Bude pytlák u vody

Co myslíte ? Bude v únoru sedět pytlák u vody ?
Autor diskuse: Pvl - Profil , 10.11.2017 všeobecné - ostatní

Nsven - Profil | Pá 10.11.2017 22:04:30

Ladas78 >> no tak to je samozřejmě každého volba :-)
Připadal bych si jako pekař, který si jde koupit do Kauflandu rozpečenou housku z mrazeného těsta...
Já jím ryby průběžně celoročně a mimo kupovaných mořských i sladkovodní, vlastnoručně ulovené.
Sádky jsou primárně pro nerybářskou veřejnost.
Čerstvá ryba je mýtus.... bo nemá plnohodnotné a chutné maso.
Každé maso musí projít procesem zrání. Hovězí musí zrát alespoň dva týdny, vepřové cca týden, u kapra stačí 24 hod.
Navíc nesádkovaná ryba musí projít procesem zmrazení, jinak je chuťově k ničemu .

    Nsindeji3 - Profil | Pá 10.11.2017 21:52:15

    sven >> jo to je ono, díky

      Nfofo - Profil | Pá 10.11.2017 21:50:19

      Pvl >> ...a už od 1.1 a hned od 4 do 22h (24?h)

        Nfofo - Profil | Pá 10.11.2017 21:49:19

        Musíte to brát jako průměr-za mě taky bere ryby domu někdo jinej.

        Pak ten někde tady na mrku uváděnej průměr 13kg na osobu za rok vyjde

          NPvl - Profil | Pá 10.11.2017 21:48:40

          Ladas78 >> :o§)) brečet jedině nad sebou :o§) Nová sezona čeká , tak je potřeba šlápnout pořádně do pedálů :o§)

            NLadas78 - Profil | Pá 10.11.2017 21:45:55

            sven >> Tak já jsem na tom hůř nevzal jsem si ani šupinu a k vánocům jdu tradičně pro čerstvýho na sádky mám taky brečet že jsem nic nevytěžil???

              Nfofo - Profil | Pá 10.11.2017 21:44:19

              sindeji3 >> já se s tebou nepřu a rozumím ti. Jen jsem psaal, jak to je.
              Zimovušť je samozřejmě víc. Některá známá a jiná ne neznámá, jen ještě neprofláklá. A právě tam se budou "lovci" soustřeďovat v zimních měsících

                NPvl - Profil | Pá 10.11.2017 21:42:54

                fofo >> Pozoruhodné co ?

                  Nfofo - Profil | Pá 10.11.2017 21:40:37

                  wawlk >> Buď je to totální kravina nebo tak chytrý, že na to prostě nestačim

                    Nsindeji3 - Profil | Pá 10.11.2017 21:38:52

                    fofo >> No dobře, tak zrovna tam to třeba už nejde. Ale pokud někdo chce v tom únoru na řece lovit, tak bude hledat zimoviště (protože jsou tam shromážděné) přesto, že je lov v zimovištích zakázán. Ale nedovedu si představit jak to může být vymáhaný. To jako někdo to zimoviště označí a RS tam bude hlídkovat aby tam někdo nechytal? To těžko.

                      Nwawlk - Profil | Pá 10.11.2017 21:37:16

                      Zdar co a co tady resite nic a nic chytam 40 let a tolik prasren a radsi nic protoze nechci resit co resite.Tak at se dari.

                        NPvl - Profil | Pá 10.11.2017 21:36:49

                        Šlo o to, že v případě prodloužení lovu ,bude pytlák špatně nebo vůbec k nerozeznání od "normálního " rybáře . V opačném případě ( neprodloužení doby lovu ) by byl (nebo je ) hned k poznání - nápadný Jako argument z mého pohledu docela slabotka . .

                        Proto ta otázka

                          Nsindeji3 - Profil | Pá 10.11.2017 21:27:57

                          Pvl >> Pokud vím, tak normálně přes den za světla. Před lety o tom dělal reportáž David Havlíček tuším.

                            Nfofo - Profil | Pá 10.11.2017 21:27:53

                            sindeji3 >> už ne, je to tam myslim už zakázaný

                            Pořád se tu posuzuje, že v lednu a únoru musí být bezpodmínečně -20°C. Ale opak je pravdou.

                            Čongr-jelikož mu to řád (bohužel) dovoluje, tak pytlákem není (pokud je nachytal v souladu s řádem)

                              NPoušťák - Profil | Pá 10.11.2017 21:26:27

                              sindeji3 >> jj.natáčel to kdysi Ivo Sláma s Havlíčkem z Chytej cz. v Ústí,ale ono to bude na více místech v ČR,akorát to lidi neprásknou

                                NPvl - Profil | Pá 10.11.2017 21:24:35

                                glánis >> Viděl bych to stejně .

                                  Nsindeji3 - Profil | Pá 10.11.2017 21:23:57

                                  Poušťák >> Mám pocit, že něco takového bylo i v Děčíně, každopádně chápeme se.

                                    NPoušťák - Profil | Pá 10.11.2017 21:21:24

                                    sindeji3 >> to se koná v Ústí n/L pod okny SUS

                                      NPvl - Profil | Pá 10.11.2017 21:19:58

                                      sindeji3 >> V povolené době lovu ?