- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
UL naviják na přívlač
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nglaza - Profil | Pá 6.4.2018 8:56:27
Nrybomil - Profil | Pá 6.4.2018 6:47:30
Bral jsem čínský, ty 13 + 1 ložisek ( víc ložidek není víc adidas ), vel. 3000 za těch 11 ojro hned 2 ks v srpnu 2017, přišly přesně na den kdy to ebay avizoval. Zatím jedou ok.
NSteyr6554 - Profil | Čt 5.4.2018 20:29:57
Nmalenak - Profil | Čt 5.4.2018 20:28:21
NBorek-kerob - Profil | Čt 5.4.2018 20:23:52
Nmalenak - Profil | Čt 5.4.2018 19:59:34
NBachy - Profil | Čt 5.4.2018 19:04:43
NPurista - Profil | Čt 5.4.2018 15:33:55
Ahoj, četl jsem si tady diskuzi o UL a vy jste tu napsal to s tím čínským šuntem, což samozřejmě platí a máte v tom pravdu. Ale teď v týdnu mi přišel z aliexpressu navi, čistokrevný číňan. Je to ale celokov, serie co se prodává na mořský rybolov - tedy vše nerez nebo asi pochrom. Koupil jsem si 5000 velikost s kulatou rukojetí a musím říct, že je to pecka. Dělají ho od 2000 do 5000. Došel za asi 3 týdny bez cla! Klička se otoči bez pomoci jen svou vahou, navi s ní jde takhle i roztočit. A když do ní silně drbnu, tak se dotočí po cca 11-12 plných otáčkách dokola. Pokud pokukujete po nějaké Číně, tak ho zkuste. :)
https://www.aliexpress.com/item/KastKing-Kodiak-Saltwater-Spinning-Reel-Full-Metal-Body-10KG-Drag-Boat-Fishing-Reel-with-11-BBs/32690958637.html?spm=2114.search0104.3.1.3841460eBbsJdl&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10152_10151_10065_10344_10068_5722815_10342_10343_10340_5722915_10341_5722615_10697_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10302_5722715_10059_10534_308_100031_10103_441_10624_10623_10622_5722515_10621_10620,searchweb201603_28,ppcSwitch_5&algo_expid=5986e8af-4015-43e0-9777-f988ce3ff365-0&algo_pvid=5986e8af-4015-43e0-9777-f988ce3ff365&priceBeautifyAB=0
Nhanyking - Profil | Čt 5.4.2018 13:06:50
Nmartcv - Profil | Čt 5.4.2018 11:45:29
Nmartcv - Profil | Čt 5.4.2018 11:42:17
NBachy - Profil | Čt 5.4.2018 8:14:53
Nrybomil - Profil | Čt 5.4.2018 8:05:24
nejlevnější je asi tenhle
http://www.petdar.cz/CISTENI-NAVIJAKU-a4_2.htm
takže od cca 200 do cca 700 podle typu a velikosti roláku. Možná znáš jiný servisáky ???
roláček na UL co pořídím nový za 11 ojro čistit / servisovat rozhodně dávat nebudu :§)
na vláčku mám cca 8 roláků různých velikostí a provedení, nejvíc na L , některý natočí 100 - 150 prutohodin, podle toho jak který zrovna beru, ten na XXL vláčku tak 3 - 8 prutohod. / rok
servis na těch mých levných si dělám sám asi 30 let, zatím fungujou všechny jakž takž u těch hodně jetých až po super u těch skoro nových.
Vím o borcovi co vytáhnul někde z popelnice levný ABU 501, skřípe a vrže mu to v tom ukrutně, brzda jedině natvrdo, vakl obrovský a jede s ním pstruhařinu cca 10 let a jak se panečku tváří spokojeně že ho má. Chtěl abych mu ho promazal, odmítl jsem řkouc, že šroty nedělám, bo nevím, jestli bych to vůbec složil zpět... A podobných vehiklů nám dříve nosili do prodejny vícero.
Je to o prioritách každýho soudruha. Někdo prokouří za 100 - 200 CZK denně, ale je mu líto těch
60 - 90 CZK za poštovné....
