- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Loď na přívlač
Dobry den. Mohli byste mi doporucit lod na privlac? Vetsinou budu jezdit ja sam,jen ojedinele ve dvou. Nejvice prehrady jen obcas reka....
Uvazoval jsem o tehle lodce
http://www.boat007.cz/lode-cluny/pramice-jednoplastove/pramice-rybarsky-clun-285.html
Je to cenove pro me realne i s motorem a na auto ji clovek da sam.
Diky za rady
Uvazoval jsem o tehle lodce
http://www.boat007.cz/lode-cluny/pramice-jednoplastove/pramice-rybarsky-clun-285.html
Je to cenove pro me realne i s motorem a na auto ji clovek da sam.
Diky za rady
Autor diskuse: Drymochares - Profil , 27.11.2017 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
56x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NJettys - Profil | St 20.12.2017 19:54:58
Shu-lin >> Dagmara cte zrovinka na Decku pohadky, tu nechci pres rameno...:-)
NShu-lin - Profil | St 20.12.2017 19:53:41
Jettys >> Dagmaru taky hodíš na rameno a odneseš k vodě.:-)
NDrymochares - Profil | St 20.12.2017 19:53:24
hadalicek >>
Tak tim neni co resit a mohu jit kupovat :-) Jen skoda ze jsem si vzpomnel az ted na konci sezony. Alespon bude na co se tesit.
A jeste jednou dekuji
Tak tim neni co resit a mohu jit kupovat :-) Jen skoda ze jsem si vzpomnel az ted na konci sezony. Alespon bude na co se tesit.
A jeste jednou dekuji
Nhadalicek - Profil | St 20.12.2017 19:50:54
Drymochares >> přesně,45kg dáš v pohodě a šířka 145 je fakt luxus..
NDrymochares - Profil | St 20.12.2017 19:47:30
hadalicek >>
Moc pekny. A i tech 45 kg snad bouchnu na suto sam,takze je asi rozhodnuto. Dost ste mi pomohli chlapi. Diky
Moc pekny. A i tech 45 kg snad bouchnu na suto sam,takze je asi rozhodnuto. Dost ste mi pomohli chlapi. Diky
NCarpkiller - Profil | St 20.12.2017 19:41:47
hadalicek >> jj, já dal odkaz na první co jsem vygooglil, ale tohle je pecka.
NCarpkiller - Profil | St 20.12.2017 19:40:42
Jettys >> vidíš, ale už máš pevnou. O tom přesně mluvím. 32 kg je hračka, to taky odneseš jak nic a jak s motorem tak na vesla to pojede mnohem lip, rychleji a místa mnohem více, nemluvě o komfortu při vláčení ve stoje.
Nhadalicek - Profil | St 20.12.2017 19:37:11
Drymochares >> u té lodi bych se bál šíře..čím širší tím lepší ,stabilita u 120cm nebude veliká.. mám šířku 125 a je to prostě málo,pod 140cm bych už nešel...
http://www.al-boat.cz/eshop/produkt/146-al-boat-1236
http://www.lodniobchod.cz/lode-cluny/lugafo/hlinikova-lod-lugafo-1238.html
http://www.al-boat.cz/eshop/produkt/146-al-boat-1236
http://www.lodniobchod.cz/lode-cluny/lugafo/hlinikova-lod-lugafo-1238.html
NJettys - Profil | St 20.12.2017 19:36:59
Carpkiller >> urcite, proto jsem ho prodal a koupil pevnou ale gumak jsem koupil s vysokotlakou podlahou vylozene na vlacku a to hlavne kvuli vaze, hodil jsem ho na rameno kdekoli hodil na vodu a pak pridelal motor a bylo
NCarpkiller - Profil | St 20.12.2017 19:35:02
Jettys >> ale já se teď ptám tebe;-) jednoduchá otázka.
NJettys - Profil | St 20.12.2017 19:34:09
Carpkiller >> musi si sam urcit co chce vzdy to bude o kompromisech
NCarpkiller - Profil | St 20.12.2017 19:33:46
Jettys >> ale určitě ne jen na vláčku. To jsi bral i kvůli Kaprům, ne? Tam mi to smysl dává. Ale řekni sám, koupil by sis za stejný prachy v dnešní době cíleně na vláčku, jak je předmětem diskuze gumák nebo pevnou loďku??? Já teda vždycky pevnou.
NCarpkiller - Profil | St 20.12.2017 19:28:42
Jettys >> no na přívlač si jinou už absolutně nedokážu představit. O nafukovací, cíleně koupené na vláčku je nesmysl se vůbec bavit.
NCarpkiller - Profil | St 20.12.2017 19:24:47
Jettys >> 290 s pevnou podlahou má kolem 50. 320 už má 64kg. To je přesně 2x tolik. Samozřejmě záleží na typu, ale moderní široké gumáky mají v délce 320cm s pevnou podlahou skutečně kolem 65kg.
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33421
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NLodě a jejich úprava1035
NVláčenie z člnu27208
NVýroba woblerů31008
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NÚhoří sezona 201210518
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
4:21NÚhoří sezona 2012 10519
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














