Nejtensi pletenka na privlac

Ahoj,
Jakou mate vyzkousenou nejtensi pletenku? Ja ted pouzivam daiwa 8braid evo 0.08. Je paradne kulata, ticha v ockach a slusne lita.
Chel bych neco podobnyho ale na UL privlac me staci polovicni nosnost....
Autor diskuse: milanpindryc - Profil , 20.2.2017 dravci - náčiní, doplňky

Nejlepsi pletenka na UL

A) Sunline PE-HG 3lb0%

B) Sunline Super PE 8 6lb90%

C) Nanofil 0.06/0.043%

D) Daiwa Morethan 12 0.083%

E) Daiwa tournament 8 evo 0.084%

F) Varivas Super Trout 0%

G) Sunline Super PE 4 4lb0%

H) Strike Wire Ultralight PE 1%

Od 23.2.2017 hlasovalo 77 čtenářů.

NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 10:03:38

doktor multiplikator >> j.sladkay - 22.2.2017 9:35:06 >> chvilku....kamos ju lapa

    Nj.sladkay - Profil | St 22.2.2017 9:35:06

    Orion24 >> testol si, ci na oko?

      NVítek - Profil | St 22.2.2017 9:25:47

      Mně se osvědčila 0.06 Whiplash, nástraha lítá sama. Ale asi za tři-čtyři roky už klesá nosnost.

        NPedro1 - Profil | St 22.2.2017 9:05:02

        Orion24 >> Klidně je to možný:-)

        Na druhou stranu vím i o jiných,co jim ani ta 15 lb nestačila a u nich si jsem skoro jist,že to rukama nebylo:-)

          NxDanielS - Profil | St 22.2.2017 9:04:38

          Orion24 >> Ten Morethan je dost pěknej, ale cena mimo. :-(

            NxDanielS - Profil | St 22.2.2017 9:03:46

            boriak >> Taky ji mám. Používám na feeder i vláčku od 0.6 do 20tky. Trošku zesvětlá, ale je hlaďoučká a krásně lítá.

              NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 9:02:45

              Pedro1 >> nebude to rukami? :-)

                NPedro1 - Profil | St 22.2.2017 8:59:56

                vundu >> Jsem přelouskal ty příspěvky co jsou pod šňůrama na tom prvním odkazu a nestačím se divit.Tam každej chodí cíleně na ryby +80 cm se šňůrou 0,02 mm.Sice mají na fotkách všichni 20 cm čudle,ale píšou tam o hromadách velkejch ryb:-)
                A já debil mám občas strach,aby slušnou rybu vydržela 15 lb šňůra:-)

                  NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 8:17:30

                  xDanielS >> velmi dobra je ta nova 12ka...ale cena u tensich priemerov uz je tiez vysoka

                    Nboriak - Profil | St 22.2.2017 8:12:22

                    xDanielS >> mam 0.06 ..vyborná, tichá, tmavozelená po čase torchu zosvetli ..odporučam

                      NOrion24 - Profil | St 22.2.2017 8:06:14

                      milanpindryc >> no ta cena je sialena...uznaj.....za spotrebny material....

                        NxDanielS - Profil | St 22.2.2017 7:00:37

                        milanpindryc - >> Co Daiwa J-Braid?

                          Nmilanpindryc - Profil | Út 21.2.2017 23:53:37

                          Orion24 >> myslis tu sunline PEHG small game #0.15 s nosnosti 2,5 lb a nebo #0.2 s nosnosti 3lb. No tak to bych chtel zkusit.
                          http://www.sunlineamerica.com/small-game-pe-hg/

                            NOrion24 - Profil | Út 21.2.2017 21:04:16

                            vundu >> este v celku dobra cena......

                            lebo za tu sunline ale tu co je na UL....je to masaker cena

                              Nvundu - Profil | Út 21.2.2017 19:29:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              milanpindryc - >> ja mam tuto..
                              http://www.nordicstage.cz/cz/sortiment/p21978.htm
                              v prumeru 0,02mm nevim zda odpovida udavane velikosti...ale je pravda ze nic teciho jsem zatim nemel.... je tak tak mikro, ze musim koupit o chlup silnejsi...

                              ale lita to neskutecne:-)))) nej ryba lehce prs 90 ale to uz je sakra prekerka ...a hlavne ne cilena...
                              mam ji na okouny, tlouste,ale zubata se nepta...

                              na podzim jsem koupil tuto v 6lb https://www.prso.me/obchod/vlasce-a-privlacove-snur​y/snura-sunline-superpe-8-braid/ a zatim dobry, ale ta strike pro je fakt tenoucka

                                NPalusko - Profil | Po 20.2.2017 21:59:16

                                sergej13 >> Snura je to skvela... len nesedi priemer a nosnost :) ono to nesedi nikde ale whiplash specialne x2 ako pises.

                                  Nsergej13 - Profil | Po 20.2.2017 18:41:09

                                  lukasbiker >> Když kupuješ whiplas, tak musíš násobit dvojkou, a pak ti vyjde průměr jaký máš, je to nejhorší šňůra co jsem měl, informace které udávají vůbec nesouhlasí.

                                    NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 17:48:28

                                    Řízek 5,125 >> sak v pohode.....

                                      NŘízek 5,125 - Profil | Po 20.2.2017 17:46:57

                                      Orion24 >> už mlčím:-)

                                        NOrion24 - Profil | Po 20.2.2017 17:27:24

                                        Palusko >> ak mas dobre ocka...na prute, vies viazat tie spravne uzly.....ide to v pohode.....