- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Nový prut na přívlač do 1600 kč.
Měl jsem možnost mít shimano Catana DX v ruce a moc se mi nelíbilo, jak moc je měkký. Co mi na pohled přijde zajímavé je třeba tenhle kousek - http://www.tropicliberec.cz/prut-fox-rage-warrior-spin-2-4m-10-30g/ , nemáte někdo konkrétní zkušenost? Případně jiné tipy a rady? Ocením každý názor, ne, Catanu opravdu nechci. Díky moc :)
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 2x v ignorovaných.
Nnofish - Profil | Út 21.6.2016 19:10:04
NGigi1893 - Profil | Út 21.6.2016 11:58:41
Ndonald5 - Profil | Út 21.6.2016 11:31:15
Nmr.hankey - Profil | Út 21.6.2016 10:18:14
PS: Dostala se ke mě, jakožto taky plzeňákovi strašlivá novina a to totiž to, že prý U.X.A. už nechytá s Catanou!!!! Skoro jsem omdlel, no nevím, jak se s tím vyrovnám. Tak Petrův zdar :)
Nkareldj - Profil | Po 13.6.2016 12:33:55
Ntommaly - Profil | Po 13.6.2016 12:23:20
Npetrikveprik - Profil | Po 13.6.2016 12:18:45
NSpecialista - Profil | Ne 12.6.2016 7:30:42
Npáťa a miši - Profil | So 11.6.2016 21:50:36
líbí se mi prut Norstream Amulet, ale nemohu se rozhodnout jakou gramáž vybrat. Rozhoduji se mezi 5-21 gr. a 3-15 gr. Délku prutu bych chtěl 229 cm. Lovím především na rotační třpytky velikosti 2 a 3. Používám woblery o váze 4 - 13 gr. Myslím, že rotačky a wobíci budou mít větší odpor ve vodě a tak bych možná volil spíše tu gramáž 5-21 gr. Dále používám jiggové hlavičky tak do 8 gr. Plandavky také tak od 4 do 8 gr. Vím, že můj dotaz je možná úsměvný. Ale přesto si nevím rady a bojím se abych neudělal chybu. Kterou gramáž prutu by jste mi doporučili?
Děkuji za odpověď a radu :-)
Nrybomil - Profil | Út 7.6.2016 11:42:35
kdo si to ošáhnul ví svý i ohledně srovnání IH a novějšího skeletor 2
NSpecialista - Profil | Út 7.6.2016 10:05:52
Nrybomil - Profil | Út 7.6.2016 8:13:34
Samo klacek rupnout může, právě že kvůlivá tomu beru jen osvědčený věci již vyzkoušené někým dříve, bych se náhodou nemusel obávat, že když někde plácnu, bude to první a taky poslední co ten klacík zažil. Ono ale zlomení klacku za 1300,- bych tedy nějak extra neřešil ani neoplakával.
Musím zatlouct na dřevo, zatím se mi povedlo pokrátit klacek přivřením ve dveřích auta, šlápnutím při pádu apod. nikdy při vlastním lovu. Ale viděl jsem již hodněkrát, jak se o to borec při zdolávání fišle, nebo vyprošťování z vázky pokoušel a úspěch se dostavil vcelku rychle.
Jelikož mám krucifix 2,62 / 7 -22g a Pacbay 2,75/ 3 -9g, bral bych jen tak na doplnění řady ten 2,60 / 1,75 - 14 g. Za ty prachy ?
Dnes je v čínskejch packách upatláno mraky klacků, který můžou být a asi i jsou kvalitativně výš, otázka jejich výdrže je asi to hlavní. On i ten Sportík už není co býval, hold ta doba od kdy to spadlo nešťastně pod Pure fishing se projevila.
Tady si všici tykáme.
NSpecialista - Profil | Út 7.6.2016 6:54:21
NFuldík - Profil | Út 7.6.2016 6:39:05
NTomayo - Profil | Po 6.6.2016 23:06:08
Nebo ruska Volzanka nebo jak se to pise....ted jsem jednu koupil narychlo na Balt na tresky a k nam na candose a za 900,- spokojenost
Nkulicka69 - Profil | Po 6.6.2016 21:39:05
Nkaprus - Profil | Po 6.6.2016 13:25:03
Nkaprus - Profil | Po 6.6.2016 13:08:43
Jestli je tak dobrej, jak říkáš, vzal bych ho i když ho nepotřebuju :-D
Ináč kilo je předpona pro 1000, ale hantec je hantec a možná sem to pojel...(13 kil 13 kilo??? :-| ale rozumime si)
Nrybomil - Profil | Po 6.6.2016 12:34:37
Iron hawka mají 2 lidi co dost znám, rozhodně je nehaní. Byl jsem v kontaktu jak přímo s bývalými majiteli KAJ, Účik pak náhle zemřel a převzala to Míša, než se znovu provdala a to prodala Vágusoj. Prodavače v TA znám co tam kšeft je, na mnohém jsme se dohodli. Za 13 kilo bych neřešil nějaký výmysly o výdrži, nebo teorie o slunku apod . Tys zřejmě myslel klacky od 8 litrů hore, napsal jsi 8 kilo. Nebo se mýlím ?
