- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Druhý přívlačový prut
Druhý prut by měl být dlouhý 2,4 nebo 2,7 metru. Budu ho používat na Berounce a na Slapech (tam možná občas z loďky) s většími woblery a asi rotačkami. Kdybych někdy chytl candáta, byl bych šťastný. Koukal jsem na vlastně stejný prut jako mám, ale 14-40, jak v délce 2,4m, tak 2,7m. Pak jsem koukal na Abu Garcia Vendetta 2,75m, 15-40. Oba dva pruty jsou stejně drahé (skoro dva tisíce) a stejně lehké (177 a 186 gramů). Oba jsem měl v ruce a dobrý. Pak jsem zcela náhodně našel Daiwu Sweepfire 2,7m, 15-40, ale neměl jsem ho v ruce. Je těžší (210g) a o pár stovek levnější. Klidně si nechám poradit i něco jiného do max 2 tisíc.
Naviják - váhám mezi Daiwa Revros 3000R a Abu Garcia Cardinals S 30 FD. Abu Garcia váží o 30 g méně (259 vs 290 g) a je o dost levnější, stojí 1.150 Kč. Ale jak koukám, tak asi nesrovnávám stejně velké navijáky, protože na Daiwu se vejde mnohem víc vlasce. Ale menší 2500 má zase slabší brzdu (4kg oproti 6,4kg). Ale takhle silnou brzdu stejně nebudu potřebovat. Prostě jsem bezradný. Pak jsem se tu ještě opakovaně dočetl o Ryobi, ale to už mi pro mé účely a četnost docházek (10-15x za rok) přijde hodně peněz. Prosím o rady o radu, mockrát děkuji.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
3x v oblíbených a 1x v ignorovaných.
Pedro1 - Profil | Pá 24.6.2016 14:51:23
Na vláčáku platí že čím větší cívka,tím to létá dále.
petrikveprik - Profil | Pá 24.6.2016 14:48:26
alžběta - Profil | Pá 24.6.2016 14:41:38
alžběta - Profil | Pá 24.6.2016 14:31:27
alžběta - Profil | Pá 24.6.2016 14:28:27
xDanielS - Profil | Pá 24.6.2016 14:10:12
Pedro1 - Profil | Pá 24.6.2016 14:06:16
xDanielS - Profil | Pá 24.6.2016 13:54:36
xDanielS - Profil | Pá 24.6.2016 13:53:06
nofish - Profil | Pá 24.6.2016 13:44:26
NoobAngler - Profil | Pá 24.6.2016 13:40:49
Martinbati - Profil | Pá 24.6.2016 13:36:37
Vyskusane
xDanielS - Profil | Pá 24.6.2016 13:30:31
xDanielS - Profil | Pá 24.6.2016 13:28:08
Martinbati - Profil | Pá 24.6.2016 13:21:46
xDanielS - Profil | Pá 24.6.2016 13:18:10
NoobAngler - Profil | Pá 24.6.2016 11:51:24
Tomas Krlin - Profil | Pá 24.6.2016 11:34:20
Jinak Freams je dobry navijak, jenom ta vaha no, na delsi prut OK, ale nejsem si jisty, jestli by byl vyvazeny i lehcim prutem 2.4m...
NoobAngler - Profil | Pá 24.6.2016 10:42:45
Kde to žije - dravci
13:21Rare woblery - Rapala 14054
13:03Burza na přívlačové nástrahy 33418
9:23Úhoří sezona 2012 10520
PáFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtPoradna: Sumcařina 2574
ÚtKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
NeKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoTrojháčky na dravce 60
SoJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . Lov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
SPRO kufřík Power Catcher Lure TowerZa 598 Kč
Díky kompaktním přepravním rozměrům a integrovanému madlu se snadno přenáší a je ideální na cesty. Věž obsahuje 4 průhledné plastové krabičky na nástrahy a navíc velký horní úložný prostor, který je ideální pro uložení nářadí nebo většího příslušenství.
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.












