- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Výber navijaku k jemnemu prutu
navijak č1. http://www.aliexpress.com/item/12-1-BB-Spool-Spinning-Reel-1000-Series-Aluminum-Carp-Fishing-Reel-5-2-1-Molinete/32478001511.html?spm=2114.10010108.1000013.20.6AozSN&scm=1007.13339.33317.0&pvid=3702d723-1a1b-4794-9e8e-c55547aeaa90&tpp=1
navijijak č. 2 velikost 2000 http://www.aliexpress.com/item/SeaKnight-2015-New-Quality-CM3000-4000-14BB-5-2-1-Metal-Spinning-Fishing-Reel-Carp-Fishing/32296344509.html?spm=2114.01010108.3.89.vvHGNl&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_3_10057_10056_10055_10037_10049_10033_10059_10032_10058_10017_405_404_10040_10060_9973,searchweb201603_8&btsid=7b062979-4fc0-4815-979e-484494b79a7f
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 3x v ignorovaných.
Nminoq - Profil | St 27.7.2016 22:11:40
http://www.aliexpress.com/item/2015-abu-garcia-rod-1-98m-cheap-casting-spinning-fishing-rod-99-carbon-fiber-fishing-rod/32365392243.html?spm=2114.10010108.1000013.3.jxvhOq&scm=1007.13339.35814.0&pvid=580f3aa6-16a9-4e0e-86b4-dbcf60fe0966&tpp=0
Nnofish - Profil | St 27.7.2016 13:30:51
Nnofish - Profil | St 27.7.2016 13:29:38
Nnofish - Profil | St 27.7.2016 13:26:39
Proč budu kupovat tady karabinku za 2Kč, když tam ji mám za 0.3 Kč a kvalita je stejná?
Naviják, který prodává (vybráno namátkou) Mikado, myslím, že pod názvem Rotunda, jsem viděl už rok před tím v číně asi za 1/4 ceny toho se "značkovým" nápisem :-) Přívlačák z Číny jsem měl v ruce, nevěřím, že u nás seženeš podobný, za 400 co stál tam ten.
Je mi jasné, že se člověk musí smířit s tím, že se reklamace nevyplatí, už kvůli ceně dopravy do Číny.
Na druhou stranu a nemám to ověřeno, není problém si tam vybrat zboží, nechat si natisknout své logo, v případě třeba toho navijáku dostaneš při velkém odběru nějaké procento kusů právě na ty případné reklamace. Věřím, že třeba Shimano si tam dá vlastní požadavky, dodá dokumentaci a nechá si výrobek udělat na zakázku a ohlídá si to. Na druhou stranu vidím, kolik věcí z Asie má jen natištěnou značku a prodává se tady. V elektronice je to krásně vidět - třeba dnes moderní chytré hodinky s androidem. Je pravda, že u nás za pětinásobnou cenu dostaneš alesoň češtinu a záruku. Tu ti dává i Číňan, ale nevyplatí se to tam posílat.
Navijáku za 300 bych se nebál, 300 utratím za blbosti co vůbec nepotřebuji, když zajdu do obchodu. Ono je to třeba 6 dovozových piv :-) Za 2000 bych tam naviják asi nebral, ale zase když vidíš recenze na youtube hlavně rusáci jich tam mají dost...
Přidám kuriozitu. Nedávno tu běžela reklama na "uzavřenou pánvičku" z nějakého top kaprařského e-shopu. Cena přes 1000Kč. Dal jsem odkaz na Mrk, dívám se a prodejce už má ty největší vyprodanou (včetně náhradního těsnění jako bonus, což na českém shopu myslím nebylo. Je to náhoda, nebo to fakt byli čeští blázni, kterým se to líbí, ale nedají za to třeba 1500, za 400 by to brali hned? Přitom by se za 400-500 mohla prodávat i u nás. Musel by je tam nějaký obchod nakoupit v tisících kusů, dostal by se na cenu 250/kus i se clem a dph, dal si 100% marži a hotovo. Jenže i nás je na všechno spousta obchodů, potřebují se uživit a tak si nechají vyrobit výrobek za 200 a prodávají ho za 1000. - to ber jenom jako takovou myšlenku. Trošku se okrajově pohybuji v obchodě a občas slyším jaké jsou u různého zboží, co denně kupuješ,marže prodejce. Ne zase všude a ve všem. Nechci tvrdit, že je to tak všude, nejsem obchodník a nemám zas takový přehled.
