NLauri - Profil | Ne 25.9.2016 22:10:25
Pokud je někde dravec, který bude lovit, tak myslím,že je úplně jedno jestli skočí po wobleru z Decathlonu nebo po Rapale, která je xkrát dražší. Už několikrát jsem díky takovým noname wobům nevyhořel. Dravec zaútočí na nástrahu která se mu líbí a ne na nápis Salmo nebo Rapala
Nkkki - Profil | St 21.9.2016 16:00:22
Zatím nezkoušel, ale chystám se prověřit a to pořádně. Na jedné dříve oblíbené vodě kde štika stála tam kam jsi hodil, byla, je a bude tráva... no prosě bordel.Tak je zkusím protože tam se na každou nástrahu něco nabalilo, až zkusím dám vědět.
Nrybomil - Profil | Út 20.9.2016 11:43:10
kkki >> pevnost mi přišla Ok.. tedy žádnou obr fišli jak duháka, / bazénovýho potoučmena + - 45 jsem na to zatím nevytáh. Mám jen ty 2 g
Zkoušel jsi je s tím plastikovým nesmyslem proti zachytávání bordelu, funguje to ???
Nkkki - Profil | Ne 18.9.2016 14:31:10
Řízek 5,125 >> 4 kusy v balení a cena od 39 kč a jinak jsou safra ostrý stejně tak ostrý jako ownery ale s pevností ještě nevím, ale měly by držet.
Nkopecek - Profil | Ne 18.9.2016 12:06:48
chytám na ně tlouště a fungujou
Nnofish - Profil | Ne 18.9.2016 11:44:35
u x a >> jo, už jsme to našel. Na cenu v obchodě, to ujde.
Nu x a - Profil | Ne 18.9.2016 11:33:00
nofish >> cca 40kč
Nnofish - Profil | Ne 18.9.2016 11:29:22
SamotCZE >> Levné se ti to zdá jenom proto, že jsi zvyklý na naloobchodní cny šňůr u nás (2Kč+ - nekonečno). Zkus a uvidíš, já chytám na šňůry za 0.6Kč....
Nu x a - Profil | Ne 18.9.2016 11:20:58
Řízek 5,125 >> 4
Nkubsta - Profil | Ne 18.9.2016 11:18:40
Řízek 5,125 >> pouzivam jejich 12g jigovky a v pohode. Pouzivam je se snurou a jeste jsem zadnej neohnul
NŘízek 5,125 - Profil | Ne 18.9.2016 10:56:42
kkki >> co ty jigovky, stojí to za to?kolik jich je v baleni?
NJettys - Profil | Ne 18.9.2016 10:34:12
Na woblerech je potreba vymenit trojhacky, jsou dost nekvalitni
Nrybomil - Profil | Ne 18.9.2016 8:17:09
Předvčera 2 štiky na vobler z Deca. Pokud to funguje aspoň z 50% jak má | je očekáváno, těch 50% k tomu je prezentace nástrahy a výběr lovného místa. Když je cena 4 ks za cenu 1 ks rapaly , tak to se to trhá s radostí...
Nkkki - Profil | Ne 18.9.2016 7:53:57
SamotCZE >> No jo včera to jelo.
NSamotCZE - Profil | So 17.9.2016 14:47:52
Nejake zkušenosti s jejich šňůrou na privlač? Zdá se mi to nějak levné (cca 230kč), ale možná to za vyzkoušení stojí
NInženýr - Profil | Čt 18.8.2016 23:14:39
panové woby jsou slušný, ten oranžový supr.
a plechy-rotačky vel. 3, silver, gold ty lítají a chytají.
sice menší rybky céčka a štíhlata 50-60,ale teprve to v září říjnu začne!!!!!!!!!!!
a cena plechu 26:) - stejně ze stromu rákosí rvu ven
Ngroovy - Profil | Čt 18.8.2016 15:22:40
Já si kupuju občas v Decathlonu návnady a příjde mi, že na ně mám větší úspěch než na rapalu. Budu muset zase něco dokoupit :) Malé woblery na pstruhovce docela vládnou a na MP taky chytaj
Nrybomil - Profil | Čt 18.8.2016 14:58:42
radjanys >> rotny č. 1 chytám od tý doby co se v Deca objevily. Fungujou, spíš na rychlejší tahání. výhodou je možnost výměny 3háku, což málokdo ví. za ty prachy dobrý ( pokud nejsi echt náročnej ) a hlavně tam kde se trhá. nevidím rozdíl v počtu záběrů / ryb u mě a u kolegy s mepps... možná je to i rukama ?????????,
Nkkki - Profil | St 17.8.2016 16:17:26
radjanys >> Zkoušel jsem jedničky a úplně v klidu.
Nvenca1 - Profil | Po 25.7.2016 15:23:28
SamotCZE >> Si objednej co chceš z eshopu.
NSamotCZE - Profil | Po 25.7.2016 14:30:58
radjanys >> Takže v centru vůbec nic? Jakože, chybí celé oddělení nebo nedoplňují?
Nnofish - Profil | Ne 24.7.2016 20:28:38
Kentaur >> U mě se to nedá posoudit. Už mi tečou i 6mm Behry po dvou jarních sezónách. Ale normální člověk v tom nechodí kilometry (dost kilometrů) potokem, neleze křovím, blátem, nejede autem.... :-)
Myslím si, že hodně dlouho. Minimálně stejně jako jakékoli jiné, z těch obyčejných. Na druhých jsem vylepil rozkrok, když už byly švy hodně vytahané a protékalo to a od té doby drží pořád.
NKentaur - Profil | Ne 24.7.2016 20:25:00
nofish >> jo to je pecka.Jak dlouho vydrzej?
NKentaur - Profil | Ne 24.7.2016 20:23:55
radjanys >> ok.Pak napis jestli netecou,dik.
Nnofish - Profil | Ne 24.7.2016 20:21:10
Kentaur >> Mě ses neptal. Ale měl jsem dvoje. Jedny tedy ještě mám. Nevidím rozdíl, oproti jiným až na cenu, pokud třeba trefíš výprodej. 3mm za 1100 byla třeba fakt super cena.
Nradjanys - Profil | Ne 24.7.2016 19:56:45
Zkouška pouze na sucho. Zevnitř i z venku vyztužene kolena. Matroš vypadá solidně. Zatím jenom tak.
N1975 - Profil | Ne 24.7.2016 19:19:32
Ja okukoval ty boty a vypadaji slusne za ty prachy
NKentaur - Profil | Ne 24.7.2016 19:15:09
radjanys >> Co ty prsacky? Taky jsem na ne koukal.
Nradjanys - Profil | Ne 24.7.2016 18:04:09
nofish >> jsou připravené. Ale není vůbec čas.
Nspondik - Profil | Ne 24.7.2016 14:55:22
a v brněnským decatlonu něco je? abych se tam nehnal zbytečně?
Nnofish - Profil | Ne 24.7.2016 14:49:01
radjanys >> na rotačky jsem chytal dost. V pohodě.
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 22:01:12
Neznaboh:-D >> ty 3.75. Škoda ten vlačak už nemáš co?
NNeznaboh:-D - Profil | Pá 22.7.2016 21:56:56
radjanys >> bud to byly 12 ft 3.25 lbs nebo 13 ft 3.75 lbs
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 21:54:58
Neznaboh:-D >> pamatuješ na ty 3.5lb pruty v akci? Taky nebyly špatné
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 21:28:50
Nezkoušel někdo trpytky z decathlonu?
Naguirre - Profil | Pá 22.7.2016 21:16:24
Tak som skusal vcera woblery z Decathlonu. Voda zakalena, bez zaberu, ale pohyb mali bezchybny. Skusal som aj original Meppsku, ta sa nechcela tocit:-)
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 21:05:44
Neznaboh:-D >> co se dá delat! Nechceš si tam udělat brigádu? Nee na ten post berou pouze mladé a sportovce. Hi hi
NNeznaboh:-D - Profil | Pá 22.7.2016 20:52:12
1975 >> ahoj jenze v Ove je to na pytel uplne cele...
N1975 - Profil | Pá 22.7.2016 19:04:39
Hradci kralove to zacina byt taky vybrany v tech vlacecich nastrahach
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 18:26:03
nofish >> přesně! Pruty na vlačku byly good. Ale časy kdy ten obchod otevřely jsou nenávratně pryč!
Nnofish - Profil | Pá 22.7.2016 18:22:15
radjanys >> to je ti prd platné, když půlka věcí co chci je už i na webu "vyprodáno" :-) Kdyby probrali a vyházeli tyhle nabídky, je tam toho půlka. Je to škoda. Kdysi tam měli spoustu věcí na přívlač, woblerů hromadu, pruty... to jsou věci, co na webu nevyberu.
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 18:13:39
nofish >> u rybariny je Mladá princezna která ví prd. Ojednaji ti vše ale je toho Malo na vyzkoušeni na miste. Já si v týdnu koupil ty gumové prsačky a rotačky na zkoušku.
Nnofish - Profil | Pá 22.7.2016 18:06:39
radjanys >> Takže Ostrava odpískána? ... Oblečení z loveckého a rybařiny taky ne?
V Ostravě to bylo po otevření super a pak to pořád zmenšovali a zmenšovali... teď už tam mají jdnu uličku bordelu, co asi nikdo nechce ukrást.... Psal jsme to na Mrku už kdysi. Neměli tam nikoho kdo by o rybařině něco věděl a tak to vypadalo, lidi jim tam spoustu věcí rozkradli.
Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 18:03:36
nofish >> tak tam vubec nejezdi. Nic z rybařiny tam nenajdeš;(
Nnofish - Profil | Pá 22.7.2016 17:12:51
SamotCZE >> tam rybarinu totalne zlikvidovali. O nicem. Ale nebyl jsem jeste v novem, v centru.
NSamotCZE - Profil | Pá 22.7.2016 15:44:05
Nadšený jsem jel do Ostravské pobočky pro své první nástrahy na novou výbavu a teda totálně vybráno. :-( Z nouze jsem vzal aspoň dva woby a dvě gumy na zkoušku. Je Škoda, že se jim to ASI nevyplatí doplňovat trochu více.
Nextom - Profil | St 13.7.2016 17:42:28
od tohoto prodejce beru víc jak 98% woblerů, nikdy nebyl problém jak s dodáním - cca do 14dní tak s chodem nástrah , avšak doporučuji raději brát ty, u kterých má videoukázku chodu v bazénku...
https://www.wlure.com/NRoh1!ck - Profil | Út 12.7.2016 12:37:45
rybomil >> už mě opravili ... blbě jsem to napsal, chtěl jsem napsat vyhýbání plíšku u lopatky.
Jinak k těm rotačkám z dálného východu, ještě jsem na žádné srovnatelné nenarazil a to už jsem jich teda pár vyzkoušel, i o něco dražší než ze zmiňovaného Decathlonu. Klidně rád uvítám odkaz na nějaké vyzkoušené fungující.
NPepanD - Profil | Út 12.7.2016 12:15:50
venca1 >> Ještě mám doma stříbrný, matovky i měděný v celých sadách. Skovávám si je jako svátost. A jak píšeš, ty choděj.
Nrybomil - Profil | Út 12.7.2016 11:35:04
venca1 >> JJ, bohužel věčná škoda. Byl jsem 2x osobně u něj, prostě to byl životní zážitek, setkání.
Jistě mu tam nahoře pořád berou.
Nvenca1 - Profil | Út 12.7.2016 11:28:10
rybomil >> co umřel starý pan Vašek, tak vaškovky stojí za houno.
NSiven Polní - Profil | Út 12.7.2016 11:27:06
rybomil >> OK, to je mi celkem jedno, na rotny už nechytám, ale když se mi dřív podařil "kauf" nějakých noname šmejdů, tak alespoň trošku pomohlo ohnutí plechu. Jen jsem chtěl opravit kolegu s tou "lopatkou" :)
Nrybomil - Profil | Út 12.7.2016 11:24:33
Siven Polní >> bych měl za to, že tím ten chod spíš doprasíš. Vem si, že nový Vaškovky mají to bombírování jinak a už tak špicově nepracujou.
Nrybomil - Profil | Út 12.7.2016 10:54:14
Roh1!ck >> tomu nerozumím... jaký vyhýbání lopatky u rotačky ???
jinak pokud budu srovnávat s Alim, tak podobný rotačky tam vycházejí nějak 9 - 14 CZK/ks podle množství a konkrétní slevy
voblery mi vcelku fungujou, ale jen někde a některý barvy
N1975 - Profil | Út 12.7.2016 8:54:55
venca1 >> jo to mas pravdu ale i tohle se vyplati
Nvenca1 - Profil | Út 12.7.2016 8:48:33
1975 >> Na Ali to koupíš za polovinu ceny..-))
N1975 - Profil | Út 12.7.2016 8:24:00
Vcera jsem mel problem nejakyho voblera vybrat meli to docela vypraskany rotacek docela dost a gumy taky vybrany asi v D je oto zajem ani se nedivim splavek stal34 kc a jinak vse po 54 kc foto nize
Nvenca1 - Profil | Út 12.7.2016 6:20:53
Roh1!ck >> To je problém nababrat je barvou dle svých představ.?.-)))
NRoh1!ck - Profil | Út 12.7.2016 5:28:05
rybomil >> na stojácích je odzkoušené nemám, to je fakt ... ale jak v proudných, tak i v klidných úsecích řek mi rotny z D. fungovaly perfektně aniž bych musel zasahovat do stavby vyhýbáním lopatky apod. Za mě palec hore. A pořád tomu přidává i cena, která je o více než polovinu nižší. Škoda jen, že nemají tolik barevných provedení, třeba právě jako Mepsky.
Nrybomil - Profil | Po 11.7.2016 22:46:42
Roh1!ck >> no to zase prrrr, na mepsky rotny z decathlonu nemají, resp. musíš je trošku vytunit aby lepší šlapaly. Při pomalým tažení na stojáku nešlapou dobře. Zase výhoda, že se dá vyměnit troják.
Nu x a - Profil | Po 11.7.2016 22:08:04
jednou mi kamarád vyškolil s úplně no name wobem,rapala úplně vyhořela,nevím odkud byl ale i nou name woby fungujou....
N1975 - Profil | Po 11.7.2016 21:20:19
Jeste jsem koukal na boty a vypadaj suprove za ty penize a obleceni vypadalo taky dobre az na velikosti asi budu muset prestat zrat abych se jim dotoho vesel
N1975 - Profil | Po 11.7.2016 18:43:00
Ted jsem prijel z H K arychly prulet dacathlonu a neodolal