Dalekonosné feederové pruty

Rád bych znal názor na tzv. dalekonosné pruty o délkách přes 4 m. Používáte ? Jaké s nimi máte zkušenosti ?

Nfheavy - Profil | Pá 6.1.2017 19:56:52

TonyK >> ja jsem daval pletenku jenom na xh sportexy,tam co mam taky ty ocka
ale na prut s odhozovkou pres 200 g davat 0,06 to se mne zda hoodne slaboucky,min.10ku ale spis tu 12ku,ale na odpal se 120g gripem aspon 18 i vic.

    Nrobbie - Profil | Pá 6.1.2017 19:55:59

    záděra >> Však áno, je to vec vkusu, ja ani nechcem nikoho presvedčovať, každý sme iní a to je fajn. Ja si vystačím aj na Dunaji s 3,9 feedrom.

      NTonyK - Profil | Pá 6.1.2017 19:47:19

      fheavy >> Ten special od Pipala mi to nedela, ale tam jsou velky klopeny ocka jako na kapraku a z Hardyho zbyl jenom blank :-) Beznej Hardy Marksman Extreme to ale dela a vsechny ostatni bezny pruty taky.

        Nfheavy - Profil | Pá 6.1.2017 19:43:59

        TonyK >> a to mas na hardyne uz dost velky ocka ,a presto ti to dela?

          NxDanielS - Profil | Pá 6.1.2017 19:33:57

          damoz >> Na tohle jsou fakt slabý. Jsou levný, proto tolik chvály. Já s nimi házel. Na 100g krmelec fakt nejsou.

            NTonyK - Profil | Pá 6.1.2017 19:33:24

            Willow >> Daiwa vydrzi dyl. Matrix se lip potapi, nedela to na Musove ve vlnach tak velkej pytel.

              NWillow - Profil | Pá 6.1.2017 19:30:32

              TonyK >> Matrix neznám.Ta Daiwa vyhovuje na první dobrou.
              Dan měl tenkrát čuch na dobrou pletenku.

                NTonyK - Profil | Pá 6.1.2017 19:23:43

                damoz >> Tak mi prosim napis do SZ kterej.

                  NTonyK - Profil | Pá 6.1.2017 19:22:53

                  Willow >> To je presne ono. Jak kdyz dam na Hardyny Twinpower 4000, tak mi to skoro nedela. Ale jak poziji Aero 4000, tak mi obcas do toho prvniho ocka vleti cucek pletenky. Hodne rizikove jsou prvni nahozy, takze na zacatku je lepsi dvakrat nahodit bliz s prazdnym krmitkem a teprve jak se pletenka namoci, tak se dá jít do plných, ale stejne to neni 100%.

                    Ndamoz - Profil | Pá 6.1.2017 19:22:48

                    xDanielS >> Já na něj ale četl samou chválu, ale děkuju za tvou reakci..:)

                      Nchřenovák - Profil | Pá 6.1.2017 19:22:42

                      TonyK >> zadna ,jeden vyrobce je dela:))

                        Nskroby - Profil | Pá 6.1.2017 19:22:09

                        Willow >> jo tak, špatně jsem to pochopil... Každopádně na eshopu ji mají až od 0,10mm

                          NxDanielS - Profil | Pá 6.1.2017 19:20:38

                          damoz >> Tak to na Long Shota opravdu zapomeň. Za mě Spro Cresta Berti Bovens, z dražších Daiwa Cast´izm.

                            NWillow - Profil | Pá 6.1.2017 19:17:14

                            TonyK >> Ta 0,06 Daiwa J braid8X to fakt nedělá.Ten průměr je to nejmenší na co jsem chytal,slabší ani neznám.
                            Já to měl na medium prutech a lov s mf krmítkem 30-40g bez futra.Ten průměr cívky a velikost,vzdálenost prvního očka je ten problém.Každý(i já) dal větší navi kvůli delším hodům a nebylo to ono,Daiwa freams 4000 byla zbytečně velká,stačí 3000 ka,vždyť ta pletenka je tenká tak proč velké cívky.

                              Ndamoz - Profil | Pá 6.1.2017 19:15:31

                              xDanielS >> Tak chytám i u nás na Jizeře a občas je potřeba těžky krmelec kolem 100g. To samé na Labi, někdy potřebuju chytat na 80 metrech s těžkým krmelcem a to s mím beastem asi nepůjde. Myslím to prostě všeobečně, zkrátka chci něco co mi trochu vynahradí kapráky.. :D

                                Nfheavy - Profil | Pá 6.1.2017 19:12:29

                                TonyK >> na xh jsem pouzil nejslabsi 0,12 a tech 100+ jsem s nim taky hazel,jo a odpal jsem mel okolo 0,20 vsechno j-braid,0,06 pouzivam akorat na winklepickerech ve studene vode

                                  NxDanielS - Profil | Pá 6.1.2017 19:09:29

                                  damoz >> Long Shot je hračka pro děcka. Jak těžká olova/krmelce a jak daleko je potřebuješ dostat?

                                    NTonyK - Profil | Pá 6.1.2017 19:06:56

                                    Willow >> Špatná pletenka... Pouzivam Matrix 0,08 a 0,10, Daiwa 8braid 0,10, ktera pletenka je lepsi?

                                      NTonyK - Profil | Pá 6.1.2017 19:04:41

                                      Willow >> Nemas na te pletence 0,06 problemy s cuckovanim. Pouzivam Matrix 0,08 a obcas se mi to chyti na prvni ocko u navijaku. Hodne to zavisi na pumeru civky navijaku versus prumer prvniho ocka prutu, ale kdyz jsem chytal 0,10 tak mi to nedelalo temer nikdy. Mam strach aby byla pletenka 0,06 nebo i slabsi pri silovych nahozech vubec chytatelna.

                                        Nzáděra - Profil | Pá 6.1.2017 19:04:13

                                        robbie >> Ja jen ze si rad pockam a nehodlam celou vychazku procucet na spici. Alespon u takovy dylce fee.a selekt.lovu.
                                        Dlouhy fee.prece neni jen o dalekych hodech.