- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Loď na přívlač
Uvazoval jsem o tehle lodce
http://www.boat007.cz/lode-cluny/pramice-jednoplastove/pramice-rybarsky-clun-285.html
Je to cenove pro me realne i s motorem a na auto ji clovek da sam.
Diky za rady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
56x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
baitruner2 - Profil | Po 9.4.2018 7:19:17
Už se těším až se oteplí a jdu znova dělat obytnou loďku co mám v garáži,už mě svrbí ruce po té debilní zimě.....
minn - Profil | Ne 8.4.2018 20:15:24
baitruner2 - Profil | Ne 8.4.2018 14:21:43
Rudolfikus - Profil | Ne 8.4.2018 14:17:24
baitruner2 - Profil | Ne 8.4.2018 14:13:59
Esox 2 - Profil | Ne 8.4.2018 14:10:14
V zahraničí je možné si v rybářských přístavech pronajmout kotvící místo na den, týden, měsíc nebo na celou sezonu. Přístav má stálou ostrahu, loď, motor jsou pojištěny a ještě vám vyčerpají vodu z lodí když náhodou zaprší. Místní v rybářských lodích nechávají benzínovou nádrž k motoru, baterii, sedačku a občas i pruty, podběrák a další. Prostě se tam nekrade a to vše za pár stokorun na měsíc.
Přiložené foto je z přístavu v Maďarsku. Takový nebo podobný přístav má každá větší vesnice v dosahu řeky nebo jezera.
baitruner2 - Profil | Ne 8.4.2018 13:59:55
Já to vozím domů nenechal bych to tam.Něco jiného je to parkovat v marině to bych asi nechal.(hlídané)
Jinak počítej s tím,že to nejni gumák,ale pracovní loď 300kg s plochým dnem na to místo pojedeš 2x časově víc než s gumákem,ale zase v klidu a na pohodu.Loď je to nepotopitelná i když se naleje plná vody tak plave já jí tak mám udělanou vzduchová kapsa ve špici+polystyren v celé dvojité podlaze a nepotopí se.
Edit:Já ten elektro používám při přívlači,když dojedu na místo mám 44LB a na to pojíždění v zátokách to stačí.Naposledy ve 3 lidech a v poho na přejezdy jsem používal benzíňák.
Rudolfikus - Profil | Ne 8.4.2018 13:23:26
Baitruner2 , musím max. 4,6m jinak se pak na zimu nevejdu do garáže :-) elektro mi nevadí, jestli to utáhne, lítat nemusím, stačí když dojedu na svých pár míst a to bylo na zodiaku max. 30 minut.
baitruner2 - Profil | Ne 8.4.2018 12:54:07
Edit:Akorát s tím elektro motorem ta jízda bude strašná.
minn - Profil | Ne 8.4.2018 12:15:59
minn - Profil | Ne 8.4.2018 12:11:54
Rudolfikus - Profil | Ne 8.4.2018 11:14:42
http://www.hiroshajo.hu/#/boats/?boatId=2
http://www.omegaplast.hu/dolphin
https://www.marine.cz/produkty-clun-hlinikovy-marine-jon-14-silver-detail-31724?tabs=Technick%C3%A9%20parametry
https://www.sbazar.cz/vhboat.com/detail/24393043-pramice-rybarsky-clun-pracovni-lod-w-400
Předem všem děkuji za pomoc s výběrem, opravdu se v tom nevyznám a budu rád za každou radu.
baitruner2 - Profil | Čt 8.2.2018 18:40:38
Carpkiller - Profil | Čt 8.2.2018 18:20:51
Transalp2 - Profil | Čt 8.2.2018 17:58:33
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33415
NFotky ryb pouze na přívlač107191
NKayakfishing a kajakorybaření20685
NLodě a jejich úprava1035
NVláčenie z člnu27208
NVýroba woblerů31008
NPrivlac s multiplikatorom31598
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NÚhoří sezona 201210514
Kde to žije - dravci
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNBurza na přívlačové nástrahy 33415
ČtNFotky ryb pouze na přívlač 107191
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....






















