- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Neví někdo co je tohle za woblera?
Ahoj! Před časem jsem našel u řeky tohohle woblera. Docela dobrý chod, a když je správný den chytá skvěle. Bohužel nenašel jsem na něm žádnou značku nebo logo. Rád bych sehnal další barvy a třebas i menší velikosti. Drát mu vede od očka na lopatce do těla, lopatka je mírně zahnutá.Netušíte někdo co je to zač?
Předem díky!
Autor diskuse: Mikesh - Profil , 21.7.2017 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
2x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
u x a - Profil | St 2.8.2017 23:14:43
Pedro1 >> já používám půlku štiky 90cm na dno jako nástražku na úhoře 190cm+...
Pedro1 - Profil | St 2.8.2017 23:09:00
u x a >> Okouni 50 cm používám jako nastrazky na okouni 70 cm.Když poustis,můžeš okovat trojhakem cokoliv.
u x a - Profil | St 2.8.2017 22:57:59
Pedro1 >> možná kdyby si měl catany taky by jsi chytal takové ryby!!a nemusel jenom závidět ,už i netipa chytá okouni 50+!!:-)
u x a - Profil | St 2.8.2017 19:26:00
Pedro1 >> připadáš mi že Mikešovi nevěříš!!štika 92 a okoun skoro 50 u mě je běžná ryba..zase ta závist co!!!
Pedro1 - Profil | St 2.8.2017 9:07:06
Mikesh >> Fotek pěkných stik není nikdy dost,sem s ní prosím:-)
scjsci - Profil | Út 1.8.2017 19:48:06
Mikesh >> fotek velkejch okounů neni nikdy dost...sem s ní...prosím :)
Mikesh - Profil | Út 1.8.2017 18:15:09
Zdravim a díky za snahu při identifikaci!
Jinak pro doplnění informací, velikost je kolem 13cm bez lopatky a kuličky v sobě nemá.
Co jsem se tak koukal, tak tomu je asi nejblíž to co posílal jaka, akorát ten počet dílů nějak nesedí.
Barva na něm dostává dost na pr*el. Nedávno byl asi dobrý den, tak jsem na něj lapnul sumíka 140cm, který mu strhnul jedno oko a kus barvy, potom okouna 47cm a nakonec štiku 92cm, která mu dala zle. Takže teď je to tak trochu mrzáček.
Jinak pro doplnění informací, velikost je kolem 13cm bez lopatky a kuličky v sobě nemá.
Co jsem se tak koukal, tak tomu je asi nejblíž to co posílal jaka, akorát ten počet dílů nějak nesedí.
Barva na něm dostává dost na pr*el. Nedávno byl asi dobrý den, tak jsem na něj lapnul sumíka 140cm, který mu strhnul jedno oko a kus barvy, potom okouna 47cm a nakonec štiku 92cm, která mu dala zle. Takže teď je to tak trochu mrzáček.
kubas. - Profil | Čt 27.7.2017 0:34:17
jaka >> Já jsem měl ve stejné barevné kombinaci hrkací kopii J13 od Albastaru.
jaka - Profil | St 26.7.2017 20:37:07
I sem ho našel, ale zde stopa končí, žádný název taky nic...https://www.google.cz/search?q=woblery+t%C5%99%C3%ADd%C3%ADln%C3%A9&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj0-K2qy6fVAhWKPxoKHXQYA5UQ_AUICigB&biw=1366&bih=672#imgrc=Khi2MCepyzpxuM:
jaka - Profil | St 26.7.2017 20:34:40
Já mám tohohle nalezence, bohužel je přemalovanej a není na něm nic vidět napsáno, je to stejný jen trojdíl, a tenhle můj kuličky má...
rybomil - Profil | Pá 21.7.2017 14:26:53
Podle mě je to zkopčenina nějaký rapaly od Behru, objevovalo se to občas někde tak min. 10 let z5.
Jak to náhle přišlo, tak to zase rychle zmizlo, bo to má ty lopatky z toho lámacího matroše a ta povchová úprava je taky napikaču.
Jak to náhle přišlo, tak to zase rychle zmizlo, bo to má ty lopatky z toho lámacího matroše a ta povchová úprava je taky napikaču.
mascha - Profil | Pá 21.7.2017 12:22:22
Je to cosi inspirované Rapala Jointed Shad Rap. JSR se ale nikdy v téhle barvě nedělala, ani s tímto nalepovacím okem. Dál má jinou lopatku a maličko jinak dělaný druhý díl. A vypadá to taky docela veliký, JSR je jen ve velikostech 5 a 7. Dokonce je hodně hodně vzácný najít Rapalu bez značení na lopatce, to je jen u několika továrních prototypů...
scrio - Profil | Pá 21.7.2017 12:11:49
Jestli nemá logo na lopatce ani nikde jinde tak je to podle mě kopie rapaly od veitnamcu. Jen mi tam nesedí ten kroužek na lopatce , to dává rapala hodně na ty woblery. Má v sobě nějaké kuličky zvukové ? Jestli ne tak je to Čína. I to zbarvení je divný, mám hodně wobleru od rapaly a žádný není tak omlácený. Ani ty které jsem našel.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
ÚtBurza na přívlačové nástrahy 33408
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
. . . Skladovanie a preprava nástrah na prívlač 8
Co je nového - dravci + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...














