- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Dragon Nano Power xt60p vs Dragon Specialist Pro Shad
http://www.rsp-fishing.cz/pruty/privlacove/prut-dragon-nano-power-xt60p-2-60m-14-42g-2
http://www.rsp-fishing.cz/pruty/privlacove/prut-dragon-specialist-pro-shad-2-60m-14-42g-5
Chtěl bych na ně slyšet Váš názor a zkušenosti s nimi. Jeden z těchto prutů si koupím, takže bych rád věděl, jaký prut si vyberete vy a proč. Budu s ním tahat woblery od 9 - 13cm, max 20g.
Předem děkuji.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Ncendis - Profil | Pá 27.10.2017 19:12:06
http://www.rsp-fishing.cz/pruty/privlacove/prut-dragon-nano-power-xt60p-2-28m-7-25g-2
Sháním nějaký prut na gumy se zátěží hlaviček 5-15g a velikost gum do 15cm max.
NDave1989 - Profil | So 11.3.2017 9:29:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nskwor - Profil | Čt 9.3.2017 19:13:23
NFuldík - Profil | Čt 9.3.2017 18:29:23
Nskwor - Profil | Čt 9.3.2017 18:21:22
NFuldík - Profil | Čt 9.3.2017 17:18:18
NFuldík - Profil | Čt 9.3.2017 11:38:11
NFuldík - Profil | Čt 9.3.2017 11:30:30
NPedro1 - Profil | Čt 9.3.2017 9:27:33
http://www.adler-wft.cz/adler-wft/eshop/10-1-Cleneni-dle-nazvu/16-2-WFT-PENZILL/5/1686-WFT-PENZILL-Classic-Wobbler-2-65m-9-42g
Nsmike - Profil | Čt 9.3.2017 8:41:42
NKnapík - Profil | Čt 9.3.2017 7:39:06
Pokud půjdu cíleně s velkýma wobama po velké štice, řekněme na Roudnici, tak tam bych klidně volil něco mezi 20-50g, možná i lehce víc.
NFuldík - Profil | Čt 9.3.2017 7:24:42
http://www.usumce.cz/cormoran-black-star-speed-power-2-74m-/-6-35g.html
NPalusko - Profil | St 8.3.2017 22:52:21
Nkaňka - Profil | St 8.3.2017 21:36:14
Ale nebudem to tu zasírat , klidně to můžem probrat po sz , jestli chceš .
Nsumatron - Profil | St 8.3.2017 21:26:24
Kdyby někdo chtěl prodávám DRAGON NANOPOWER XT40P JIG 56 2.75M 25-56G a k tomu navijáček Ryobi TT power 3000 Metal.... Cena za setík : 3000 kč. Ani jednou na rybách. Němel jsem v ruce XT60p, ale xt40p mě přesvědčila ke koupi. Bohužel z osobních důvodů prodávám dál.... Hezký den.
NPedro1 - Profil | St 8.3.2017 21:14:09
Ono i velkej,ale ne tak často.
Jsou agresivní,což je jejich nevýhoda.
NTomayo - Profil | St 8.3.2017 21:13:20
NPedro1 - Profil | St 8.3.2017 21:08:03
A kdyby jste furt nepouštěli,je jich ještě míň:-)))
Nkaňka - Profil | St 8.3.2017 20:59:33
NPedro1 - Profil | St 8.3.2017 20:53:52
U nás stejně,nevadí mi to.Ono jich zas tolik není.
Nkaňka - Profil | St 8.3.2017 20:52:36
U nás snad už není řeka , kde by nebyl sumec :-))
NPedro1 - Profil | St 8.3.2017 20:41:19
NPedro1 - Profil | St 8.3.2017 20:40:08
To se pochopit nedá.
Nkaňka - Profil | St 8.3.2017 20:14:21
Předtím jsem trochu pozapomněl , že psal 20g wob max.
NPedro1 - Profil | St 8.3.2017 19:55:20
Tzn.chytám tam kde sumci nejsou,šel bych níž.
Já chytám tam kde sumci jsou a to co hledá zadavatel mi přijde tak nějak v pohodě.Kromě velkyho sumce by na to měl vyndat všechno.
Tomayovu odpověď nechápu.Doporučit prut na základě materiálu na rukojeti.
Každopádně otázku moc nechápu,respektive netuším co od odpovědí zadavatel čeká.
Nkaňka - Profil | St 8.3.2017 19:53:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nkaňka - Profil | St 8.3.2017 19:49:18
Jasně s TD do 28g odchytáš téměř cokoli ale s úspěšným zdoláním to už bude horší .
Já bych si třeba na řeku vyloženě na woby 9-13cm prut do 28g nikdy nevzal , možná tak koncem roku ale dokud to smrdí záběrem sumce , tak je to žalostně málo .
A i co se týče štik bych šel výš , těch 42 g je dle mě taková spodní hranice na prut vyloženě na tak velké woby .
NKnapík - Profil | St 8.3.2017 10:21:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Kde to žije - dravci
PáNÚhoří sezona 2012 10518
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...













