Dlouhý přívlačový prut

Doporučte prosím přívlačák 3,00 m pro lov na stojáku ze břehu.Tak, aby zvládl hlavy do 25g + 10 cm gumu. Cenovou hranici jsem si stanovil 5 tisíc Kč. Díky všem za případné rady.
Autor diskuse: smike - Profil , 16.8.2017 dravci - náčiní, doplňky

Fuldík - Profil | St 16.8.2017 13:42:18

smike >> Není zač😉hezké pruty,zpracování 1*.Tady jsem si pujčil na netu real.obrazek.Kdyby to vadilo,klidně smáznout.Díky

    Palusko - Profil | St 16.8.2017 13:30:02

    Moja prva rada je nekupuj 3m :)
    No a k tym dragonom ja ich mam asi 10 a v pohode, u mna oblubena znacka. Dokonca mam aj ten thrill ale skrz jeho dlzku to uz nie je uplne ono, proste plati moja prva rada :)

      Knapík - Profil | St 16.8.2017 13:09:11

      smike >> já jich mám asi 5 a žádný zvláštní problém jsem nezaznamenal a to mi ty pruty přišly poštou a min. dva další jsem už pouštěl do světa.

        GTdpcfix - Profil | St 16.8.2017 12:32:31

        smike >> dna metry...tlapy jak lovec medvedu...co se divis nevydrzi ti zadny dlouho😂

          smike - Profil | St 16.8.2017 12:29:44

          GTdpcfix >> letos jsem z dvoudilu udelal ctyrdil, takze draka ne:-) leda GS kdyby byl takove delky, coz neni.i kdyz, ten Thrill...no, uvidime:-)

            GTdpcfix - Profil | St 16.8.2017 12:26:44

            smike >> mas z draku strach?u tech velkych gramazi bych se jich az tak nebal

              smike - Profil | St 16.8.2017 12:05:48

              Fuldík >> tohle vypada dost zajimave, zarazuji na listinu kandidatu.diky:-)

                smike - Profil | St 16.8.2017 12:04:50

                GTdpcfix >> draka ne, diky:-)

                  Fuldík - Profil | St 16.8.2017 11:14:45

                  smike - >> Ahoj,co toto 305,60g má takovou akci spíš na gumy,jemnější špička,tuhý spodek,alespoň tak soudním podle mého 305 do 21g...trochu těžší,ale super vyvážený.http://www.sklep.fujishi.pl/wedka-shogun-sh-spinnin​g nemusel by být špatný...

                    GTdpcfix - Profil | St 16.8.2017 10:27:16

                      j.sladkay - Profil | St 16.8.2017 10:16:30

                      Garys >> hadica

                        GTdpcfix - Profil | St 16.8.2017 10:16:20

                        Knapík >> diky zase jsem chytrejsi....:)nikdy jsem si toho nevsim

                          GTdpcfix - Profil | St 16.8.2017 10:14:11

                          Knapík >> to se dela i v takovy gramazi?

                            Knapík - Profil | St 16.8.2017 10:09:14

                            smike >> co Skeletora, třímetr 25 - 70g ?

                              smike - Profil | St 16.8.2017 9:57:17

                              venca1 >> to je fakt:-) a jeste s tim muzu spoustu lidi ebnout po hrbete:-)))

                                venca1 - Profil | St 16.8.2017 9:56:20

                                smike >> Já mám ještě ty laminátové tyčky k ohradníkům, z toho si poskládáš co chceš.-)) A hlavně to nezlomíš..-))

                                  smike - Profil | St 16.8.2017 9:38:34

                                  GTdpcfix >> jo, ten je v pripadnem vyberu, diky:-)

                                    Garys - Profil | St 16.8.2017 9:20:54

                                    tak asi Abu Garcia - Vendetta 1002MH - 15-50g - 3,05m pokud ti neva 2 díl...ještě dělají 3 díl 1003ML 10-35g, ale to by těch 25g + guma bylo na hraně

                                      GTdpcfix - Profil | St 16.8.2017 9:10:19

                                      Kluci maj ty BP ve 3m.....se jich optej(nofish,mazar)
                                      Ja mam taky 3m od jine znacky ale 25g hlavy nedam

                                        Červené karty: u x a