Kvalitní Pstruhový proutek do 1500Kč

Chtěl bych kvalitni Pstruhový proutek do 1500Kč
Predem díky
Autor diskuse: filda9 - Profil , 1.6.2016 dravci - náčiní, doplňky
27 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nrybomil - Profil | So 4.6.2016 23:25:05

sven >> jestli tam taky nebojuje za ušlechtilý lov kapře, blbej je na to dost :§)

    NOdin - Profil | So 4.6.2016 8:01:00

    http://www.rybarskepotrebymilan.cz/e-shop/udice/pru​ty/pruty-privlacove/délka-2,4-m/spro-trema-trout-ul-2,40m-2-8g-detail.

      NZIPaaK - Profil | So 4.6.2016 7:23:29

      filda9 - >> Favorite Professional, Spro Addiction nebo něco od Mikáda..
      http://rybolov.eu/index.php?id_category=339&control​ler=category

        NxDanielS - Profil | Pá 3.6.2016 17:15:09

        sven >> A nedá si ani pokoj....

          Nsven - Profil | Pá 3.6.2016 12:05:03

          xDanielS >> uxa se odstěhoval do Humpolce :-)
          http://www.chytej.cz/diskuze/vseobecna/

            NxDanielS - Profil | Pá 3.6.2016 7:46:58

            Knapík >> Nebo jel na kovářský kurz do Japonska, aby si mohl ukovat tu pravou katanu :-)

              NKnapík - Profil | Pá 3.6.2016 7:35:32

              xDanielS >> zřejmě chodí na ryby

                Ndoliz - Profil | Čt 2.6.2016 21:20:40

                xDanielS >> Viděl bych to na ban

                  NxDanielS - Profil | Čt 2.6.2016 21:00:38

                  doliz >> Aha, přeťâpl a spakoval kufr... to mi k němu nesedí edit: Aha, zrušil účet nebo banán :-O

                    Ndoliz - Profil | Čt 2.6.2016 20:55:37

                    xDanielS >> http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=742824 přečti si to tady a zjistíš co s ním je

                      NxDanielS - Profil | Čt 2.6.2016 20:53:27

                      Knapík >> A co je s Uxou?

                        Ntomino01 - Profil | Čt 2.6.2016 20:19:13

                        filda9 - >> koukni se na pruty od Mikada jsou moc povedené

                          Nmalimes - Profil | Čt 2.6.2016 19:42:44

                          kura11 >> keby bola aj kratsia verzia bolo by dobre

                            NKnapík - Profil | Čt 2.6.2016 11:55:46

                            aleš vavřina >> podle mě je uxa věčný a všudypřítomný fenomén.

                              Naleš vavřina - Profil | Čt 2.6.2016 11:43:08

                              Knapík >> Dokud ti v mysli bude strašit slogan :"Catana forever.", tak tu u.x.a. bude s námi pořád, :-))) .

                                NKnapík - Profil | Čt 2.6.2016 10:48:59

                                rybomil >> některé dobré věci by neměly upadnout v zapomnění, je proto nasnadě si je občas připomenout.-)

                                  Nrybomil - Profil | Čt 2.6.2016 9:56:33

                                  Knapík >> ještě ty s tím začínej, když u.x.a. blba jsme se zbavili :§)))

                                    NDEDEK 36 - Profil | Čt 2.6.2016 9:38:12

                                    Knapík >> ta byla vzdycky dobra :)

                                      NKnapík - Profil | Čt 2.6.2016 9:12:24

                                      A co legenda mezi přívlačovými pruty, Shimano Catana ??

                                        NPstruh27 - Profil | St 1.6.2016 19:42:57

                                        kura11 >> je to len vizualna vec, vlastnosti prutu to samozrejme nijako neznizuje :-)

                                          Njá 2 - Profil | St 1.6.2016 19:02:31

                                          filda9 - >> Ahoj, nedám dopustit na cormoran red master!

                                            Nkura11 - Profil | St 1.6.2016 18:12:13

                                            Pstruh27 >> mne to vobec nevadi.. Za tu cenu ozaj nie je o com riesit iny lacny prut na pstruhy, jalce.. Lebo taky nie je..😃

                                              NDEDEK 36 - Profil | St 1.6.2016 17:49:46

                                              ahojte.zkus Mambu od Yorku 2.40 m 1-11g za 999kc

                                                NPalusko - Profil | St 1.6.2016 14:23:36

                                                Pstruh27 >> alebo tu spicu odrez :)

                                                  NPstruh27 - Profil | St 1.6.2016 12:48:36

                                                  kura11 >> v tej cene je Wild spin naozaj super prútik. Dovolím si tvrdiť že je lepší ako veľa prútov v podstatne vyššej cenovej kategórii. Jediné, čo sa mi na ňom nepáči (aj keď je to len kozmetická vada) je tá bielo červená špička. Uvažoval som že to prestriekam farbou v spreji ale zasa sa bojím že by sa farba ošupovala.....

                                                    Nkura11 - Profil | St 1.6.2016 10:18:08

                                                    Delphin wild spin 5g a este ti aj ostane na nastrahy..