- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Ryobi Zauber 3000 a snura
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
NStroft - Profil | Čt 25.5.2017 10:34:36
NGTdpcfix - Profil | Čt 25.5.2017 9:41:51
NGTdpcfix - Profil | Čt 25.5.2017 9:04:57
Nnofish - Profil | Čt 25.5.2017 3:20:17
Nnofish - Profil | Čt 25.5.2017 3:18:31
NP!F - Profil | St 24.5.2017 22:57:46
NPolčis - Profil | St 24.5.2017 22:11:38
NP!F - Profil | St 24.5.2017 22:09:37
NP!F - Profil | St 24.5.2017 21:55:02
Edit, vybavit to samozrejme vybavim, ale neviem presne kolko to bude stat. Kde konkretne chces chytat?
Npoldeci - Profil | St 24.5.2017 21:39:31
nik z nás nechytá rovnako,,,aj keď dvaja robia to isté ,tak nikdy to nebude to isté
tak čo,kedy možme dojsť?
Nnofish - Profil | St 24.5.2017 21:29:48
Ale už jsem pochopil, že o tom nic nevím a že to víte oba lépe, takže už to ani nějak řešit nebudu, život je krátký...
NPolčis - Profil | St 24.5.2017 21:29:01
NP!F - Profil | St 24.5.2017 21:24:31
Npoldeci - Profil | St 24.5.2017 20:43:01
Nnofish - Profil | St 24.5.2017 20:39:55
Nnofish - Profil | St 24.5.2017 20:36:20
Nikde jsem nepsal nic o velké vodě, je to větší kaluž, ale psal jsem o tom, že místa co chytám jsou trhací a 135m pketenky je utopie, když není problém trhat po deseti metrech, když nahodíš špatně a neuhlídáš to atd.
Nminatrix - Profil | St 24.5.2017 20:23:19
Nminatrix - Profil | St 24.5.2017 20:22:24
NP!F - Profil | St 24.5.2017 20:16:53
Nnofish - Profil | St 24.5.2017 20:10:45
Nnofish - Profil | St 24.5.2017 20:09:41
NP!F - Profil | St 24.5.2017 20:00:33
Nminatrix - Profil | St 24.5.2017 19:51:37
Nnofish - Profil | St 24.5.2017 19:46:06
Chytračit a poučovat, aniž bych znal situaci je typicky české, teď už i slovenské.
Nnofish - Profil | St 24.5.2017 19:44:05
NSpecialista - Profil | St 24.5.2017 17:26:03
NPedro1 - Profil | St 24.5.2017 17:08:22
Na konec 10 g hlavu s gumou.
Celý to nahodíš,odklopíš a čekáš,než guma padne na dno.No a pak normálně chytáš,něco mezi vláčkou ze břehu a vertikálem.Každopádně tím že Ti vede šňůra skoro kolmo k hladině,je šance že se někde zachytí výrazně nižší.
Zásek v pohodě přes to těžký sbiro zasekneš.
Akorát když to při vázce utrhneš ve kmeni,pravděpodobně bude čas udělat sbiru pápá:-)
Npoldeci - Profil | St 24.5.2017 17:00:58
ako sbirom oklames trhanie,teda to,ze to seknes 10m na kmeni?
NPedro1 - Profil | St 24.5.2017 16:53:44
NPedro1 - Profil | St 24.5.2017 16:44:30
Npoldeci - Profil | St 24.5.2017 16:42:56
NPedro1 - Profil | St 24.5.2017 16:31:30
Záběr sice nepoznáš,nebo po půl minutě kdy už bude dávno zase všechno zamotaný někde do bordelu na dně,rybu chytneš jenom tu která se oběsí a počká až to celý domotáš,ale jak píšeš.Ušetříš.Možná.
Nehledě na délku náhozů při tom větším průměru vlasce.
Jako chytat takhle půjde,ale .....
Takže když nemám na chytání se šňůrou v takových podmínkách,jdu na kapry na rybník a mám klid.
"A to je asi tak všechno co o lovu krevet vím"
NSpecialista - Profil | St 24.5.2017 15:32:44
NBorek-kerob - Profil | St 24.5.2017 14:10:21
Nnofish - Profil | St 24.5.2017 13:54:39
NPolčis - Profil | St 24.5.2017 13:50:40
NGTdpcfix - Profil | St 24.5.2017 13:35:01
NSpecialista - Profil | St 24.5.2017 13:27:29
NP!F - Profil | Út 23.5.2017 22:24:58
Pre zaujemcov email: R.Fico@gmail.com
Npoldeci - Profil | Út 23.5.2017 16:01:47
NBorek-kerob - Profil | Út 23.5.2017 15:59:23
Npoldeci - Profil | Út 23.5.2017 15:34:40
však to robím podobne ako ty,potrebuješ preklad do českého jazyka?
NBorek-kerob - Profil | Út 23.5.2017 14:27:54
Uplnej zbytek šňůry použiju třeba na vázání štičích streamerů... ani metr nazmar.
