- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Westin - pruty , nástrahy atd
Autor diskuse: Butchi - Profil , 1.2.2017 dravci - náčiní, doplňky
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
52x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Defrost1 - Profil | Pá 3.2.2017 17:51:01
Tomayo >> Jen jsem psal svůj názor, tenhle pokus už mám za sebou. Hledat to nemusíš vím jak se to dělá :-)
Tomayo - Profil | Pá 3.2.2017 17:43:55
Defrost1 >> ta středová osička tam není důležitá.....na toto stoupání jsem viděl úplně jednoduchý bazmek - kulatina a v ní vyfrézovaný spirálovitý žlábek....natočil na to drát, ustříhl, vytočil ven......nechce se mi to hledat
edit: třeba MADCAT to dělá bez toho
edit: třeba MADCAT to dělá bez toho
čolkař,zloch - Profil | Pá 3.2.2017 17:37:31
PepanD >> jen klid důchodče,to si jen kvůli absťáku potřebuje člověk s něčím pohrát...
Defrost1 - Profil | Pá 3.2.2017 17:36:01
Bez té středové osičky to je špatný, navíc stoupání toho drátu musí být pravidelné. Jinak dobrý :-)
čolkař,zloch - Profil | Pá 3.2.2017 16:40:19
martcv >> také mi stačí pouze horní očko,upřesním v objednávce,možná bys mohl v své nabídce použít obě varianty
Tomayo - Profil | Pá 3.2.2017 16:32:51
Butchi - >> čím dřív mu dáš červenou tím dřív tu bude klid...jen pičuje a prudí a lepší to nebude
martcv - Profil | Pá 3.2.2017 13:53:24
Tomayo >> nevymešlej si zase....:-)....to očko je 3x větší než u klasické jigovky...tam nacpeš 5 stringerů....:-)
Tomayo - Profil | Pá 3.2.2017 13:51:19
Mě stačí taky vrchní. ....dělám stinger se dvěma trojhaky a na konci navazce si delam ocko ktere zavliknu za to ocko co je na hlavičce ......to ocko by se mi hodillo o malicko vetsi a silnejsi možná.
Bambus... T.maniak - Profil | Pá 3.2.2017 13:43:09
doktor multiplikator >> j.sladkay - 3.2.2017 13:28:55 >> to je věc druha , je to položka 00nic , korunu za nápad . Jak říkáš :)
abcdddd - Profil | Pá 3.2.2017 13:39:57
Iza >> nechapem. podla mna je prave ten spodny obluk na stinger lepsi lebo ti nevadi obluk jigu. a stinger sa dava zospodu samozrejme, nie z vrchu gumy
Iza - Profil | Pá 3.2.2017 13:37:11
abcdddd >> vlastní zkušenost, no a navíc gumy neprospívají. Nepoužívám rybky, ale gumové nástrahy.
martcv - Profil | Pá 3.2.2017 13:35:45
Bambus... T.maniak >> Zkoušel jsem to s tím drátem uprostřed a nepoznal jsem rozdíl.......navíc je to voser na výrobu.....ale já dávám nerez drát 0,8mm....jestli je u originálu slabější, tak to jako opora může fungovat...
Červené karty: abcdddd
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
SoFotky ryb pouze na přívlač 107200
SoKde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
SoBurza na přívlačové nástrahy 33420
SoRare woblery - Rapala 14054
SoÚhoří sezona 2012 10520
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
. . . Úlovky na přívlač z Moravy 2
. . . Trojháčky na dravce 60
. . . Jaké bylo letošní zahájení? 65
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











