- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nejtensi pletenka na privlac
Jakou mate vyzkousenou nejtensi pletenku? Ja ted pouzivam daiwa 8braid evo 0.08. Je paradne kulata, ticha v ockach a slusne lita.
Chel bych neco podobnyho ale na UL privlac me staci polovicni nosnost....
Nejlepsi pletenka na UL
A) Sunline PE-HG 3lb0%
B) Sunline Super PE 8 6lb90%
C) Nanofil 0.06/0.043%
D) Daiwa Morethan 12 0.083%
E) Daiwa tournament 8 evo 0.084%
F) Varivas Super Trout 0%
G) Sunline Super PE 4 4lb0%
H) Strike Wire Ultralight PE 1%
Od 23.2.2017 hlasovalo 77 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
11x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nu x a - Profil | Čt 23.2.2017 22:44:09
Nmilanpindryc - Profil | Čt 23.2.2017 22:40:26
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 22:37:51
pri 75% trhani by som si to strelil :-)
Nmilanpindryc - Profil | Čt 23.2.2017 22:36:06
NPedro1 - Profil | Čt 23.2.2017 22:26:01
Což znamená ze máš poloviční úspěšnost oproti predimenzovane sestavě:-)))
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 22:18:06
velka opatrna ti ani nezabere :-) ...a chces tahat :-)....
NPedro1 - Profil | Čt 23.2.2017 22:14:32
Jestli je pletenka 0,06,nebo 0,12 mm ji je jedno.
To s tím,ze ryby občas ignorují těžší nástrahy souhlas,ale zas tak často abych riskoval ze utrhnu velkou rybu to není.
Jsem tam kde jsem byl,výhoda žádná:-)))
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 22:08:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
ak chces hodit dalej a pridas zataz.....moze znamenat to ze sa sice k rybe dostanes...ale zaber nebude(ryba Ti rýchly prepad nevezme)....
tak rozhoduje kde chytas a co chytas.....viem si predstavit fungovat aj bez toho...ale...ked uz vies vyhody toho.....tazko bez toho :-))))))))))))
teda ak Ti nevadi ze v dany den nic nelapnes tak pohoda...:-)
NPedro1 - Profil | Čt 23.2.2017 22:04:12
Já už dlouho přemýšlím,jaká je výhoda echt tenkých snur a i přesto že jsem se na to mnohokrát ptal mi nebyl nikdo schopen odpovědět.Kromě vzdálenosti kam se dá nahodit.Což mě netrápí,nasadim těžší nastrahu a hazu stejně daleko.
Já prostě vidím při použití šňůry 0,06 a 0,12 mm pozitiva jenom pro tu silnější.Fakt mě nenapadá nic,co by hrálo pro tu slabší.Vůbec nic.
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 21:50:35
Nabcdddd - Profil | Čt 23.2.2017 21:45:54
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 21:38:39
Nabcdddd - Profil | Čt 23.2.2017 21:38:04
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 21:34:14
tema je o UL a duhakoch napriklad....ak si si nevsimol..citaj poriadne zadanie
Nabcdddd - Profil | Čt 23.2.2017 21:30:48
Nabcdddd - Profil | Čt 23.2.2017 21:29:42
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 21:29:22
https://www.privlacuj.sk/search-engine.htm?slovo=varivas&search_submit=&hledatjak=2
mas tam aj sunline
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 21:14:47
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 21:14:01
Nkareldj - Profil | Čt 23.2.2017 21:13:44
Nmilanpindryc - Profil | Čt 23.2.2017 21:12:32
NBodkacik - Profil | Čt 23.2.2017 20:36:19
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 20:16:43
Nabcdddd - Profil | Čt 23.2.2017 20:08:36
NRasto. - Profil | Čt 23.2.2017 18:51:47
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 18:46:08
na akom prute to mas?.....niekde bude chyba...
NRasto. - Profil | Čt 23.2.2017 18:33:50
Nmilanpindryc - Profil | Čt 23.2.2017 17:30:22
NPalusko - Profil | Čt 23.2.2017 17:23:06
NPalusko - Profil | Čt 23.2.2017 17:18:06
Nmilanpindryc - Profil | Čt 23.2.2017 16:37:07
NRasto. - Profil | Čt 23.2.2017 16:35:19
Nmilanpindryc - Profil | Čt 23.2.2017 16:26:23
Nbiaggi - Profil | Čt 23.2.2017 15:19:18
Nrybomil - Profil | Čt 23.2.2017 14:53:14
NCannibalman - Profil | Čt 23.2.2017 14:36:26
za mě šňůra viz odkaz používám (mám) 0,1mm 0,14mm na vláčku a 0,25 na feeder (parmy, kapři) za tu cenu 320m neskutečně dobrá šňůra...
https://www.aliexpress.com/item/KastKing-Fortis-Series-320M-4Strands-Multifilament-Fishing-Line-Super-Strong-PE-4-Colors-10-80LB-Braided/32708535506.html?spm=2114.01010208.8.48.hOV3ub
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 13:38:26
Nmilanpindryc - Profil | Čt 23.2.2017 13:25:39
http://berkley.ex-purefishing.com/catalogue/lines,40748/uni-filament,41020/nanofil-clear-mist,9957.html
NStickler - Profil | Čt 23.2.2017 9:14:12
NMISO* - Profil | Čt 23.2.2017 8:14:11
Naleš vavřina - Profil | Čt 23.2.2017 8:08:34
NOrion24 - Profil | Čt 23.2.2017 7:42:19
zaujimavy pohlad....plus sa neda nic ine ako suhlasit v tom kolko nanofilov za cenu lepsej snury kupis.....
Nboriak - Profil | Čt 23.2.2017 7:35:55
NStickler - Profil | St 22.2.2017 23:38:50
NStickler - Profil | St 22.2.2017 23:21:18
Nmilanpindryc - Profil | St 22.2.2017 23:09:33
NHonzaV - Profil | St 22.2.2017 23:06:15
NStickler - Profil | St 22.2.2017 22:51:56
NStickler - Profil | St 22.2.2017 22:38:18
NLucPav - Profil | St 22.2.2017 22:22:56
NStickler - Profil | St 22.2.2017 21:56:21
Nu x a - Profil | St 22.2.2017 21:41:32
NLucPav - Profil | St 22.2.2017 21:21:59
NLucPav - Profil | St 22.2.2017 21:13:05
Nbiaggi - Profil | St 22.2.2017 20:59:12
Nu x a - Profil | St 22.2.2017 20:24:04
Nvundu - Profil | St 22.2.2017 19:56:28
Čtenáři této diskuse také sledují
NVýroba woblerů31008
NBurza na přívlačové nástrahy33421
NFotky ryb pouze na přívlač107199
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NRare woblery - Rapala14053
NPrivlac s multiplikatorom31598
NPrívlačové prúty G.Loomis1240
NÚhoří sezona 201210518
NTuning přívlačového vybavení536
Kde to žije - dravci
PáNÚhoří sezona 2012 10518
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....















