- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Prut na položenou (na mrtvou rybku)
Zdravím,rybáři potřeboval bych poradit ohledně prutu na položenou candát,štika mám doma jeden proutek 20-50g 270cm quantum magic zander a porad váhám jestli to je dobra volba nebo je lepší si koupit kaprak. Chytám převážně řeky,takže nic velkého. Budu rad za každou radu jakou gramaz,jakej prut a délku zvolit. Petrův zdar
Autor diskuse: Tomycz - Profil , 31.7.2017 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
20 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NCalex - Profil | Čt 3.8.2017 10:13:51
Hawk123 >> Prostě mi to nefunguje, jsou lepší a účinnější způsoby, od fídru jsem ustoupil.
NHawk123 - Profil | Čt 3.8.2017 8:57:35
Calex >> Hm, já na tohle nejsem expert, ale když ho necháš prověšenej, tak furt na špičce aspon´ něco uvidíš....
NHjux - Profil | Út 1.8.2017 19:30:40
Chlapi, mám dotaz. Kámoš chce koupit pruty a navijáky Delphin. Já s tím nemám zkušenost, sám mám Mitchely. Nevíte někdo co je ten slovenskej Delphin zač? Máte s tím někdo zkušenost?
NCalex - Profil | Út 1.8.2017 19:22:43
PepanD >> Většinou chytám s floaty lehkou položenou a občas i na brko před stulíkama.Na brko spíš s boloňskou a kolečkem.
NCalex - Profil | Út 1.8.2017 17:25:49
Tomycz >> Průběžka, vlasec Dreannan 0,23mm..................těžko takhle radit, jiný je to na proudu nebo na stojáku.....není to blbej kapr, musíš u toho sedět a hned každej pohyb řešit, jak ho necháš dýl, je po něm, protože je zažranej.....
NTomycz - Profil | Út 1.8.2017 16:12:24
Calex >> Ahoj, koukám ze s candatama mas docela zkušenosti,já chytil jednoho v životě a teď začínám po delší době chytat. Jen se chci zeptat ohledně těch prutu a třeba montáži používáš klasickou průběžnou montáž (oluvko,zakázku,obratlik a návštěv z fluocarbonu nebo hardmono? Háček asi jednohak pichlej za hlavu? Jsem asi otravnej ale porad nevím co zvolit aby to bylo úspěšný jaký prut a jakou montáž. Někdo mi říká feeder někdo zas klasickej kaprak. Dekuju moc.
NCalex - Profil | Út 1.8.2017 13:34:51
Hawk123 >> Na feeder mi moc nejdou, připadá mi to, že jim vadí našponovanej vlasec.
NCalex - Profil | Út 1.8.2017 13:13:52
Bacha >> Ten dole zrovna na gratulaci není😂 potřeboval jsem v neděli jednoho, do hoďky tam visel....takovýhle už jsou lepší😂na floata..
NCalex - Profil | Út 1.8.2017 6:40:42
marmyš >> Místo a čas......přesně. Pokud tam ryba zrovna není, nepomůže ani Hárdy se Stellou😂
NBacha - Profil | Po 31.7.2017 23:07:32
Na mrtvou na candáty beru Trabucco Iridium KTR Match 450, 15-35g. Je to degradace prutu, ale účel světí prostředky:-)))
Nmarmyš - Profil | Po 31.7.2017 22:51:04
Calex >> Tak nějak,prut a navi jsou až za vlascem,montáží,nástrahou,dobou lovu,výběrem místa.....
NCalex - Profil | Po 31.7.2017 21:55:44
marmyš >> Nová doba😂😂 Univerzální prut už neexistuje.Chytám lehkou položenou na floaty, Greysy a Sportexy Trifloat 50gr...........
Nmarmyš - Profil | Po 31.7.2017 20:41:46
Tomycz - >> To je lovný způsob,kde bych prut vůbec neřešil. Mám asi 20 prutů a klidně bych vzal něco kolem třech metrů,třeba i starý teleskop z laminátu. Jsou jiné způsoby lovu,kde mi není líto ani pěti táců za prut,ale tady ten mezi ně nepatří.Klidně kup něco z bazaru a ušetřené love investuj rozumněji.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
7:53NBurza na přívlačové nástrahy 33417
7:37NFotky ryb pouze na přívlač 107193
ČtNÚhoří sezona 2012 10516
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...















