Fishing Show Trenčín

13. ročník medzinárodnej výstavy FISHING SHOW CARP & SPINNING 2018
2. - 4. 3. 2018 Expo Center Trenčín
www.rybarska-vystava.sk

Piatok (02.03.2018) - 10.00 hod - 18.00 hod
Sobota (03.03.2018) - 09.00 hod - 18.00 hod
Nedeľa (04.03.2018) - 09.00 hod - 16.00 hod
Autor diskuse: Martin M. - Profil , 28.2.2017 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Orbito Profil

Nkebator - Profil | Pá 3.3.2017 9:13:04

Hamon >> este som tam neni, az za chvilu :-) este migrujem maily v robote ...

    Nj.sladkay - Profil | Pá 3.3.2017 8:55:57

    Hamon >> sak sa chastaju na fotky s MM :)

      NHamon - Profil | Pá 3.3.2017 8:43:21

      Este to nezacalo? Este to nezacalo, ze tu tak ticho?

        Naguirre - Profil | Čt 2.3.2017 23:36:26

        Carpkiller >>
        Borovicka chutila:-)

          NBobin83 - Profil | Čt 2.3.2017 21:21:18

          to jsou fota jak na Oscarech😁😁😁

            NDědek - Profil | Čt 2.3.2017 20:39:29

            Carpkiller >> Já vím, proč jsou tak vysmátí...

              NT.Karel - Profil | Čt 2.3.2017 17:31:25

              Carpkiller >> Koukám zábava solidní a parta také :-) .Tak ať Vám to tam všechno klapne

                NCarpkiller - Profil | Čt 2.3.2017 16:48:16

                Včerejší zahajovací schůze proběhla ve znamení dobré nálady a přátelské atmosféry;-)
                Dneska jsme si všichni mákly, ale většina stánků je již 100% připravena na zítřejší, první prodejní den.

                  NMartin M. - Profil | Čt 2.3.2017 16:06:14

                  Josef95 >> bude tam pojizdny bankomat, na karty bych nespolehal.

                    NJosef95 - Profil | Čt 2.3.2017 15:43:48

                    Jak jsou na tom prodejci - akceptují platební karty, nebo chtějí všechno cash? Jak to vypadalo na For Fishing?

                      NZdenal77 - Profil | St 1.3.2017 20:49:26

                      Palio >> no já tam moc utrácet nechci..max nějaké vzorky vezmu, spíš čumenda a osahání, aspoň doufám.

                        NPalio - Profil | St 1.3.2017 20:21:12

                        Zdenal77 >> taky pojedu poprve a z recenzí a toho, co jsem si o tom zatím přečetl na fb atd., to bude asi velký:-)). Přemýšlím, jestli zítra pro jistotu nevyměním ještě další "éčka" :o))

                          NZdenal77 - Profil | St 1.3.2017 19:08:44

                          Já se přijedu podívat v neděli na pár hodin, na výstavu do Trenčína poprvé tak snad to bude stát za to.

                            NOrion24 - Profil | St 1.3.2017 18:12:26

                            Vaša >> tak uz len Kvoli Milanovi by som ako feedrar prisiel.....super chlap

                              Nradoslav.d - Profil | St 1.3.2017 17:44:51

                              Vaša >> Minan tu na Mrku píše more super článkov a podla mňa je tu jeden z najcennejších ludí. Tým sapozrejme nechcem podceňovať Martinove aktivity.

                                NVaša - Profil | St 1.3.2017 17:32:31

                                radoslav.d >> Bude tam i Milan Tychler. Skvělý feedrař , rybář a člověk.

                                  NBigD - Profil | St 1.3.2017 16:25:04

                                  aguirre >> ono zalezi na znacce a kvalite, jako u vseho... A mimo jine i na mnozstvi, zvyku, strave a na kondici:-D
                                  Ja jsem na slovensku pul roku a uvitaci ceremonial v novem zamestnani byl dost drsny. Moje hlava by s tvym nazorem tak uplne nesouhlasila...:-D

                                    Naguirre - Profil | St 1.3.2017 16:23:00

                                    Inak, bol som pred rokom... feeder nula bodov. Same gule a gumenne nastrahy. Vecer v sobotu vacsina ucastnikov pod parou. Uroven vystavy ala jarmok. Reminiscencie na socializmus. Unudeny Kratina, Tesinsky a spol. Radsej pojdem na ryby.

                                      Naguirre - Profil | St 1.3.2017 16:15:41

                                      BigD >>
                                      Omyl, po borovicke hlava neboli. To nie je palenka ako ostatne...

                                        Nvanuz - Profil | St 1.3.2017 13:18:51

                                        Hamon >> secko odratam