Feeder 11ft (330cm) medium, MH

Tipy na rychlý feeder s tenkým blankem v délce 330cm (11ft) bez cenového stropu.Ideálně dvojdíl (příp.3.díly).Osobní zkušenosti vítány.
Autor diskuse: herak - Profil , 19.1.2017 feeder - náčiní, doplňky

Na jaký druh feedrového prutu chytáte nejčastěji?

A) Picker6%

B) Light15%

C) Medium47%

D) Medium/Heavy20%

E) Heavy 5%

F) Heavy+6%

Od 19.1.2017 hlasovalo 118 čtenářů.

svaro - Profil | Pá 17.3.2017 20:45:23

TonyK >> Ty máš nezohnateľného diamonda 2 diel, 330???
Kde si sa k nemu dopracoval?

    skroby - Profil | Pá 17.3.2017 19:51:38

    TonyK >> omlouvat se netřeba,měřil jsem ho někdy ve středu,je to o pár řádků níž,ledaže by žena špatně držela metr 😀

      TonyK - Profil | Pá 17.3.2017 19:43:53

      skroby >> Pokud to tak skutecne je, tak se omlouvam za dezinformaci. Zejtra volam Fandovi Hanackovi, at mi ho zmeri.

        skroby - Profil | Pá 17.3.2017 19:00:44

        TonyK >> Skyline 3,3m má 168cm :)

          TonyK - Profil | Pá 17.3.2017 18:57:35

          svaro >> Nevim k cemu jsi se dopracoval, ale 154 cm je samozrejme nesmysl. Skyline v delce 330 cm je delen na dve stejne poloviny, coz teoreticky znamena, ze ma slozeny 165 cm.

          Tak a ted praxe. Zmeril jsem meho Diamonda, coz je z hlediska transportu totozny prut a ma 162 cm, vozim jej ve futrale 165 cm a je to dost na fest. Idealni futral by byl 170 cm.

            skroby - Profil | Čt 16.3.2017 5:07:42

            svaro >> nemáš za co :) nevím, popravdě jsem informace ani nehledal, jen videa na YouTube a těch tam taky moc není

              svaro - Profil | St 15.3.2017 21:22:45

              skroby >> Zas a znova díky :)
              Aj tak nechápem, že okolo toho skylinu je toľko dezinformácií. Skoro to vyzerá, že ho ani nechcú predávať :D

                skroby - Profil | St 15.3.2017 18:38:07

                svaro >> čau,tak má 168cm

                  skroby - Profil | St 15.3.2017 10:39:04

                  svaro >> snad ne,ale všechno je možný :)

                    svaro - Profil | St 15.3.2017 10:07:22

                    skroby >> hlavne aby to nebolo nad 170 ;o)
                    Díky

                      skroby - Profil | St 15.3.2017 9:56:19

                      svaro >> večer ti to změřim,ale 154cm je blbost,bude to ccam 165-170cm

                        svaro - Profil | St 15.3.2017 9:50:18

                        skroby >> Všade, kde som sa dopracoval k infu o transporte skylinu, je udávaný nezmysel (napr. 154cm - pri 330 prúte). Môžeš ešte prosím premerať najdlhší diel? Ide mi o to, či sa mi vprace do futrálu.

                          numen - Profil | Út 14.3.2017 20:36:43

                          E.T. >> dostal jsem pro děti podobně dělané vláčáky. jeden díl delší než druhý. hrozně nepraktická věc. u vláčáků obzvlášť

                            skroby - Profil | Út 14.3.2017 16:07:11

                            Petr Havlíček >> o kousek kratší je,ale nejak mi to zatím nevadilo :) se špičkou 1,5oz jsem házel 60g krmítko+ krmení a zatím v pohodě,mě se ten prut zatím líbí :)

                              E.T. - Profil | Út 14.3.2017 13:24:29

                              Petr Havlíček >> snad tomu bude brzo konec. Je to další trend v rybařině.

                                Petr Havlíček - Profil | Út 14.3.2017 13:02:08

                                skroby >> skroby, E.T. - 14.3.2017 12:28:36 >> mě se to i blbě skládá, jeden díl je kratší, než druhý, u jednoho (mám dva) jsem zlomil špičku hned prvním hodem. Jsem z nich tak trochu kyselej ...

                                  E.T. - Profil | Út 14.3.2017 12:31:50

                                  Petr Havlíček >> k čemu je to dobré? No přeci na UK styl chytání ze stehna na bedně:-) Má to i drahá Daiwa. Prosadilo si to pár jejich závodníků. Už se to nese dál.

                                    skroby - Profil | Út 14.3.2017 12:28:36

                                    Petr Havlíček >> vůbec nevím k čemu je to dobrý :)) asi k odkládání na nohu,nebo lepšímu přilnutí k předloktí při zdolávání :) ale mě to teda vůbec nevadí,jen by mohla být delší

                                      Petr Havlíček - Profil | Út 14.3.2017 12:13:14

                                      skroby >> tyhle Colmici jsem si taky pořídil, ale ta placatá rukověť mě se.re, jak psa blechy. K čemu je to dobrý?

                                        fheavy - Profil | Čt 9.3.2017 20:59:02

                                        skroby >> mne to ani neprislo jelikoz jsem kdydi mival delicky ultimate black widow 12ft/3lb a ty meli jeste delsi tam mne to tehdy uz vadilo.