- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Abu GARCIA Mass Beat Extreme MES-622L 1,5-5gr
Ahoj,
prosím nemá někdo zkušenosti s tímto proutkem? Chci si ho pořídit. Každá reakce vítána. Díky moc Láďa
prosím nemá někdo zkušenosti s tímto proutkem? Chci si ho pořídit. Každá reakce vítána. Díky moc Láďa
Autor diskuse: BooM07 - Profil , 14.3.2017 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
4x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
14 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nspondik - Profil | Ne 4.6.2017 8:57:06
Hrabal >> ta ninja je hlavne těžká, ja bych tam lupl stradica lc4 v 3000 má do 200g (odhad).
ale ja mam radsi vyvážení lehce do prutu jak do sedla
ale ja mam radsi vyvážení lehce do prutu jak do sedla
NHrabal - Profil | Ne 4.6.2017 3:52:16
Chlapi jakej navijak na tuhle rakosku v dylce 188, krom teda dole zminovany Okumy? Koukal jsem na Daiwa Ninja, ale 2000 se mi zda mala, a 2500 velka.. a mam strach na takovy paratko dat nejaky delo velky... A Z ty 2000 mam strach ze to nebude litat.. Predem děkuji za kterekoliv reakce..
NBooM07 - Profil | St 5.4.2017 17:33:35
No do pr...e, kupoval jsem ho za plnou:-( myslim, ze za ty koruny neni co resit.
NBooM07 - Profil | St 5.4.2017 7:52:10
Ja jsem se taky rozmýšlel a dal jsem na Dvopa i s volbou navijaku. Protahl jsem celou sestavu na závodech a byl jsem mile překvapenej. Je opravdu super. Lehoučky, tenoucky a to sedlo je super do ruky.
Ndrako - Profil | St 5.4.2017 0:01:38
Presne aj ja nad nim dumam.Bud to Abucko 1,88cm do 5g alebo to nove Calypso od Delphin 1,8m do 5g
NDvop - Profil | Út 4.4.2017 22:57:59
Steyr6554 >> sorry, špatně jsem si přečetl žádání. Psal jsem o ABU. Ne o Pezonu. Ten neznám.
NDvop - Profil | Út 4.4.2017 22:54:57
Steyr6554 >> špičku má tubulární jak jsem psal dole, tedy celoblank. Žádná chvějivka. Na to jak je blank tenký vydrží neskutečně. Mám nejsilnější verzi. A jsem fakt spokojený.
NSteyr6554 - Profil | Út 4.4.2017 19:36:27
Zdravím, tiež o ňom uvažujem, ale o verzii 1,8m do 3,5g. Chcem to hlavne na gumy s hlavou do 3g. Akú to má špičku, vlepenú, alebo celoblank. aká je akcia? Len sa mi nepáči to sedlo, ale čo už. Druhá varianta je pezon michel redoutable sting 1,8m do 3,5 gr. tento sa mi už páči viac. ťiež ma zaujíma akú to má špičku, vlepená alebo celoblank a akciu. Mám vo výhľade ešte taiwalk troutia, ale tam už je cena niekde inde, 165 eur a ten nemal v ruke ani predajca. Len mi tvrdil, že to vyrába tá istá fabrika ako major craft. Toto je prút na pstruhy presne podľa mojich predstáv, aspoň dizajnovo. ďakujem za odpovede.
NBooM07 - Profil | St 15.3.2017 15:37:24
Super, už na něho dlouho koukám ale nebyl jsem si jistý. Díky moc za Vaše názory chlapáci.
Nfilip22 - Profil | Út 14.3.2017 20:44:46
Za tú cenu top prut chytal som snim celú minulu sezónu hlavne plandavky a voblery na gumy by bol asi lepší ten do 3 gramov
NDvop - Profil | Út 14.3.2017 20:17:12
Ahoj. S tímhle proutkem mám odchytanou loňskou sezonu. Pokud tě to zajímá tak jig od 2cm s 0,5 g hlavou, rotačka do 0, woby do 3 cm v poho. Vzhledem k tomu že špička je tubular tak se dají i ty wobici. Dej si pozor na navi, chce to lehké, u mne nakonec Okuma Ceymar 30 ( cca 220 g ) a ta sedí přesně. No a co dokáže ? Kačena v proudu na Klabavce na twistra až do vyhackování.Byl to hukot, ale dal to v klidu. Prostě slušný proutek co s malýma nástrahama a slabým vlascem přesně a docela daleko hodí a zvládne i tu kaču..............
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
PáNÚhoří sezona 2012 10518
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
www.chytil.cz
Firma Chytil byla založena v roce 2000 a od té doby vyrábí nejrůznější návnady a nástrahy pro lov nejen kaprovitých ryb....














