Výber feedrovej udice - rieka Váh

Zdravím,
chcel by som sa opýtať či by mi niekto vedel poradiť feedrovú udicu na novú sezónu cenovo do 80/90 eur. Preferujem lov na rieke Váh.
Autor diskuse: foxy970 - Profil , 27.2.2017 feeder - náčiní, doplňky

Npeterb - Profil | St 1.3.2017 21:01:33

foxy970 >> Ano ano tie som objednal ale nie z toho obchodu co si poslal. Mam aj medium od Sportexu.

    Npeterb - Profil | St 1.3.2017 19:47:44

    fheavy >> 2x feeder lite 3.6m a 1x carboflex classx vlacku 10g. Z rady exclusive uz mi bude chybat iba heavy ale to by som vyuzil iba na Dunaji a ten este musim zacat objavovat :)

      Nfheavy - Profil | St 1.3.2017 19:43:09

      peterb >> co mas objednany,jestli to neni tajny:-)

        Npeterb - Profil | St 1.3.2017 19:31:07

        fheavy >> Sportex pruty vo vseobecnosti :)

          Nfheavy - Profil | St 1.3.2017 19:29:48

          peterb >> jaky pruty,ted su mimo?

            Npeterb - Profil | St 1.3.2017 19:28:35

            fheavy >> Problem je ze sa tie pruty tazko zhanaju. Momentalne mam objednane 3 pruty som zvedavy kolko to bude trvat :(

              Nfheavy - Profil | St 1.3.2017 19:18:49

              peterb >> zalezi na tom koho maji ve vyvoji vyroby,aby to nebyl nejakej jarin od Korumu ti to taky nemaji mocnic velky:-)

                Nfoxy970 - Profil | St 1.3.2017 19:12:36

                Plžík >> myslel som to tak ze ci mam pockat ta nejake novinky alebo teda na vystave nema byt noc take zaujimave a mozem to objednat skor a co s tym ma spolocne moja mama?

                  Npeterb - Profil | St 1.3.2017 19:12:17

                  fheavy >> Oni u toho media uvadzaju ze ma extra vacsie ocka :) Tak to maju napisane na stranke.

                    Nfheavy - Profil | St 1.3.2017 19:10:04

                    peterb >> jeste by se mohli naucit vetsi ocka u media a heavy feederu a nemeli by konkurenci v kategorii heavy a xheavy/zamerne pisu heavy za coz povazuju to medium/:-)

                      Npeterb - Profil | St 1.3.2017 19:05:52

                      fheavy >> Pomer vaha a hrubka blanku vs sila je spickovy.

                        Nfheavy - Profil | St 1.3.2017 19:03:28

                        peterb >> at uz to vyrabi treba na" papui "tak ty blanky jsou podle mne jedny z nejlepsich co znam.

                          Nnumen - Profil | St 1.3.2017 19:02:41

                          peterb >> Mám stejné info jako Heavy. samozřejmě pracuji s informacemi co se ke mě donesly.
                          již je hodně málo výrobců co vyrábí v Evropě,či Japonsku.

                            Npeterb - Profil | St 1.3.2017 18:58:25

                            fheavy >> Presne tak ako hovoris na vsetkych mojich prutoch je iba Sportex Germany.

                              Nfheavy - Profil | St 1.3.2017 18:55:33

                              peterb >> sportex pise nomentalne pouze Germany,a pokud mam dobry zpravy tak se delaji v Jizni Korei,coz mne nijak nevadi,v j.korei se vyrabeli kvalitni blanky uz v drivejsich dobach.

                                Nnumen - Profil | St 1.3.2017 18:35:49

                                peterb >> na mém stařičkém to bylo napsáno,ale to byla úplně jiná doba. JInak napsáno může být ledacos,viděl jsem drahý naviják od renomované fa na krabici made in Japan a na navijáku made in čína. nevěřím tomu u Sportexe,natož u levnějších prutů,to je nesmysl. finančně by jim to nevyšlo.

                                  Npeterb - Profil | St 1.3.2017 18:27:54

                                  svaro >> Sportex na svojich prutoch nepise "made in Germany".

                                    Nsvaro - Profil | St 1.3.2017 16:30:08

                                    vydraL >> Presne toto som už pár krát v rôznych diskusiách zachytil (obzvlášť okolo sportexu, ale myslím že aj pri inýh značkách). Ak môžeš, určite odfoť...