NBorek-kerob - Profil | Út 23.5.2017 14:06:15
Npoldeci - Profil | Út 23.5.2017 11:22:38
po dlhej debate sme dosli k tomu ,že občas sa nejakých 10m odtrhne,takže odpisujem na iba to, čo bolo napísané
za mňa, nevidím dovod pri takom chytaní dávať plnú cievku šnúry,ak budem trhať je uplne jedno aký návin mám-avšak ďalšie doplnenie navijáka ja podla mojich skuseností jednoduchšie ked mam hned od zaciatku dany podklad tj ,že nemusím podklad ladiť na viac x....nakoniec aj pri vasom chytaní sa k tomu 135m navinu nakoniec dostanete,čo vtedy?vyhadzujete ten zostatok?
ak by so trhal aj šialené dĺžky šnúr,tak je pre mna vždy jednoduchšie nosiť so sebou jeden malý návin ako si to chodiť namotávať do rybárstva alebo nosiť prepojené špulky šnúr
dá sa to pochopiť čo píšem?
NGTdpcfix - Profil | Út 23.5.2017 7:58:22
I kdyz jej chapu trochu jsem taky ignorant
NPolčis - Profil | Po 22.5.2017 22:10:15
Přes léto chytáme dá se říct jen noc, já chytal dřív na noc hlavně na mělčině, ale i tak tipuju kolem deseti metrů. Neříkám že tam není někde větší mělko. Chytal sem převážně voblery,gumy míň a ryby sem takle měl menší.
S postupným stěhováním na větší hloubku mi voblery nechytli nic a ze dna na gumy se velikost ryb zvětšova a tím taky ztráty 😂
Loni sem začal chytat právě s nofishem a nechtěj slyšet výsledky 😂😂
Nnofish - Profil | Po 22.5.2017 20:55:32
Možná je to i tím, že jsem blbec a nenechám si poradit a zkouším a tak jsem najednou přišel na to, že to jde.
To místo ti ukázat nemůžu, mám to focené, když bylo hodně sucho, ale na mrk tu fotku nedám... hrany jak schodiště, do toho skála a pařezy z velkých stromů, co tam kdysi byly. Nebojím se riskovat a tahat to přes to. I ten způsob lovu mě stojí ty metry pletenky, na druhou stranu, hospoda by stála víc....
Npoldeci - Profil | Po 22.5.2017 20:48:31
NP!F - Profil | Po 22.5.2017 20:47:34
Nnofish - Profil | Po 22.5.2017 20:41:52
Má prolezlou velkou část ČR, byli jsem ve škole samí rybáři a tak se sem tam jelo k někomu na rybu, jediný poznatek co mám, je že u nás chytáme v díře po vybuchlé bombě.... a není ani moc kam jinam jít, jediná velká voda, kde mají ryby šanci...
Nechtěl jsem se s tebou hádat, ale kolega tomu trošku pomohl, když neví jak to tam vypadá, ale "hádá se".
NP!F - Profil | Po 22.5.2017 20:37:01
Nnofish - Profil | Po 22.5.2017 20:30:12
Posuzujete tu vodu, kterou neznáte... o tom to je...
NP!F - Profil | Po 22.5.2017 20:26:25
NP!F - Profil | Po 22.5.2017 20:24:15
Nnofish - Profil | Po 22.5.2017 20:23:26
O tom, že jak já, tak ty ryby, hledáme místa, kde je klid a tím pádem hrany, hloubky, šutry, pařezy... se bavit nebudeme, to je snad jasné.
Npoldeci - Profil | Po 22.5.2017 20:15:51
ryby sú vsade rovnake ,bud beru alebo neberu
Nnofish - Profil | Po 22.5.2017 20:11:51
Na jednom fleku mám za poslední tři roky cca 12Ca 80+ na jednom místě z nesmyslné hloubky (na léto), ode dna na krátké skoky gumou s těžkou hlavou.
Vol si jednodušší cestu, ale neodsuzuj vodu a styl jak tam chytat, když to tam neznáš.....
A ty záběr jsou v noci, kdy ty ryby tím místem projíždí na jiné....
Npoldeci - Profil | Po 22.5.2017 20:03:29
,ono ja ak mozem tak cielene trhat nepotrebujem,toto mam uz davno za sebou a radsej volim jednoduchsiu cestu
Nnofish - Profil | Po 22.5.2017 19:58:20
Červené karty: u x a
Kde to žije - dravci
SoNFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoNKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoNBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoNRare woblery - Rapala 14054
SoNÚhoří sezona 2012 10520
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . NÚlovky na přívlač z Moravy 2
. . . NTrojháčky na dravce 60
. . . NJaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA - Spacák 5 Season Luxury Sleeping BagZa 2.330 Kč
Vysoce kvalitní spací pytel, který byl pečlivě vyvíjen a jeho vnitřní vrstva kombinuje, jemný microfleece a delší vlas, který imituje hřejivou ovčí srst.
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













