- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Sestava křeslo + stolek na návnadu/nástrahu
Zdravím všechny,
prošel jsem zde spoustu diskuzí, ale nikde jsem nenašel ucelenou odpověď. Potřeboval bych poradit křeslo, ke kterému se dá přímo přimontovat nějaký stolek, kde bych měl návnadu a nástrahu. Na stránkách jsem toho našel spoustu, ale je také velký problém, aby to bylo kompaktibilní a šlo to k sobě, čehož se obávám.
Má někdo nějakou ověřenou sestavu křesla a stolku?
- jelikož mám rád pruty v klidu, tak je budu mít vedle vidlích
- křesílko preferuji bez opěrek
- ideálně do 4000 Kč
Děkuji za případné návrhy! Měj se :-)
prošel jsem zde spoustu diskuzí, ale nikde jsem nenašel ucelenou odpověď. Potřeboval bych poradit křeslo, ke kterému se dá přímo přimontovat nějaký stolek, kde bych měl návnadu a nástrahu. Na stránkách jsem toho našel spoustu, ale je také velký problém, aby to bylo kompaktibilní a šlo to k sobě, čehož se obávám.
Má někdo nějakou ověřenou sestavu křesla a stolku?
- jelikož mám rád pruty v klidu, tak je budu mít vedle vidlích
- křesílko preferuji bez opěrek
- ideálně do 4000 Kč
Děkuji za případné návrhy! Měj se :-)
Autor diskuse: Fajnxman - Profil , 5.4.2016 feeder - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
7x v oblíbených a 7x v ignorovaných.
NMartin N. - Profil | Út 12.4.2016 19:57:35
Tiky Květák >> Ty přední nohy na křesle nejsou originál, ty jsi koupil kde?
NTiky Květák - Profil | Út 12.4.2016 18:19:27
Fajnxman >> Ježíš nepamatuji si jak se to menuje. . . Ale na eshopu už to nemají. Je to takovej adaptér, na jednu nohu pak jdou připnout dvě věci. Skvela vychytávka.
NFajnxman - Profil | Út 12.4.2016 17:31:02
Hezké, dík za foto :) Můžu se zeptat, co je za držák, na který je uchycen ten stolek?
NTiky Květák - Profil | Út 12.4.2016 12:10:39
Nskroby - Profil | Po 11.4.2016 21:45:34
numen >> jj,to je jasný, bylo blby,že to vycházelo týden před MiČr,kdyby to byl jiný termín,tak si myslím, že by nebyl problém
Nnumen - Profil | Po 11.4.2016 21:28:22
skroby >> na ten nový datum si stěžovalo více lidí. Těch telefonů jsem měl dost :-( nikdy se nikomu nezavděčiš.
Nskroby - Profil | Ne 10.4.2016 22:29:25
numen >> mě to přijde lepší z bedny,i mě to víc baví,ale je to věc názoru.jak říkám,zvykl jsem si,že už područky nemám a vyhovuje mi to.
To mě mrzí,já už jsem si to v práci domluvil na toho 10. a nakonec to zůstalo
To mě mrzí,já už jsem si to v práci domluvil na toho 10. a nakonec to zůstalo
Nnumen - Profil | Ne 10.4.2016 22:19:13
skroby >> co se.týká soustředění, taktik . Je mi to jedno bedna. Či křeslo.
Pohodlí je pohodlí, nikdo mě zatím ničím nepřesvědčil že bedna, nebo kříženec je lepší než vysoké pohodlné křeslo...s područkami!
Ale postelovat prut,podběrák a to ostatní kolem sebe dá trochu práci
Jinak v pohodě. Nakonec jsem to tak trochu schytal pro změnu od Rosti.
Pohodlí je pohodlí, nikdo mě zatím ničím nepřesvědčil že bedna, nebo kříženec je lepší než vysoké pohodlné křeslo...s područkami!
Ale postelovat prut,podběrák a to ostatní kolem sebe dá trochu práci
Jinak v pohodě. Nakonec jsem to tak trochu schytal pro změnu od Rosti.
Nskroby - Profil | Ne 10.4.2016 20:55:09
numen >> jj,to máš pravdu a lip se mi z ní hází. Já ji teď beru pokaždé, abych si na ni zvykl, hlavně mi přijde,že v křesle chytam víc pasivně, hlavně když to moc nebere a opru se,to už se mi pak nic nechce :) jo,jinak bych se ti chtěl omluvit za moji reakci ke změně termínu
Nnumen - Profil | Ne 10.4.2016 20:12:51
skroby >> z bedny je vše lépe po ruce a asi trochu jednoduší,ale sedačka je více pohodová. opřeš se a celkově je o dost pohodlnější. já třebase ji snažím trochu vytunit a asi budu chytat ze sedačky.
na normální rybařinu pro mne nepředstavitelné chytat z bedny...
na normální rybařinu pro mne nepředstavitelné chytat z bedny...
Nskroby - Profil | Ne 10.4.2016 19:39:13
xDanielS >> to je jasný :) ale mě to z tý bedny baví nějak vic,ale je jasný že na celý den chytání to není :)
NxDanielS - Profil | Ne 10.4.2016 19:33:59
Mario6121 >> Aha! Včera jsem mluvil se zastoupením a ze prý to nejde :-O Zitra mu zavolám ještě jednou :-)
NMario6121 - Profil | Ne 10.4.2016 19:32:38
xDanielS >> je mam, a roztec je stejna jak u staryho, tak novyho modelu .... jen jsem si k tomu poridil neoprenovy navleky
Nskroby - Profil | Ne 10.4.2016 19:31:12
xDanielS >> ze začátku mi podrucky taky chyběly, ale teď už si to s nima nějak neumím představit, ale je fakt,že teď si zase zvykam na bednu :)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
ÚtNFeederařina na řece 64304
ÚtNPickermánia-ultra light fishing 49055
PoNFeeder v okolí Zlína 4581
PoNGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeNKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeNS feederem na kapry 96912
. . . NDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . NKlub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . NKorum - vše kolem téhle značky 9590
. . . NPreston - vše kolem této značky. 4055
. . . NRohlikove boilie - vyroba 107
. . . NJihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Zámecký pohár Opočno - dospělí
28.6.Zámecký pohár Opočno - děti
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...












