- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Woblery z Decathlonu
Mate skusenosti? Vo vode funguju a chytaju? Minule som si ich obzeral a spracovanie nevyzeralo bohvieako. Kazda strana rybky bola inak farbou nastriekana.
Autor diskuse: aguirre - Profil , 5.7.2016 dravci - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
15x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
Nspondik - Profil | Ne 24.7.2016 14:55:22
a v brněnským decatlonu něco je? abych se tam nehnal zbytečně?
NNeznaboh:-D - Profil | Pá 22.7.2016 21:56:56
radjanys >> bud to byly 12 ft 3.25 lbs nebo 13 ft 3.75 lbs
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 21:54:58
Neznaboh:-D >> pamatuješ na ty 3.5lb pruty v akci? Taky nebyly špatné
Naguirre - Profil | Pá 22.7.2016 21:16:24
Tak som skusal vcera woblery z Decathlonu. Voda zakalena, bez zaberu, ale pohyb mali bezchybny. Skusal som aj original Meppsku, ta sa nechcela tocit:-)
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 21:05:44
Neznaboh:-D >> co se dá delat! Nechceš si tam udělat brigádu? Nee na ten post berou pouze mladé a sportovce. Hi hi
N1975 - Profil | Pá 22.7.2016 19:04:39
Hradci kralove to zacina byt taky vybrany v tech vlacecich nastrahach
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 18:26:03
nofish >> přesně! Pruty na vlačku byly good. Ale časy kdy ten obchod otevřely jsou nenávratně pryč!
Nnofish - Profil | Pá 22.7.2016 18:22:15
radjanys >> to je ti prd platné, když půlka věcí co chci je už i na webu "vyprodáno" :-) Kdyby probrali a vyházeli tyhle nabídky, je tam toho půlka. Je to škoda. Kdysi tam měli spoustu věcí na přívlač, woblerů hromadu, pruty... to jsou věci, co na webu nevyberu.
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 18:13:39
nofish >> u rybariny je Mladá princezna která ví prd. Ojednaji ti vše ale je toho Malo na vyzkoušeni na miste. Já si v týdnu koupil ty gumové prsačky a rotačky na zkoušku.
Nnofish - Profil | Pá 22.7.2016 18:06:39
radjanys >> Takže Ostrava odpískána? ... Oblečení z loveckého a rybařiny taky ne?
V Ostravě to bylo po otevření super a pak to pořád zmenšovali a zmenšovali... teď už tam mají jdnu uličku bordelu, co asi nikdo nechce ukrást.... Psal jsme to na Mrku už kdysi. Neměli tam nikoho kdo by o rybařině něco věděl a tak to vypadalo, lidi jim tam spoustu věcí rozkradli.
V Ostravě to bylo po otevření super a pak to pořád zmenšovali a zmenšovali... teď už tam mají jdnu uličku bordelu, co asi nikdo nechce ukrást.... Psal jsme to na Mrku už kdysi. Neměli tam nikoho kdo by o rybařině něco věděl a tak to vypadalo, lidi jim tam spoustu věcí rozkradli.
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 18:03:36
nofish >> tak tam vubec nejezdi. Nic z rybařiny tam nenajdeš;(
Čtenáři této diskuse také sledují
NBurza na přívlačové nástrahy33409
NLov na vyvěšenou - nové téma4050
NFotky ryb pouze na přívlač107182
NNejpodivnější úlovky na přívlač / rybku ?434
NKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb...159964
NVýroba jigových hlaviček a dalších vláčecích nástrah1608
NRare woblery - Rapala14053
NJaký kajak vybrat58
NDaiwa Certate vs Shimano Twin Power552
NVýroba woblerů31008
Živě na MRK.cz
Kde to žije - dravci
9:09NFotky ryb pouze na přívlač 107183
9:03NBurza na přívlačové nástrahy 33410
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNDivoký potočák nebo granulák? 57
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚhoří sezona 2012 10514
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.













