- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sestava na vláčku do 3 000 Kč
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
3x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
NPedro1 - Profil | Po 5.6.2017 19:23:15
Nu x a - Profil | Po 5.6.2017 18:38:12
NPedro1 - Profil | Po 5.6.2017 16:44:16
https://www.mrk.cz/Data/Pics/2017/155/1529460_bea03.jpg
NDeawon - Profil | Út 30.5.2017 14:11:46
https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=746753
Já nakonec nejspíš půjdu do
https://www.chytapust.cz/Privlacove-pruty/Delphin-Prut-Toxic-Spin-240cm-10-35g
https://www.chytapust.cz/Navijaky-s-predni-brzdou/Okuma-Navijak-Ceymar-XT-CXT-30FD
Budu mít slevu 10% takže 2463Kč
Np_k - Profil | Út 30.5.2017 11:52:16
https://www.sumcari.cz/WFT-privlacovy-prut-GHOSTRIDER-Spin-2-40m-5-30g-2dil-d1187.htm
https://www.sumcari.cz/Ryobi-navijak-XENOS-3000-d32006.htm
Naartu - Profil | Út 30.5.2017 8:43:17
Nu x a - Profil | Po 29.5.2017 21:24:15
NChar - Profil | Po 29.5.2017 20:19:58
Nšťovíček - Profil | Po 29.5.2017 15:45:15
NKrosky - Profil | Čt 9.2.2017 20:25:56
NFurtmustahl - Profil | Čt 9.2.2017 18:56:51
Nšťovíček - Profil | Čt 9.2.2017 18:07:17
NFurtmustahl - Profil | St 8.2.2017 22:37:20
Nšťovíček - Profil | St 8.2.2017 15:55:13
NPalusko - Profil | Út 7.2.2017 23:21:04
NJarda Š. - Profil | Út 7.2.2017 22:05:58
NFurtmustahl - Profil | Út 7.2.2017 21:51:20
NPedro1 - Profil | Út 7.2.2017 21:29:24
NFurtmustahl - Profil | Út 7.2.2017 20:50:33
Nskwor - Profil | Út 7.2.2017 16:53:40
Nsmike - Profil | Út 7.2.2017 16:51:02
Nšťovíček - Profil | Út 7.2.2017 16:49:05
NDeawon - Profil | Út 7.2.2017 14:58:50
http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=746753
Kupovat to půjdu až někdy v červnu, ale zatím bych asi zvolil prut Shimano Catana. Gramáž nakonec asi 14-40g (takový univerzál do začátku) a naviják asi Shimano Exage 3000. V ruce jsem měl oboje a oproti klacku čím jsem vláčel je to luxus. Bohužel u vody nemám nic vyzkoušeného, ale snad to bude dobrá volba do začátku.
Každý radí něco jiného. ideál by byl půjčit si něco a alespoň hodinu házet a to nemám od koho :(
Nkaňka - Profil | Út 7.2.2017 14:50:40
To jo já taky mám radši větší reely ale jak sem psal , ty velké ,lehké, jsou s jinou cenovkou .
NPstruh27 - Profil | Út 7.2.2017 12:45:20
NKrosky - Profil | Út 7.2.2017 10:54:49
Nkaňka - Profil | Út 7.2.2017 10:52:16
Nkaňka - Profil | Út 7.2.2017 10:51:25
Ndoliz - Profil | Út 7.2.2017 10:25:52
NPedro1 - Profil | Út 7.2.2017 10:22:31
Nkaňka - Profil | Út 7.2.2017 10:20:16
NPstruh27 - Profil | Út 7.2.2017 7:49:24
Kde to žije - dravci
PáNÚhoří sezona 2012 10518
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
PáNBurza na přívlačové nástrahy 33421
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17













