Dalekonosné feederové pruty

Rád bych znal názor na tzv. dalekonosné pruty o délkách přes 4 m. Používáte ? Jaké s nimi máte zkušenosti ?

Nskroby - Profil | So 7.1.2017 20:06:28

fheavy >> jj,to je jasný,není to pro každého

    Nnumen - Profil | So 7.1.2017 20:05:54

    fheavy >> teď v změ je u vody opravdu klid a nikde nikdo:-))

      Nfheavy - Profil | So 7.1.2017 20:04:24

      skroby >> ja nejradeji chytam ryby tam kde nikdo neni,a hlavne misto si urcim sam a to je jeden z hlavnich duvodu proc ne zavody,voda ktera mne nebavi,ryby kterejch sem za zivot nachytal vagon a jeste aby mne nejaky los nebo nekdo urcoval kde mam sedet- no fuj:-)

        Nnumen - Profil | So 7.1.2017 20:01:42

        xDanielS >> dnes jsem konečně narazil na nového Bertíka. ta váha je tam opravdu špatně. měli jsme ho dva v ruce a určitě tolik neváží. je asi ještě lepší než starý. rojeť dlouhá,první očko daleko proti třeba amnésii tak o 15cm dál . jen možná mohlo být větší.

          Nskroby - Profil | So 7.1.2017 20:00:39

          xDanielS >> jasný, každý to má jinak :)

            Nskroby - Profil | So 7.1.2017 20:00:09

            numen >> no teď je na mě moc velká zima :) ale hlavně nevím o místě,kde bych v zimě nachytal hodne ryb :)

              NxDanielS - Profil | So 7.1.2017 19:58:54

              skroby >> Mě závody nebaví, ani normální, ani v hodu do dálky. Radši jdu na ryby...

                Nnumen - Profil | So 7.1.2017 19:55:01

                skroby >> já to trénuji v zimě. ikdyž teď je ta zima již dost silná. již to není ono.

                  Nskroby - Profil | So 7.1.2017 19:52:24

                  numen >> taky se o to snažím,ale těch 50m se chytalo jen na jednom kole,tak jsem to nějak podcenil... Chytání sardinek jsem ještě úplně netrenoval,tak snad ještě něco stihnu na jaře :)

                    Nskroby - Profil | So 7.1.2017 19:50:44

                    fheavy >> jasný, chápu,mě závody baví,ale ne ty v hodu do dálky :)

                      Nskroby - Profil | So 7.1.2017 19:50:00

                      xDanielS >> :)

                        Nnumen - Profil | So 7.1.2017 19:47:26

                        skroby >> já se snažím chytat stejně při běžném rybaření i na závodech.jen musíš vybrat podobné místa. jen to čudlaření mě až tolik nebaví,nemá to s běžným rybařením nic moc společného. ale i to jsem musel potrénovat. hdoně jsem potrénoval i přes zimu.

                          Nfheavy - Profil | So 7.1.2017 19:43:25

                          Willow >> zdravi to mne obcas omezuje,vyrustky na krcni pateri kdyz se ozvou pri vetsi namaze tak je ze mne odborne receno stalkerman:-)

                            Nfheavy - Profil | So 7.1.2017 19:41:14

                            skroby >> to neni o soutezeni ,prave proto nechodim na zavody,chytani pidi ryb
                            na urcenym miste v omezenym čase mezi hromadou lidi,tak takhle si rybarinu nepredstavuju.
                            I kdyz se sejdem s klukama tak je to uplne o necem jinym,:-)

                              NxDanielS - Profil | So 7.1.2017 19:40:56

                              skroby >> Nebo se naučil :-)

                                NWillow - Profil | So 7.1.2017 19:38:44

                                fheavy >> Nesmíš hlavně myslet,že zlomíš prut.To je největší omezení.Na svých 190/92 si můžu dovolit dost tedy pokud nezlobí záda,to jsem pak příbřežní čudlař.:-))

                                  Nskroby - Profil | So 7.1.2017 19:30:16

                                  fheavy >> tak to asi nemá cenu soutěžit :)

                                    Nskroby - Profil | So 7.1.2017 19:29:39

                                    xDanielS >> akorát bych si udělal ostudu :)

                                      Nfheavy - Profil | So 7.1.2017 19:29:33

                                      skroby >> presne tak,ja se vzdyky 5× do roka vyhecuju a obcas se to zadari,
                                      S kluky jako čabi nebo Dan nesoutezim,to mne za to nestoji:-)

                                        NxDanielS - Profil | So 7.1.2017 19:27:24

                                        skroby >> Přijeď na sraz....