NJarda Š. - Profil | Po 6.6.2016 12:34:16
Nkaprus - Profil | Po 6.6.2016 11:46:12
Nrybomil - Profil | Po 6.6.2016 11:36:56
Nrybomil - Profil | Po 6.6.2016 11:33:48
zato ten nahoňto, no to je mistrovský dílo ...
NDEDEK 36 - Profil | Po 6.6.2016 10:13:52
Nmr.hankey - Profil | Po 6.6.2016 9:36:44
Nmr.hankey - Profil | Po 6.6.2016 9:35:03
Nkaprus - Profil | Ne 5.6.2016 14:40:51
Nkaprus - Profil | Ne 5.6.2016 14:36:13
Nsmike - Profil | So 4.6.2016 16:04:46
Nsmike - Profil | So 4.6.2016 15:07:11
Nnofish - Profil | So 4.6.2016 14:42:31
NFuldík - Profil | So 4.6.2016 14:40:06
Nsmike - Profil | So 4.6.2016 14:35:04
NAngryBird - Profil | So 4.6.2016 14:13:17
Elegantní kousek za dobrou cenu.
NDave1989 - Profil | So 4.6.2016 13:15:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Nnofish - Profil | So 4.6.2016 9:22:14
Nsmike - Profil | So 4.6.2016 9:17:20
Nnofish - Profil | So 4.6.2016 9:12:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
Já mám jen srandu z toho, že kdekoli, kdokoli napíše cenu "do" tak během chvilky je tam zápis "přidej" :-)))
Mě momentálně zajímá http://www.rsp-fishing.cz/pruty-delene/privlacove/prut-dragon-guide-select-tiny-2-70m-2-10g nebo nejjemnější verze sportexu black pearl v 2,7m
Pro tazatele: Mrkni na mikada, pokud řešíš nízkou cenu. Tam toho je dost a vybrat se dá. V pohodě se dá chytat třeba s tímhle http://www.splavek.cz/prut-mikado-sensei-medium-spin-p1201-5217 Al to už by chtělo se poradit s prodejci, pžípadně se na to mrknout osobně.
NUA Michal - Profil | So 4.6.2016 8:49:55
Nsmike - Profil | So 4.6.2016 8:33:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!
NMirkoKovis - Profil | So 4.6.2016 8:27:58
A usetrene penize vraz do kvalitnejsiho navijaku.
Nnofish - Profil | So 4.6.2016 8:18:20
Jen konstatovani ale je to tak. To me taky napadlo "pridej" a kup corteza, prvni verzi, pokud jeste nekde je :-)
NFoxíík - Profil | So 4.6.2016 8:17:23
http://www.velka-ryba.cz/cs/privlacove-pruty-mikado/3705-prut-mikado-scr-perch-spin-27m-5-25g.html
Nsmike - Profil | So 4.6.2016 8:01:54
Kde to žije - dravci
9:23NÚhoří sezona 2012 10520
7:44NBurza na přívlačové nástrahy 33417
PáNFotky ryb pouze na přívlač 107199
ČtNDivoký potočák nebo granulák? 63
ČtNPoradna: Sumcařina 2574
ÚtNKayakfishing a kajakorybaření 20685
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNRare woblery - Rapala 14053
NeNKlub přátel přívlače a občasné jaterní destrukce aneb... 159964
SoNÚlovky na přívlač z Moravy 2
SoNTrojháčky na dravce 60
SoNJaké bylo letošní zahájení? 65
. . . NLov na vyvěšenou - nové téma 4050
Co je nového - dravci + obecné
ČtNBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . NBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
CHYTIL.cz poslední kusy -55%Za 23 Kč
Nyní se slevou až -69%: AVID, FOX, KORUM, PRESTON a SONUBAITS. Oblečení, pruty, krmení, křesla, háčky a další. Platí do vyprodání zásob na www.chytil.cz
CHYTIL.cz Tyčová bojka 5mZa 990 Kč
Tyčová bojka šroubovací 5 m - pevné nerezové závity. Spodní část bójky je zakončena odolnou nerezovou karabinou. Lze zakoupit i náhradní díl 1 m. NOVINKA! Více info na chytil.cz
Oznámení - dravci
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...