Nperch2 - Profil | St 27.7.2016 13:02:25
Možná jsem naivní jak tady někteří píšou, ale věřím, že minimálně většina rybářských firem má nějakou výstupní kontrolu kvality, to tady asi nehrozí, Z mého pohledu zbytečné riziko. Jinak velikost bych volil 2000 - tu evropskou ;).
NBorek-kerob - Profil | St 27.7.2016 12:14:50
Fabrik vyrabejicich navijaky v Cine neni zas tolik, takze spousty "znackovejch" navijaku je ze stejny fabriky jako ty na aliexpressu, vyrobeno na stejnejch strojich stejnejma lidma. Myslet si, ze pokud na to nalepim treba Okuma, stane se z toho neco lepsiho, je trosku naivni.
NPalusko - Profil | St 27.7.2016 9:07:32
Ked nejaka znacka nakupuje v cine alebo si tam da nieco vyrabat, urcite dba na to aby to bolo funkcne a aj na pouzite materialy, aby to nemusela rad radom vsetko reklamovat. V absolutnej vecsine pokia nejde o najlacnejsie modely spolocnost dodava aj technologiu, vyvoj a dba na kontrolu kvality, cinani su len lacna pracovna sila s priaznivymi danovymi podmienkami v krajine.
Na druhej strane ako tu spomenul kolega za tie peniaze nebude nikoho mrziet ak to po case vyhodi a mozno nakoniec trafi celkom zaujimavy vyrobok s ktorym bude spokojny.
NJarda Š. - Profil | Út 26.7.2016 23:04:41
Nnofish - Profil | Út 26.7.2016 18:37:21
Nevím, ale já už fakt hodně vecí na našich e-shopech našel v číně, za naprosto jiné ceny. Nebudeme se bavit o 100% rozdílu v ceně, to je naprosto nic. Proč by měly být navijáky něco jiného?
Možná to nebude mít tak úžasnou brzdu nebo to taky překvapí....Sám jsem chtěl nedávno jeden koupit. V nabídce stovky kusů, různých velikostí, oproti jiným prodejcům lepší cena. Ze dne na den vyprodáno - kde se za měsíc, dva, půl roku objeví? Tropic? Braunstar? Mivardi? .....
Nherak - Profil | Út 26.7.2016 17:12:32
NBorek-kerob - Profil | Út 26.7.2016 16:49:35
Nminoq - Profil | Út 26.7.2016 16:40:41
a prút za 75€ z číny nikdy, najskôr dajú vysokú cenu, potom zľavu a keď ich nepopredajú dajú ešte nižšiu s dopravou zadarmo, čo som pokúpil nikdy nezodpovedalo vyobrazeniu a popisu, vždy o triedu nižšie,
NPalusko - Profil | Út 26.7.2016 15:36:30
NPalusko - Profil | Út 26.7.2016 15:36:30
NS&F - pescador - Profil | Út 26.7.2016 14:58:35
Ncechura09 - Profil | Út 26.7.2016 14:24:21
Jednou budeš potřebovat házet dál ať už plandy na duháky na stojáku, jednou malý rotačky, potřetí třeba twistry na 0,8g hlavičce, osobně bych se nabál velikosti 3000, 2000 je minimum.
NJarin - Profil | Út 26.7.2016 8:55:03
Naleš vavřina - Profil | Út 26.7.2016 6:10:49
p.s.: Ale ty vybrané navijáky vypadají úděsně oba, žádná elegance nebo "duše" navijáku.
NGigi1893 - Profil | Út 26.7.2016 3:58:38
NJarda Š. - Profil | Út 26.7.2016 2:17:35
NGigi1893 - Profil | Út 26.7.2016 0:54:13
Kde to žije - dravci
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
7:44NBurza na přívlačové nástrahy 33417
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....












