- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Fanklub gumových nástrah Orka
Zdravím všechny příznivce přívlače a zejména gumových nástrah, chci se zeptat, má někdo zkušenosti se Srbskou značkou Orka? Fotky úlovků samozřejmě vítány ! :-)Autor diskuse: prochy96 - Profil , 4.5.2017 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
44x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
S&F - pescador - Profil | Po 8.5.2017 19:53:27
otoš >> Propálit se dá lecos .... oblečení, píst u motoru ...... nebo třeba i kotel u pálenice.
otoš - Profil | Po 8.5.2017 19:43:34
jaka >> ...barva špatná , nastražení špatné...nic by si nechytl, leda tak žábu....:-))
Fuldík - Profil | Po 8.5.2017 15:42:12
prochy96 >> Díky,tak se mě to zdálo dobře...Kdyby jste někdo věděl o žábách Manns 3,5 v přírodní barvě v českém e- shopů,dejte prosím vědět nejlépe do SZ.
Fuldík - Profil | Po 8.5.2017 13:06:25
S&F - pescador >> Jo,díky, to jsem viděl,ale na fotce prochyho mě to připadalo jakési menší.
jaka - Profil | Po 8.5.2017 10:29:46
otoš >> No zas tak hrozný to asi nebude ne, když si poznal že je to guma dragon :-) Budu určitě rád a založím si i několik nových profilů, abych ti mohl olíbíčkovat video víckrát. Hlavně se rád něco přiučím. A abych byl objektivní, tak jsem tam i tu gumičku včera máchal, ale nějak si asi nejsem jistej barvou, tvarem, materiálem, nastražením i vedením, to víš začal jsem s gumičkama teprv včera. Tak doufám že bude video alespoň hodinové, už sem něco viděl od pana Hladíka, ale nebylo to ono.
jaka - Profil | Po 8.5.2017 10:10:36
Fuldík >> Sem bordelář a mám málo krabiček. Tož tak to barvím, někdy záměrně a někdy si to žije vlastním životem.
Fuldík - Profil | Po 8.5.2017 10:01:15
prochy96 >> prosím tě a ten Double Tail má 10 cm,nebo jak je to velké.Zháním dvouocasé twistery do 5 cm.
otoš - Profil | Po 8.5.2017 6:36:11
jaka >> ...já fakt blbě vidím...mám sedmičky dioptrie...Ale kvůli tobě ti za měsíc a něco pošlu video s názvem lov okounů a štik na gumičku do vlasů...Doufám, že ho pak ,,olajkuješ", jinak ho dělat nebudu! :-))
Ahoj a doufám, že se někdy uvidíme a když ne, tak se nahmatáme u očního...
PS.: jako dítě jsem tu krátkozrakost považoval za strašný handicap... V dospělosti jsem se proto raději věnoval lovu sumců. Při vytažení háčků jsem na to lépe viděl... :-))
Ahoj a doufám, že se někdy uvidíme a když ne, tak se nahmatáme u očního...
PS.: jako dítě jsem tu krátkozrakost považoval za strašný handicap... V dospělosti jsem se proto raději věnoval lovu sumců. Při vytažení háčků jsem na to lépe viděl... :-))
Červené karty: u x a
Čtenáři této diskuse také sledují
Burza na přívlačové nástrahy33409
Fotky ryb pouze na přívlač107180
Výroba woblerů31008
Kayakfishing a kajakorybaření20685
Privlac s multiplikatorom31598
Lov na vyvěšenou - nové téma4050
Výroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
Galerie okounů ...1092
Vláčenie z člnu27208
Rare woblery - Rapala14053
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
1:47Fotky ryb pouze na přívlač 107180
StBurza na přívlačové nástrahy 33409
StPoradna: Sumcařina 2572
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoRare woblery - Rapala 14053
NeDivoký potočák nebo granulák? 57
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚhoří sezona 2012 10514
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.















