvin >> ahoj ja mam huprovku na penn spinfisher 10 500 mam tam 230metru te 0,68mm jeste jsem na to sice velkyho nic nevytah ale jsem s ni spokojen mam je ste tu 1mm nejakych 600metru v barve zelene ale to je pecka snura zadny necistoty a jak se krasne naviji
NF16 - Profil | Út 9.1.2018 12:56:43
venca1 >> na mušák ? :-)
Nvenca1 - Profil | Út 9.1.2018 11:58:11
F16 >> Čemu se směješ?
Nu x a - Profil | Út 9.1.2018 2:31:37
nejlepší je nějaké lano nebo tak..
Nvara - Profil | Po 8.1.2018 21:59:49
glaza >> jj zatim me tahle znacka nezklamala,mam od ni fidra a super uvidime co umej uplict:-)
Nglaza - Profil | Po 8.1.2018 21:53:55
vara >> Jasne, tak to da rozum. Pokud u toho zustanes abudes chtit lepsi, tak muzes jednoduse koupit jinou do budoucna...
Nvara - Profil | Po 8.1.2018 21:41:22
glaza >> ja koupil mikado cat territory octa braid 0.60 na 61.8 kilo jel jsem podle ceny,treba me to nechytne a nechci aby se mi na to prasilo ve skrini
Nglaza - Profil | Po 8.1.2018 21:37:49
Malvin >> Ja vim, ale ja daval priklad s minimalne tlustsi power pro, tech 75m bys tam nedal...
Nglaza - Profil | Po 8.1.2018 21:35:58
vara >> zacinal jsem s ni :). Kdyz se na to zpetne ohlednu, tak nebyla spatna, ale dosti podobna snuram z ciny - o malinko lepsi. Mam ji jeste nekde snad namotanou -presneji je to Mikado trython mega line 0,50mm 39,4kg.
NMalvin - Profil | Po 8.1.2018 21:30:49
glaza >> Já myslel huprovku 0.68.
Nvara - Profil | Po 8.1.2018 21:27:50
Mate nekdo zkusenost se snurou od mikada?
Nglaza - Profil | Po 8.1.2018 21:26:46
Malvin >> no to nevim nevím ... mám tam už jen tak 260m té powe pro cp jsem psal :) veslo se tam celych 275m, ale to byla civka total plna!
Nglaza - Profil | Po 8.1.2018 21:23:51
P!F >> Když říkáš, hádat se tu s nikým nebudu :)))
NP!F - Profil | Po 8.1.2018 20:46:29
glaza >> no rozdiel tam je celkom značný. Tá PP má reálne nosnosť cca 30kg. Čo samozrejme stačí, ale radšej šnúru s nosnosťou 30kg a polovičným priemerom...
NUmely_stimul - Profil | Po 8.1.2018 20:33:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
rostamilk >> Jinak multiplikátory určitě jsou co by pozřely i 350 m této šňůry,ale to jde mimo mně.Na ticy chytá moja ,já mám multíky wft ofshore 30 a tam se vejde šňůry skoro stejně jako na cibernetic možná o pár metru více
NUmely_stimul - Profil | Po 8.1.2018 20:28:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
rostamilk >> Zdar.JJ je to na řeky.V podstatě skoro na stojácích nechytáme až na pár výjimek ročně. Jinak to není jeden návin ,ale dva náviny po 160 m připravené na letošní sezonu na cibernetiky.Tam je 160 m,tak akorát a není přeplněná cívka. Jinak hupr má různé průměry šňůr a šňůry na cca 60 kg bouchneš na třeba již zmiňovaný cibernetic tuším 250 m. Mimojiné má momentálně slevy cca 15 % na šňůry a to všechny průměry .
NMalvin - Profil | Po 8.1.2018 19:37:14
rostamilk >> Na Fin-Nor 95 to možná namotáš.
Nglaza - Profil | Po 8.1.2018 19:09:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
rostamilk >> jojo voskovanou huprovku 0,68mm 81kg a power pro 0,76mm 95kg.
Rozdíl mezi nima nevnímám žádný... huprovka jak je voskovaná tak je taková tužší, ale jinak jsem opravdu spokojenej s oběma :) Spíše se více přikláním k Power Pro.
NP!F - Profil | Po 8.1.2018 11:35:34
rostamilk >> sumciarina je z môjho pohľadu hodne o kompromisoch... Kámoš má na tldckach 25 určite 350m plus voskovanej huprovky, ale menšiu nosnosť. Keď zoberieš do úvahy, že sú rádovo dvojnásobne multiky, kľudne môžeš mať kilometer.
Nrostamilk - Profil | Po 8.1.2018 11:27:20
Umely_stimul >> predpokladam ze pouzivas tuto snuru jen na rekach na vyvazku do 100metru nemam pravdu? neznam v soucasne dobe navijak ci multik co by pozrel aspon 350m navoskovane 81kg huprovky
Nrostamilk - Profil | Po 8.1.2018 11:26:01
glaza >> pouzivas navoskovanou huprovku nebo klasiku? a ve srovnani s power pro co je pro tebe lepsi? v jakem prumeru je pouzivas?
Nrostamilk - Profil | Po 8.1.2018 11:02:37
P!F >> no prave, ted otazka co je lepsi? kompromis v sumcarine neexistuje
NP!F - Profil | Ne 7.1.2018 22:53:48
rostamilk >> šnúra čo nesaje nečistoty neexistuje. Pre mňa je to dilema, huprovka pri vysokej vode keď sa chytá v stromoch je top, pri čistej keď chytas na podvodaky tak nejaký tenký japonec, ktorý nehuci... Ale bordel saje každá.
NUmely_stimul - Profil | Ne 7.1.2018 22:23:43
Huprovku můžu jen doporučit. Používáme s mojí jak kmenové ,tak i návazcovky od hupra a všechny voskově penetrované.Je tam jen malý příplatek za penetraci oproti šňůry bez vosku a stojí to za ten malý příplatek.
Nglaza - Profil | Ne 7.1.2018 22:12:16
Mám jak huprovku, tak i PowerPro a s oběma jsem maximálně spokojen :) Ale je pravda, že v IT jsem nebyl.
Nrostamilk - Profil | Ne 7.1.2018 20:57:57
P!F >> musi se v dnesni dobe a technologiich delat snura do itosky ktera pres noc nenasaje vsechny necistoty a je jak nafouknuty popcorn
NF16 - Profil | Ne 7.1.2018 19:26:01
venca1 >> :-)
NP!F - Profil | Ne 7.1.2018 19:21:59
rostamilk >> naj šnúra do IT neexistuje...
Nvenca1 - Profil | Ne 7.1.2018 19:20:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Používám Huprovku, a zatím spokojenost.
NChose - Profil | Ne 7.1.2018 18:59:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Pár let tam mám tufku a jsem max. spokojen.Používám multíky
Nrostamilk - Profil | Ne 7.1.2018 18:05:23
Nick1 >> voskovana vydrzi vic? jak dlouho? do doby nez se vosk otre?
NNick1 - Profil | Ne 7.1.2018 17:50:12
Zdar
tak skus nejakou voskovanou