Hledám Picker a vypadá to na jehlu v kupce sena :(

Zdravím všechny milovníky ultra jemného feederu. Potřeboval bych poradit nějak hledám a nenacházím. Rád bych našel nějaký picker 3m s parabolickou akcí s vrhací zátěží tak do 35gr. To by asi nebyl takový problém ale další podmínkou je aby transportní délka byla do 135cm. To znamená že to musí být dvoudíl s oddělávací špičkou při transportu. Rád bych byl aby byl co nejjemnější abych i s olůvkem o hmotnosti 7gr krásně viděl záběr. Uvažoval jsem i o prutu 3,3m ale to by už byl trojdíl a zas by se to podepsalo na akci a tuhosti prutu. Našel by se nějaký takový proutek? Ideálem byl proutek od Trabucca SYGNUM MRX-V BOMB ale ten jsem propásl a už se nevyrábí :(
Autor diskuse: Dave CZ - Profil , 16.1.2017 feeder - náčiní, doplňky

sir*ALIM - Profil | Po 16.1.2017 19:32:05

Dave CZ >> Preju dobre porizeni musim jit ahoj. V pohode nic nenamitam./pro snow :-)) /

    SNOW - Profil | Po 16.1.2017 19:30:06

    sir*ALIM >> my ho máme za 2999 :-)

      sir*ALIM - Profil | Po 16.1.2017 19:23:49

      Dave CZ >> A je vyrizeno SNOW ho ma gratuluju a tady je taky bomb http://rybarskykramek.cz/cz-detail-942560-feederovy​-prut-sygnum-mrx-v-bomb-3-0m-m.html

        SNOW - Profil | Po 16.1.2017 19:21:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Dave CZ - >> pic.. delame ted inventuru u habakuka na slovanech v Plzni a jeden posledni sygnum MRX-V bomb tam je.. takze kdybys chtel..mohu dat na shop a zitra by byl k objednaní

          Saxon - Profil | Po 16.1.2017 19:10:55

          Dave CZ >> Zdar a co tonhle prut neznam,ale parametry skoro sedí.http://www.sarfix.cz/Preston-Competition-Pro-10-ft-​Light-d14.htm

            sir*ALIM - Profil | Po 16.1.2017 19:07:14

            Dave CZ >> Taky myslim, jinak o tech proutkach se muzes pobavit s p. Jirim Ouředničkem z Black Bassu v Praze ja ho tam kupoval.

              Dave CZ - Profil | Po 16.1.2017 18:59:39

              sir*ALIM >> takove trosku chrastitko pokud to neni necim vypolstrovane. myslis ze by tyto proutky mohly byt i na FF?

                xDanielS - Profil | Po 16.1.2017 18:39:02

                sir*ALIM >> OK. Na tohle se zrovna docela dívám.

                  sven - Profil | Po 16.1.2017 18:34:33

                  Dave CZ >> nebude

                    sir*ALIM - Profil | Po 16.1.2017 18:30:20

                      sir*ALIM - Profil | Po 16.1.2017 18:27:28

                      xDanielS >> musim dodat ze ja jsem ho koupil v kam.obchode tohle jsem nasel pro inspiraci. Zkusenost s timto int.obchodem nemam.

                        Dave CZ - Profil | Po 16.1.2017 18:26:16

                        sir*ALIM >> takovy podobny uz jsem nasel taky a odradilo mne to v tom ze se to naprd sklada navazane kdyz neni ocko na spodnim dilu

                          xDanielS - Profil | Po 16.1.2017 18:22:56

                          sir*ALIM >> Nikdy bych nenakupoval na webu, kde není uveden majitel a IČO neexistuje.

                          EDIT: Aha, omluva, ičo existuje, není to firma, ale FO.

                          Prostě nemám rád weby, kde není uveden majitel :-(

                            sir*ALIM - Profil | Po 16.1.2017 18:20:49

                            Dave CZ >> neklame maji to tak.

                              Willow - Profil | Po 16.1.2017 18:19:31

                              Dave CZ >> Najdi Klub fanoušků Trabucco,tady na Mrku.Dostaneš servis o které se ti ani nezdá.Stačí se jen optat.

                                Dave CZ - Profil | Po 16.1.2017 18:18:17

                                sir*ALIM >> podle fotky na strankach to vypada ze neni ocko na dilu u navijaku ze jsou az na druhem dilu nebo ta foto jen klame?

                                  Dave CZ - Profil | Po 16.1.2017 18:15:13

                                  sven >> kdyz ma spicka prumer skoro 3,5mm nebude to moc tuhej prut?