Westin - pruty , nástrahy atd

Jak koukám, ještě tu není otázka o této zajímavé značce...
Autor diskuse: Butchi - Profil , 1.2.2017 dravci - náčiní, doplňky

Defrost1 - Profil | Pá 3.2.2017 17:51:01

Tomayo >> Jen jsem psal svůj názor, tenhle pokus už mám za sebou. Hledat to nemusíš vím jak se to dělá :-)

    Tomayo - Profil | Pá 3.2.2017 17:43:55

    Defrost1 >> ta středová osička tam není důležitá.....na toto stoupání jsem viděl úplně jednoduchý bazmek - kulatina a v ní vyfrézovaný spirálovitý žlábek....natočil na to drát, ustříhl, vytočil ven......nechce se mi to hledat

    edit: třeba MADCAT to dělá bez toho

      čolkař,zloch - Profil | Pá 3.2.2017 17:37:31

      PepanD >> jen klid důchodče,to si jen kvůli absťáku potřebuje člověk s něčím pohrát...

        Defrost1 - Profil | Pá 3.2.2017 17:36:01

        Bez té středové osičky to je špatný, navíc stoupání toho drátu musí být pravidelné. Jinak dobrý :-)

          Butchi - Profil | Pá 3.2.2017 17:32:39

          Tomayo >>
          Koho myslíš?

            PepanD - Profil | Pá 3.2.2017 17:29:20

            čolkař,zloch >> Co už zase vymejšlíš. Je to v rukou....

              čolkař,zloch - Profil | Pá 3.2.2017 16:59:30

              martcv >> tomu se říká pružnost...

                martcv - Profil | Pá 3.2.2017 16:47:45

                čolkař,zloch >> je to tam.....:-)

                  čolkař,zloch - Profil | Pá 3.2.2017 16:40:19

                  martcv >> také mi stačí pouze horní očko,upřesním v objednávce,možná bys mohl v své nabídce použít obě varianty

                    Tomayo - Profil | Pá 3.2.2017 16:32:51

                    Butchi - >> čím dřív mu dáš červenou tím dřív tu bude klid...jen pičuje a prudí a lepší to nebude

                      abcdddd - Profil | Pá 3.2.2017 16:09:29

                      Bambus... T.maniak >> dozvieme sa teda kto su ti testeri?

                        hadalicek - Profil | Pá 3.2.2017 13:56:13

                        martcv >> mě tam udělej obě:-)

                          martcv - Profil | Pá 3.2.2017 13:53:24

                          Tomayo >> nevymešlej si zase....:-)....to očko je 3x větší než u klasické jigovky...tam nacpeš 5 stringerů....:-)

                            Tomayo - Profil | Pá 3.2.2017 13:52:03

                            hadalicek >> viď. .. je šikovnej zda se :-)

                              Tomayo - Profil | Pá 3.2.2017 13:51:19

                              Mě stačí taky vrchní. ....dělám stinger se dvěma trojhaky a na konci navazce si delam ocko ktere zavliknu za to ocko co je na hlavičce ......to ocko by se mi hodillo o malicko vetsi a silnejsi možná.

                                hadalicek - Profil | Pá 3.2.2017 13:45:49

                                Tomayo >> Paráda:-)

                                  Bambus... T.maniak - Profil | Pá 3.2.2017 13:43:09

                                  doktor multiplikator >> j.sladkay - 3.2.2017 13:28:55 >> to je věc druha , je to položka 00nic , korunu za nápad . Jak říkáš :)

                                    abcdddd - Profil | Pá 3.2.2017 13:39:57

                                    Iza >> nechapem. podla mna je prave ten spodny obluk na stinger lepsi lebo ti nevadi obluk jigu. a stinger sa dava zospodu samozrejme, nie z vrchu gumy

                                      Iza - Profil | Pá 3.2.2017 13:37:11

                                      abcdddd >> vlastní zkušenost, no a navíc gumy neprospívají. Nepoužívám rybky, ale gumové nástrahy.

                                        martcv - Profil | Pá 3.2.2017 13:35:45

                                        Bambus... T.maniak >> Zkoušel jsem to s tím drátem uprostřed a nepoznal jsem rozdíl.......navíc je to voser na výrobu.....ale já dávám nerez drát 0,8mm....jestli je u originálu slabější, tak to jako opora může fungovat...

                                          Červené karty: abcdddd