Nmalenak - Profil | Čt 5.4.2018 7:50:55
NBachy - Profil | Čt 5.4.2018 7:15:44
Nhanyking - Profil | Čt 5.4.2018 0:01:52
Npetrikveprik - Profil | St 4.4.2018 22:23:03
NBachy - Profil | St 4.4.2018 18:00:55
Nmartcv - Profil | St 4.4.2018 16:06:44
Npetrikveprik - Profil | St 4.4.2018 15:29:13
NPedro1 - Profil | St 4.4.2018 15:28:13
Nrybomil - Profil | St 4.4.2018 15:01:07
Npetrikveprik - Profil | St 4.4.2018 14:30:54
Jestli tě zajímá konrkétní naviják, tak to nebyl žádný high end model - odrovnal jsem nějaké spro 2000 (urban či cosi takového). Za dvě sezony, což bylo cca 60vychazek. Rex mi kdysi vydržel víc :-))
NPedro1 - Profil | St 4.4.2018 14:06:53
NEsox 2 - Profil | St 4.4.2018 13:39:58
NHamon - Profil | St 4.4.2018 13:04:57
A bojim sa, ze aj ked by som dal niekomu echo, tak by mu to bolo na trt.
Kazdopadne v casoch davno minulych so zadnou brzdou som nemal problem robit rozborku a zborku s paradnym chodom.
NHamon - Profil | St 4.4.2018 12:34:00
Nmartcv - Profil | St 4.4.2018 11:58:45
NBachy - Profil | St 4.4.2018 11:15:30
Nmartcv - Profil | St 4.4.2018 10:30:44
Nrybomil - Profil | St 4.4.2018 10:22:43
NHamon - Profil | St 4.4.2018 10:13:30
NEsox 2 - Profil | St 4.4.2018 9:25:54
NBachy - Profil | St 4.4.2018 9:24:38
Nrybomil - Profil | St 4.4.2018 9:08:28
NBachy - Profil | St 4.4.2018 9:04:51
Naleš vavřina - Profil | St 4.4.2018 8:38:57
NBachy - Profil | St 4.4.2018 7:38:57
Naleš vavřina - Profil | St 4.4.2018 6:42:36
NBachy - Profil | Út 3.4.2018 7:43:50
NBachy - Profil | Út 3.4.2018 7:28:21
Nhanyking - Profil | Út 3.4.2018 0:13:45
Nrybomil - Profil | Čt 21.7.2016 11:05:57
Nbowman - Profil | St 20.7.2016 17:45:36
Nosprey - Profil | St 20.7.2016 15:12:21
A moji svěřenci z kroužku kdysi chytali s neskutečným šrotem - a jak chytali!
Mám i navijáky, jež by mohly být vnímány jako drahé. Ale rybám je to jedno. Pokud to obstojně chodí i brzdí a moc se to nemotá, tak se dá lovit s kdečím.
Oba víme, že je to spíš o pocitu a o radosti z pěkného cajku a už kolem těch 2000 i níž se sežene naprosto dostačující strojek.
Pak je tu věc životnosti při větším zápřahu, ale to není případ lehké vláčky, o níž je tu řeč.
Nšrot - Profil | Po 18.7.2016 22:49:26
http://www.hanackyrybar.cz/www-centrum-rybareni-cz/9-TECHNOLOGIE-NAVIJAKU-A-PRUTU/51-MAG-SEAL-magneticke-uzavreni
naviják sem loni vymáchal v řece aspoň 20* a nic mu neni, takže asi jen reklamní věc z nasa, když to nechceš ráchat v moři
Ntencotančísesmáčky - Profil | Po 18.7.2016 22:05:58
Naleš vavřina - Profil | Po 18.7.2016 21:54:02
Nnofish - Profil | Po 18.7.2016 20:57:27
Nbowman - Profil | Po 18.7.2016 20:54:46
Npoldeci - Profil | Po 18.7.2016 20:50:45
mozno zalezi vo vyrobe ako to daju dokopy lebo u inych typov mi to nikdy nerobilo,aspon nie tak aby som si to vsimol a sa samonasieral
NBláža - Profil | Po 18.7.2016 20:03:45
Proto to vůbec neřeším, ruka to automaticky vyřeší bez nějaké prodlevy...
Nalžběta - Profil | Po 18.7.2016 20:00:40
Kde to žije - dravci
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
7:44NBurza na přívlačové nástrahy 33417
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
NOVINKA na CHYTIL.cz - plovoucí kouřové boiliesZa 179 Kč
Plovoucí boilies SMOKE POP-UP o pr. 15 mm, které po dopadu do vody okamžitě vytváří silný kouřový, mrakující efekt. Ten funguje jako vizuální magnet a dokáže pracovat až 24 hodin. 3 barvy - 6 příchutí. Více na www.chytil.cz
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17























