- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
jaky navijak na medium feeder s volnobezkou nebo baitrunerem do 3000kc.
Ahoj,
chtěl bych poprosit o radu jaký naviják na medium feeder s baitrunerem nebo volnobežkou byste doporučili při dnešních možnostech trhu? Max krmítka 50g, při vlasci 0,20mm kmen. Naviják s přední brzdou nechci. Děkuji za odpovědi.
chtěl bych poprosit o radu jaký naviják na medium feeder s baitrunerem nebo volnobežkou byste doporučili při dnešních možnostech trhu? Max krmítka 50g, při vlasci 0,20mm kmen. Naviják s přední brzdou nechci. Děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: Battlecat - Profil , 7.12.2016 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
9x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 15:10:51
E.T. >> tak neni to ciste zelena,je to takovy tmavsi jak olivova,nikdy jsem nad tim az tak nepremyslel,ta fotka z toho webu je dost blba
Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 14:55:34
E.T. >> ja jsem ho kupoval uz pred asi 4-5lety na slovensku na dovolene a vysel pod 2 taci.jestli teda mluvime o tom stejnym.
NE.T. - Profil | Ne 11.12.2016 14:45:52
fheavy >> ten Sportex futrál je pěkněj ale 3000 táci bych za něj nedal teda:-)
Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 14:44:19
E.T. >> navijaky mam teda dany na heftech ,a ostatni dily vedle v puvodnim obalu
Futral tvrdej sportex 2 komory,kazdej prut zvlast,a bocni kapsa na podberakovou tyc a vidlicky .
Futral tvrdej sportex 2 komory,kazdej prut zvlast,a bocni kapsa na podberakovou tyc a vidlicky .
NE.T. - Profil | Ne 11.12.2016 14:39:35
fheavy >> to jsem na tom stejně jako Ty. Já je mám ještě v tvrdém futrálu od Korumu. Navijáky mám v batohu v polstrovaných obalech. Navazuji vždy až u vody. Těch 10-15 minut mě už nezabije.
Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 14:35:09
E.T. >> jo a jeste jedna spicka pred 2 roky na shimano aernos LC nesl jsem navazany prut asi 200 m na rece,kdyz jsem ho rozdelaval tak mne bocni prives z umele hmoty cvrknul o spicku stala mne pres raven 540 kc.a to je asi vsechno co se mne stalo za mou feeder karieru cca 12-15 let.Navazany feedery nenosim krome dvou dvoudilu boat feeder.
Ostatni navazuju vzdy bez vyjimky u vody,navazce mam udelane dopredu.takze chvilka zdrzeni ktera mne vubec nevadi.
Ostatni navazuju vzdy bez vyjimky u vody,navazce mam udelane dopredu.takze chvilka zdrzeni ktera mne vubec nevadi.
NE.T. - Profil | Ne 11.12.2016 14:16:11
fheavy >> mě to vzal asi kapr na brambor tak jsem se lekl že jsem zasekl vlasec se přetrhl. Napružený prut se v sekundě narovnal a špička letěla.........:-))
Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 14:13:00
E.T. >> ja o rybu kdysi davno pod brehem mne po zdolane parme vypalil sumec no a ja sem podvedome cukl dozadu,asi je kasny jak to dopadlo ?!:-)
Upadl mne sportex na kamenym brehu nastesti jen na ocko ,odrenej a otukanej kov ocka ,jinak nic.
Snazim se taky davat vzdy pozor.spicky nelamu a pruty taky ne.
Upadl mne sportex na kamenym brehu nastesti jen na ocko ,odrenej a otukanej kov ocka ,jinak nic.
Snazim se taky davat vzdy pozor.spicky nelamu a pruty taky ne.
NE.T. - Profil | Ne 11.12.2016 14:05:03
fheavy >> když se tak zamyslím........tak mi vlastně nikdy žádný prut neupadl. Jen jsem přišel o jednu špičku při záběru asi od kapra tak 1m pod nohama to byl mazec:-)) Špička letěla do půlky řeky.
NE.T. - Profil | Ne 11.12.2016 14:02:18
Bacha >> joo tohle jsi myslel jo to asi tak bude. Píšou tam i něco o lepší přepravě když je to sundaný. Za ty peníze to bude slušná rákoska. Mám celou řadu původního Greyse G-Tec a za nic na světě bych neměnil.
Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 14:01:08
E.T. >> pravdou je ze kdyz du do nejakyho horsiho kamenityho terenu tak tournamenty radeji neberu,ale jinak je vyuzivam ze vsech nejvic,je fakt ze su u nich daleko pozornejsi ale zas to vyvazi ten komfort pri chytani :-)
NBacha - Profil | Ne 11.12.2016 13:59:39
E.T. >> Na fotce mi připadá rukojeť ze dvou dílů. Cca 15cm od spodku je takový kovový kroužek. K čemu by tam jinak byl? Viděl jsem feeder prut s našroubovanými závažími v patce rukojeti pro vyvážení navijáku.
Nfheavy - Profil | Ne 11.12.2016 13:56:59
E.T. >> ja napodobne zatim jsem nic reklamovat nepotrboval,nakonec vlastne tu nejdrazsi sestavu mam taky puvodem z uk,jenom sem chtel vedet jak to probiha kdyz se neco stane :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NKorum - vše kolem téhle značky9590
NPickermánia-ultra light fishing49055
NPreston - vše kolem této značky.4055
NFeederařina na řece64304
NS feederem na kapry96912
NMethod feeder a vše kolem něj40291
NJaky obal na pruty?120
NPelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
NTimár Mix vnadicí směsi1351
NLov dravců na feeder849
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ÚtNFeederařina na řece 64304
ÚtNPickermánia-ultra light fishing 49055
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...












