Výběr prvního prutu na gumy

Ahoj, vybírám svůj první prut na gumy na lov ze břehu. Aktuálně mám jeden vláčák (cormoran raycor-x), ale ten na gumy není úplně ideální. Používám hlavičky mezi 5 až 10 g a velikosti gum od 7,5 do 11 cm. Cena by měla být ideálně do 2500,- Zatím mám tyto 3 adepty:
1) Cormoran COR-PS UL Jigger 2.40m 5-21g
2) Cormoran Corman-GTS T&P 2.40m 3-17g
3) Cormoran Black Bull PPC Spin 2,40m 5-21g
Máte někdo s těmito pruty zkušenosti? Budu rád i za doporučení jiného prutu, díky.
Autor diskuse: P.D. - Profil , 13.7.2017 dravci - náčiní, doplňky

Nosadník - Profil | So 15.7.2017 13:24:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Vlastnim přes rok Cormoran GTS v delce 2,60cm 10-40g. Chytam hlavně na gumy a to nejčastěji s kompletni gramáží od 10 do 25 g. Mohu jen doporucit. Používám ho jako univerzál na gumy, woblery a třpytky a neměnil bych. Jen pro zajimavost, vodim s nim i woblery 3,5 cm a jejich chod je dobře v rukojeti cítit. Výhodou je tuha páteř spodniho dílů. Vrchní dil je dostatecne rychlý a citlivý.

    NRAJA - Profil | Pá 14.7.2017 17:56:46

    Myslím, že do toho nemusíš vraziť moc prachov. Napr
    https://www.aquazona.cz/e-shop/rybarske-potreby/ryb​arske-pruty-1/vlaceci-1/prut-energoteam-black-fight​er-zander-24m-3-15g.html
    Sú to asi čínsky maďari, ale inak prútiky šikovné.
    Dĺžka ti stačí aj 2,4m.

      NPiskořík - Profil | Pá 14.7.2017 17:20:57

      Rytíř >> Já vím....jsem haisl....

      ;o)

        NRytíř - Profil | Pá 14.7.2017 17:19:28

        Piskořík >> s tebou je to těžký..

          NPiskořík - Profil | Pá 14.7.2017 16:31:31

          Rytíř >> Jsem si všimul.....šmíruješ, ale vůbec si se mnou nepovídáš.....Ludro.....:o)

            NRytíř - Profil | Pá 14.7.2017 16:15:24

            Piskořík >> kdepak,já jen zřídka,ty furt:-)Neboj se,že tě nehlídam.Co kde špitneš tak vím..

              NPiskořík - Profil | Pá 14.7.2017 16:12:07

              Rytíř >> Inu, máme ty funkce pěkně rozdělený....;o)

                NRytíř - Profil | Pá 14.7.2017 15:54:52

                Piskořík >> a ty ještě líp hlídáš:-)

                  NRytíř - Profil | Pá 14.7.2017 15:54:04

                  P.D. >> Na to co požaduješ bude sting akorát.

                    NPedro1 - Profil | Pá 14.7.2017 11:43:39

                    Řízek 5,125 >> Asi znamení shůry:-)

                      NŘízek 5,125 - Profil | Pá 14.7.2017 11:40:38

                      Pedro1 >> záhadně se seknul net:-)

                        NPedro1 - Profil | Pá 14.7.2017 11:40:05

                        Řízek 5,125 >> Piješ od rána,aneb přemohla Tě žízeň?:-)))

                          NŘízek 5,125 - Profil | Pá 14.7.2017 11:37:18

                          Pedro1 >>dobrých zápisů není nikdy dost.
                          už nevim kdo na to měl kapyrájt, možná Mildas..

                            NŘízek 5,125 - Profil | Pá 14.7.2017 11:37:18

                            Pedro1 >> dobrých zápisů není nikdy dost.

                              NŘízek 5,125 - Profil | Pá 14.7.2017 11:37:18

                              Pedro1 >> :-)

                                NPedro1 - Profil | Pá 14.7.2017 10:36:44

                                Řízek 5,125 >> Co chytáš Ty není směroplatné,ty jsi vědec.To se nemůže počítat:-)))

                                  NŘízek 5,125 - Profil | Pá 14.7.2017 10:30:33

                                  Pedro1 >> nebude, ten model nad je už fakt utahovák....
                                  navíc když mužu chytat 15 g hlavy a 10cm gumy s tím svým ML, tak s tímhle to pujde dvakrát tak líp....:-)

                                    NPedro1 - Profil | Pá 14.7.2017 10:24:05

                                    Řízek 5,125 >> Nebude to na 10g hlavu a 10 cm gumu zbytečně slabé,Martine Martinoviči?:-)
                                    Obzvlášť třeba na řece?

                                      NMonot - Profil | Pá 14.7.2017 10:23:18

                                      Mikado Nihonto TT zander, za tu cenu jsem nic lepšího v ruce neměl.