- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bude pytlák u vody
Co myslíte ? Bude v únoru sedět pytlák u vody ?
Autor diskuse: Pvl - Profil , 10.11.2017 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nsven - Profil | Pá 10.11.2017 22:04:30
Ladas78 >> no tak to je samozřejmě každého volba :-)
Připadal bych si jako pekař, který si jde koupit do Kauflandu rozpečenou housku z mrazeného těsta...
Já jím ryby průběžně celoročně a mimo kupovaných mořských i sladkovodní, vlastnoručně ulovené.
Sádky jsou primárně pro nerybářskou veřejnost.
Čerstvá ryba je mýtus.... bo nemá plnohodnotné a chutné maso.
Každé maso musí projít procesem zrání. Hovězí musí zrát alespoň dva týdny, vepřové cca týden, u kapra stačí 24 hod.
Navíc nesádkovaná ryba musí projít procesem zmrazení, jinak je chuťově k ničemu .
Připadal bych si jako pekař, který si jde koupit do Kauflandu rozpečenou housku z mrazeného těsta...
Já jím ryby průběžně celoročně a mimo kupovaných mořských i sladkovodní, vlastnoručně ulovené.
Sádky jsou primárně pro nerybářskou veřejnost.
Čerstvá ryba je mýtus.... bo nemá plnohodnotné a chutné maso.
Každé maso musí projít procesem zrání. Hovězí musí zrát alespoň dva týdny, vepřové cca týden, u kapra stačí 24 hod.
Navíc nesádkovaná ryba musí projít procesem zmrazení, jinak je chuťově k ničemu .
Nfofo - Profil | Pá 10.11.2017 21:49:19
Musíte to brát jako průměr-za mě taky bere ryby domu někdo jinej.
Pak ten někde tady na mrku uváděnej průměr 13kg na osobu za rok vyjde
Pak ten někde tady na mrku uváděnej průměr 13kg na osobu za rok vyjde
NPvl - Profil | Pá 10.11.2017 21:48:40
Ladas78 >> :o§)) brečet jedině nad sebou :o§) Nová sezona čeká , tak je potřeba šlápnout pořádně do pedálů :o§)
NLadas78 - Profil | Pá 10.11.2017 21:45:55
sven >> Tak já jsem na tom hůř nevzal jsem si ani šupinu a k vánocům jdu tradičně pro čerstvýho na sádky mám taky brečet že jsem nic nevytěžil???
Nfofo - Profil | Pá 10.11.2017 21:44:19
sindeji3 >> já se s tebou nepřu a rozumím ti. Jen jsem psaal, jak to je.
Zimovušť je samozřejmě víc. Některá známá a jiná ne neznámá, jen ještě neprofláklá. A právě tam se budou "lovci" soustřeďovat v zimních měsících
Zimovušť je samozřejmě víc. Některá známá a jiná ne neznámá, jen ještě neprofláklá. A právě tam se budou "lovci" soustřeďovat v zimních měsících
Nfofo - Profil | Pá 10.11.2017 21:40:37
wawlk >> Buď je to totální kravina nebo tak chytrý, že na to prostě nestačim
Nsindeji3 - Profil | Pá 10.11.2017 21:38:52
fofo >> No dobře, tak zrovna tam to třeba už nejde. Ale pokud někdo chce v tom únoru na řece lovit, tak bude hledat zimoviště (protože jsou tam shromážděné) přesto, že je lov v zimovištích zakázán. Ale nedovedu si představit jak to může být vymáhaný. To jako někdo to zimoviště označí a RS tam bude hlídkovat aby tam někdo nechytal? To těžko.
Nwawlk - Profil | Pá 10.11.2017 21:37:16
Zdar co a co tady resite nic a nic chytam 40 let a tolik prasren a radsi nic protoze nechci resit co resite.Tak at se dari.
NPvl - Profil | Pá 10.11.2017 21:36:49
Šlo o to, že v případě prodloužení lovu ,bude pytlák špatně nebo vůbec k nerozeznání od "normálního " rybáře . V opačném případě ( neprodloužení doby lovu ) by byl (nebo je ) hned k poznání - nápadný Jako argument z mého pohledu docela slabotka . .
Proto ta otázka
Proto ta otázka
Nsindeji3 - Profil | Pá 10.11.2017 21:27:57
Pvl >> Pokud vím, tak normálně přes den za světla. Před lety o tom dělal reportáž David Havlíček tuším.
Nfofo - Profil | Pá 10.11.2017 21:27:53
sindeji3 >> už ne, je to tam myslim už zakázaný
Pořád se tu posuzuje, že v lednu a únoru musí být bezpodmínečně -20°C. Ale opak je pravdou.
Čongr-jelikož mu to řád (bohužel) dovoluje, tak pytlákem není (pokud je nachytal v souladu s řádem)
Pořád se tu posuzuje, že v lednu a únoru musí být bezpodmínečně -20°C. Ale opak je pravdou.
Čongr-jelikož mu to řád (bohužel) dovoluje, tak pytlákem není (pokud je nachytal v souladu s řádem)
NPoušťák - Profil | Pá 10.11.2017 21:26:27
sindeji3 >> jj.natáčel to kdysi Ivo Sláma s Havlíčkem z Chytej cz. v Ústí,ale ono to bude na více místech v ČR,akorát to lidi neprásknou
Nsindeji3 - Profil | Pá 10.11.2017 21:23:57
Poušťák >> Mám pocit, že něco takového bylo i v Děčíně, každopádně chápeme se.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
NeNStaré Česke rybářské vybavení 390
NeNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 27
NeNHlídač slev eshopů 750
NeNRybáři vs ochránci přirody 39
NeNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 144
NeNPivo- craft beer 691
NeNDo Stříbrného rybníku v Hradci Králové vypustili další candáty. Pomůžou proti sinicím (Bleskovka) 12
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
NeNPoradna: Sumcařina 2568
NeNŽermanky a bivakovani 3
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
SoNRybnik bez povolenky (klidne soukrome) pro chytani s detma? 5
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic












