Woblery z Decathlonu

Mate skusenosti? Vo vode funguju a chytaju? Minule som si ich obzeral a spracovanie nevyzeralo bohvieako. Kazda strana rybky bola inak farbou nastriekana.
Autor diskuse: aguirre - Profil , 5.7.2016 dravci - nástrahy, návnady
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NLauri - Profil | Ne 25.9.2016 22:10:25

Pokud je někde dravec, který bude lovit, tak myslím,že je úplně jedno jestli skočí po wobleru z Decathlonu nebo po Rapale, která je xkrát dražší. Už několikrát jsem díky takovým noname wobům nevyhořel. Dravec zaútočí na nástrahu která se mu líbí a ne na nápis Salmo nebo Rapala

    Nkkki - Profil | St 21.9.2016 16:00:22

    Zatím nezkoušel, ale chystám se prověřit a to pořádně. Na jedné dříve oblíbené vodě kde štika stála tam kam jsi hodil, byla, je a bude tráva... no prosě bordel.Tak je zkusím protože tam se na každou nástrahu něco nabalilo, až zkusím dám vědět.

      Nrybomil - Profil | Út 20.9.2016 11:43:10

      kkki >> pevnost mi přišla Ok.. tedy žádnou obr fišli jak duháka, / bazénovýho potoučmena + - 45 jsem na to zatím nevytáh. Mám jen ty 2 g

      Zkoušel jsi je s tím plastikovým nesmyslem proti zachytávání bordelu, funguje to ???

        NŘízek 5,125 - Profil | Ne 18.9.2016 17:11:11

        kkki >> ok
        díky

          Nkkki - Profil | Ne 18.9.2016 14:31:10

          Řízek 5,125 >> 4 kusy v balení a cena od 39 kč a jinak jsou safra ostrý stejně tak ostrý jako ownery ale s pevností ještě nevím, ale měly by držet.

            Nkopecek - Profil | Ne 18.9.2016 12:06:48

            chytám na ně tlouště a fungujou

              Nnofish - Profil | Ne 18.9.2016 11:44:35

              u x a >> jo, už jsme to našel. Na cenu v obchodě, to ujde.

                Nu x a - Profil | Ne 18.9.2016 11:33:00

                nofish >> cca 40kč

                  Nnofish - Profil | Ne 18.9.2016 11:29:22

                  SamotCZE >> Levné se ti to zdá jenom proto, že jsi zvyklý na naloobchodní cny šňůr u nás (2Kč+ - nekonečno). Zkus a uvidíš, já chytám na šňůry za 0.6Kč....

                    Nnofish - Profil | Ne 18.9.2016 11:21:48

                    u x a >> a cena?

                      Nu x a - Profil | Ne 18.9.2016 11:20:58

                      Řízek 5,125 >> 4

                        Nkubsta - Profil | Ne 18.9.2016 11:18:40

                        Řízek 5,125 >> pouzivam jejich 12g jigovky a v pohode. Pouzivam je se snurou a jeste jsem zadnej neohnul

                          NŘízek 5,125 - Profil | Ne 18.9.2016 10:56:42

                          kkki >> co ty jigovky, stojí to za to?kolik jich je v baleni?

                            NJettys - Profil | Ne 18.9.2016 10:34:12

                            Na woblerech je potreba vymenit trojhacky, jsou dost nekvalitni

                              Nrybomil - Profil | Ne 18.9.2016 8:17:09

                              Předvčera 2 štiky na vobler z Deca. Pokud to funguje aspoň z 50% jak má | je očekáváno, těch 50% k tomu je prezentace nástrahy a výběr lovného místa. Když je cena 4 ks za cenu 1 ks rapaly , tak to se to trhá s radostí...

                                Nkkki - Profil | Ne 18.9.2016 7:53:57

                                SamotCZE >> No jo včera to jelo.

                                  NSamotCZE - Profil | So 17.9.2016 14:47:52

                                  Nejake zkušenosti s jejich šňůrou na privlač? Zdá se mi to nějak levné (cca 230kč), ale možná to za vyzkoušení stojí

                                    NInženýr - Profil | Čt 18.8.2016 23:14:39

                                    panové woby jsou slušný, ten oranžový supr.
                                    a plechy-rotačky vel. 3, silver, gold ty lítají a chytají.
                                    sice menší rybky céčka a štíhlata 50-60,ale teprve to v září říjnu začne!!!!!!!!!!!
                                    a cena plechu 26:) - stejně ze stromu rákosí rvu ven

                                      Ngroovy - Profil | Čt 18.8.2016 15:22:40

                                      Já si kupuju občas v Decathlonu návnady a příjde mi, že na ně mám větší úspěch než na rapalu. Budu muset zase něco dokoupit :) Malé woblery na pstruhovce docela vládnou a na MP taky chytaj

                                        Nrybomil - Profil | Čt 18.8.2016 14:58:42

                                        radjanys >> rotny č. 1 chytám od tý doby co se v Deca objevily. Fungujou, spíš na rychlejší tahání. výhodou je možnost výměny 3háku, což málokdo ví. za ty prachy dobrý ( pokud nejsi echt náročnej ) a hlavně tam kde se trhá. nevidím rozdíl v počtu záběrů / ryb u mě a u kolegy s mepps... možná je to i rukama ?????????,

                                          Nkkki - Profil | St 17.8.2016 16:17:26

                                          radjanys >> Zkoušel jsem jedničky a úplně v klidu.

                                            NDavson12 - Profil | St 17.8.2016 13:13:22

                                            Z Dekáče nič na ryby nemám. Je otázka ja to funguje. Já už jsem jen na rapaly. Občas si naberu nějaký levnější set z Ravenu https://www.raven-fishing.cz/nastrahy-a-navnady/cs/​page/8/ . Stejně nejčastěji chytám na gumy...

                                              Nradjanys - Profil | Po 25.7.2016 16:27:58

                                              SamotCZE >> vůbec nic!

                                                Nvenca1 - Profil | Po 25.7.2016 15:23:28

                                                SamotCZE >> Si objednej co chceš z eshopu.

                                                  NSamotCZE - Profil | Po 25.7.2016 14:30:58

                                                  radjanys >> Takže v centru vůbec nic? Jakože, chybí celé oddělení nebo nedoplňují?

                                                    Nnofish - Profil | Ne 24.7.2016 20:28:38

                                                    Kentaur >> U mě se to nedá posoudit. Už mi tečou i 6mm Behry po dvou jarních sezónách. Ale normální člověk v tom nechodí kilometry (dost kilometrů) potokem, neleze křovím, blátem, nejede autem.... :-)
                                                    Myslím si, že hodně dlouho. Minimálně stejně jako jakékoli jiné, z těch obyčejných. Na druhých jsem vylepil rozkrok, když už byly švy hodně vytahané a protékalo to a od té doby drží pořád.

                                                      NKentaur - Profil | Ne 24.7.2016 20:25:00

                                                      nofish >> jo to je pecka.Jak dlouho vydrzej?

                                                        NKentaur - Profil | Ne 24.7.2016 20:23:55

                                                        radjanys >> ok.Pak napis jestli netecou,dik.

                                                          Nnofish - Profil | Ne 24.7.2016 20:21:10

                                                          Kentaur >> Mě ses neptal. Ale měl jsem dvoje. Jedny tedy ještě mám. Nevidím rozdíl, oproti jiným až na cenu, pokud třeba trefíš výprodej. 3mm za 1100 byla třeba fakt super cena.

                                                            Nradjanys - Profil | Ne 24.7.2016 19:56:45

                                                            Zkouška pouze na sucho. Zevnitř i z venku vyztužene kolena. Matroš vypadá solidně. Zatím jenom tak.

                                                              N1975 - Profil | Ne 24.7.2016 19:19:32

                                                              Ja okukoval ty boty a vypadaji slusne za ty prachy

                                                                NKentaur - Profil | Ne 24.7.2016 19:15:09

                                                                radjanys >> Co ty prsacky? Taky jsem na ne koukal.

                                                                  Nradjanys - Profil | Ne 24.7.2016 18:04:09

                                                                  nofish >> jsou připravené. Ale není vůbec čas.

                                                                    Nspondik - Profil | Ne 24.7.2016 14:55:22

                                                                    a v brněnským decatlonu něco je? abych se tam nehnal zbytečně?

                                                                      Nnofish - Profil | Ne 24.7.2016 14:49:01

                                                                      radjanys >> na rotačky jsem chytal dost. V pohodě.

                                                                        Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 22:01:12

                                                                        Neznaboh:-D >> ty 3.75. Škoda ten vlačak už nemáš co?

                                                                          NNeznaboh:-D - Profil | Pá 22.7.2016 21:56:56

                                                                          radjanys >> bud to byly 12 ft 3.25 lbs nebo 13 ft 3.75 lbs

                                                                            Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 21:55:52

                                                                            Neznaboh:-D >> stařec?

                                                                              Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 21:54:58

                                                                              Neznaboh:-D >> pamatuješ na ty 3.5lb pruty v akci? Taky nebyly špatné

                                                                                NNeznaboh:-D - Profil | Pá 22.7.2016 21:49:08

                                                                                radjanys >> zavistivy starce!

                                                                                  Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 21:28:50

                                                                                  Nezkoušel někdo trpytky z decathlonu?

                                                                                    Naguirre - Profil | Pá 22.7.2016 21:16:24

                                                                                    Tak som skusal vcera woblery z Decathlonu. Voda zakalena, bez zaberu, ale pohyb mali bezchybny. Skusal som aj original Meppsku, ta sa nechcela tocit:-)

                                                                                      Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 21:05:44

                                                                                      Neznaboh:-D >> co se dá delat! Nechceš si tam udělat brigádu? Nee na ten post berou pouze mladé a sportovce. Hi hi

                                                                                        NNeznaboh:-D - Profil | Pá 22.7.2016 20:52:12

                                                                                        1975 >> ahoj jenze v Ove je to na pytel uplne cele...

                                                                                          N1975 - Profil | Pá 22.7.2016 19:04:39

                                                                                          Hradci kralove to zacina byt taky vybrany v tech vlacecich nastrahach

                                                                                            Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 18:26:03

                                                                                            nofish >> přesně! Pruty na vlačku byly good. Ale časy kdy ten obchod otevřely jsou nenávratně pryč!

                                                                                              Nnofish - Profil | Pá 22.7.2016 18:22:15

                                                                                              radjanys >> to je ti prd platné, když půlka věcí co chci je už i na webu "vyprodáno" :-) Kdyby probrali a vyházeli tyhle nabídky, je tam toho půlka. Je to škoda. Kdysi tam měli spoustu věcí na přívlač, woblerů hromadu, pruty... to jsou věci, co na webu nevyberu.

                                                                                                Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 18:13:39

                                                                                                nofish >> u rybariny je Mladá princezna která ví prd. Ojednaji ti vše ale je toho Malo na vyzkoušeni na miste. Já si v týdnu koupil ty gumové prsačky a rotačky na zkoušku.

                                                                                                  Nnofish - Profil | Pá 22.7.2016 18:06:39

                                                                                                  radjanys >> Takže Ostrava odpískána? ... Oblečení z loveckého a rybařiny taky ne?
                                                                                                  V Ostravě to bylo po otevření super a pak to pořád zmenšovali a zmenšovali... teď už tam mají jdnu uličku bordelu, co asi nikdo nechce ukrást.... Psal jsme to na Mrku už kdysi. Neměli tam nikoho kdo by o rybařině něco věděl a tak to vypadalo, lidi jim tam spoustu věcí rozkradli.

                                                                                                    Nradjanys - Profil | Pá 22.7.2016 18:03:36

                                                                                                    nofish >> tak tam vubec nejezdi. Nic z rybařiny tam nenajdeš;(

                                                                                                      Nnofish - Profil | Pá 22.7.2016 17:12:51

                                                                                                      SamotCZE >> tam rybarinu totalne zlikvidovali. O nicem. Ale nebyl jsem jeste v novem, v centru.

                                                                                                        NSamotCZE - Profil | Pá 22.7.2016 15:44:05

                                                                                                        Nadšený jsem jel do Ostravské pobočky pro své první nástrahy na novou výbavu a teda totálně vybráno. :-( Z nouze jsem vzal aspoň dva woby a dvě gumy na zkoušku. Je Škoda, že se jim to ASI nevyplatí doplňovat trochu více.

                                                                                                          Nromanek26 - Profil | St 13.7.2016 18:42:28

                                                                                                          extom >> dobry odkaz,dík ;-)

                                                                                                            Nextom - Profil | St 13.7.2016 17:42:28

                                                                                                            od tohoto prodejce beru víc jak 98% woblerů, nikdy nebyl problém jak s dodáním - cca do 14dní tak s chodem nástrah , avšak doporučuji raději brát ty, u kterých má videoukázku chodu v bazénku...

                                                                                                            https://www.wlure.com/

                                                                                                              NRoh1!ck - Profil | Út 12.7.2016 12:37:45

                                                                                                              rybomil >> už mě opravili ... blbě jsem to napsal, chtěl jsem napsat vyhýbání plíšku u lopatky.

                                                                                                              Jinak k těm rotačkám z dálného východu, ještě jsem na žádné srovnatelné nenarazil a to už jsem jich teda pár vyzkoušel, i o něco dražší než ze zmiňovaného Decathlonu. Klidně rád uvítám odkaz na nějaké vyzkoušené fungující.

                                                                                                                NPepanD - Profil | Út 12.7.2016 12:15:50

                                                                                                                venca1 >> Ještě mám doma stříbrný, matovky i měděný v celých sadách. Skovávám si je jako svátost. A jak píšeš, ty choděj.

                                                                                                                  Nrybomil - Profil | Út 12.7.2016 11:35:04

                                                                                                                  venca1 >> JJ, bohužel věčná škoda. Byl jsem 2x osobně u něj, prostě to byl životní zážitek, setkání.
                                                                                                                  Jistě mu tam nahoře pořád berou.

                                                                                                                    Nvenca1 - Profil | Út 12.7.2016 11:28:10

                                                                                                                    rybomil >> co umřel starý pan Vašek, tak vaškovky stojí za houno.

                                                                                                                      NSiven Polní - Profil | Út 12.7.2016 11:27:06

                                                                                                                      rybomil >> OK, to je mi celkem jedno, na rotny už nechytám, ale když se mi dřív podařil "kauf" nějakých noname šmejdů, tak alespoň trošku pomohlo ohnutí plechu. Jen jsem chtěl opravit kolegu s tou "lopatkou" :)

                                                                                                                        Nrybomil - Profil | Út 12.7.2016 11:24:33

                                                                                                                        Siven Polní >> bych měl za to, že tím ten chod spíš doprasíš. Vem si, že nový Vaškovky mají to bombírování jinak a už tak špicově nepracujou.

                                                                                                                          NSiven Polní - Profil | Út 12.7.2016 11:20:00

                                                                                                                          rybomil >> Asi ohnutí plíšku...

                                                                                                                            Nrybomil - Profil | Út 12.7.2016 10:54:14

                                                                                                                            Roh1!ck >> tomu nerozumím... jaký vyhýbání lopatky u rotačky ???

                                                                                                                            jinak pokud budu srovnávat s Alim, tak podobný rotačky tam vycházejí nějak 9 - 14 CZK/ks podle množství a konkrétní slevy

                                                                                                                            voblery mi vcelku fungujou, ale jen někde a některý barvy

                                                                                                                              N1975 - Profil | Út 12.7.2016 8:54:55

                                                                                                                              venca1 >> jo to mas pravdu ale i tohle se vyplati

                                                                                                                                Nvenca1 - Profil | Út 12.7.2016 8:48:33

                                                                                                                                1975 >> Na Ali to koupíš za polovinu ceny..-))

                                                                                                                                  N1975 - Profil | Út 12.7.2016 8:24:00

                                                                                                                                  Vcera jsem mel problem nejakyho voblera vybrat meli to docela vypraskany rotacek docela dost a gumy taky vybrany asi v D je oto zajem ani se nedivim splavek stal34 kc a jinak vse po 54 kc foto nize

                                                                                                                                    Nvenca1 - Profil | Út 12.7.2016 6:20:53

                                                                                                                                    Roh1!ck >> To je problém nababrat je barvou dle svých představ.?.-)))

                                                                                                                                      NRoh1!ck - Profil | Út 12.7.2016 5:28:05

                                                                                                                                      rybomil >> na stojácích je odzkoušené nemám, to je fakt ... ale jak v proudných, tak i v klidných úsecích řek mi rotny z D. fungovaly perfektně aniž bych musel zasahovat do stavby vyhýbáním lopatky apod. Za mě palec hore. A pořád tomu přidává i cena, která je o více než polovinu nižší. Škoda jen, že nemají tolik barevných provedení, třeba právě jako Mepsky.

                                                                                                                                        Nrybomil - Profil | Po 11.7.2016 22:46:42

                                                                                                                                        Roh1!ck >> no to zase prrrr, na mepsky rotny z decathlonu nemají, resp. musíš je trošku vytunit aby lepší šlapaly. Při pomalým tažení na stojáku nešlapou dobře. Zase výhoda, že se dá vyměnit troják.

                                                                                                                                          Nu x a - Profil | Po 11.7.2016 22:08:04

                                                                                                                                          jednou mi kamarád vyškolil s úplně no name wobem,rapala úplně vyhořela,nevím odkud byl ale i nou name woby fungujou....

                                                                                                                                            N1975 - Profil | Po 11.7.2016 21:20:19

                                                                                                                                            Jeste jsem koukal na boty a vypadaj suprove za ty penize a obleceni vypadalo taky dobre az na velikosti asi budu muset prestat zrat abych se jim dotoho vesel

                                                                                                                                              N1975 - Profil | Po 11.7.2016 18:43:00

                                                                                                                                              Ted jsem prijel z H K arychly prulet dacathlonu a neodolal